ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/17616/23
провадження № 1-кд/753/8/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"16" жовтня 2023 р. Дарницький районний суд м. Києва в складі:
головуючого-судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому судовому засіданні у м. Києві матеріали доручення судового округу Фаро (Португальська Республіка) про вручення судових документів ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , -
ВСТАНОВИВ:
29.09.2023 року до Дарницького районного суду м. Києва з Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Києві) надійшло доручення судового округу Фаро (Португальська Республіка) про вручення судових документів ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 .
Виконання доручення цього суду в порядку ст. 564 КПК України призначено на 16.10.2023 року о 08 годині 30 хвилин.
Разом з тим, ОСОБА_3 , будучи належним чином повідомленим про дату та час виконання доручення, до суду не з'явився.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 564 КПК України, слідчий, прокурор або суд для виконання запиту компетентного органу іноземної держави про міжнародну правову допомогу викликає особу для вручення документів. Якщо особа не з'явилася без поважних причин, до неї може бути застосовано привід у порядку, передбаченому цим Кодексом.
Враховуючи той факт, що відсутність особи позбавляє суд можливості належним чином виконати вказане доручення, суд вважає за необхідне постановити ухвалу про привід ОСОБА_3 .
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 139, 140, 143, 564 КПК України, суд,
УХВАЛИВ:
Доставити приводом до Дарницького районного суду м. Києва (м. Київ, вул. Севастопольська, 7/13, каб. 14) на 01.11.2023 року о 09 годині 55 хвилин ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , останнє відоме місце проживання якого адресою: АДРЕСА_1 .
Виконання ухвали доручити Дарницькому УП ГУ НП України в м. Києві.
Про стан виконання ухвали, або причини її невиконання обов'язково письмово повідомити до початку судового засідання.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: