Справа № 185/12603/23
Провадження № 3/185/4811/23
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 жовтня 2023 року м.Павлоград
Дніпропетровської області
Суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Щербина О.О., за участю секретаря Зражевського Є.І., за участю прокурора Павлоградської окружної прокуратури Жикіної Я.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області в м. Павлограді Дніпропетровської області справи про адміністративне корупційне правопорушення, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України стосовно притягнення до адміністративної відповідальності за ч. 1, ч. 2 ст.172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с.Червоний Яр, Солонянського району Дніпропетровської області, громадянки України, заміжньої, РНОКПП невідомо, директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», зареєстрованої та проживаючої по АДРЕСА_1 , -
ВСТАНОВИВ:
04 жовтня 2023 року на розгляд до Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області із управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України надійшли протоколи: № 1394 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1395 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1396 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1397 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1364 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1365 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1366 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1367 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1368 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1369 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1370 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1371 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1372 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1373 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1374 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1375 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1376 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1377 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1378 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1379 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1380 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1381 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1382 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1383 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1384 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1385 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1386 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1387 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1388 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1389 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1390 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1391 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 1392 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 1393 від 26 вересня 2023 про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1394 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 18.11.2021 року з моменту видання наказу № 143-к/тр від 17.11.2021 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за листопад 2021 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1395 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за листопад 2021 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 143-к/тр від 17.11.2021 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1396 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 15.12.2021 року з моменту видання наказу № 146-к/тр від 14.12.2021 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за грудень 2021 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1397 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за грудень 2021 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 146-к/тр від 14.12.2021 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1364 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 21.01.2022 року з моменту видання наказу № 02-к/тр від 20.01.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за січень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1365 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за січень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 02-к/тр від 20.01.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1366 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.02.2022 року з моменту видання наказу № 10-к/тр від 16.02.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за лютий 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1367 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за лютий 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 10-к/тр від 16.02.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1368 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.03.2022 року з моменту видання наказу № 15-к/тр від 16.03.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за березень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1369 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за березень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 15-к/тр від 16.03.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1370 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 06.04.2022 року з моменту видання наказу № 21-к/тр від 05.04.2022 «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за квітень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1371 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за квітень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 21-к/тр від 05.04.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1372 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.05.2022 року з моменту видання наказу № 30-к/тр від 16.05.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за травень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1373 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за травень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 30-к/тр від 16.05.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1374 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 07.06.2022 року з моменту видання наказу № 49-к/тр від 06.06.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівника гуртка, за червень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1375 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю російської мови та зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, керівнику гуртка за червень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 49-к/тр від 06.06.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1376 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 16.11.2022 року з моменту видання наказу № 94-к/тр від 15.11.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за листопад 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1377 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за листопад 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 94-к/тр від 15.11.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1378 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 08.12.2022 року з моменту видання наказу № 99-к/тр від 07.12.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за грудень 2022 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1379 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за грудень 2022 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 99-к/тр від 07.12.2022 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1380 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.01.2023 року з моменту видання наказу № 06-к/тр від 16.01.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за січень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1381 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за січень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 06-к/тр від 16.01.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1380 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.01.2023 року з моменту видання наказу № 06-к/тр від 16.01.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за січень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1381 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за січень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 06-к/тр від 16.01.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1382 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 15.02.2023 року з моменту видання наказу № 08-к/тр від 14.02.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за лютий 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1383 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за лютий 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 08-к/тр від 14.02.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1384 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 21.03.2023 року з моменту видання наказу № 16-к/тр від 20.03.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за березень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1385 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за березень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 16-к/тр від 20.03.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1386 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 06.04.2023 року з моменту видання наказу № 18-к/тр від 05.04.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за квітень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1387 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за квітень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 18-к/тр від 05.04.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1388 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 17.05.2023 року з моменту видання наказу № 26-к/тр від 16.05.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за травень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1389 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за травень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 26-к/тр від 16.05.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1390 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 05.06.2023 року з моменту видання наказу № 30-к/тр від 02.06.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за червень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1391 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за червень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 30-к/тр від 02.06.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1392 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави та в порушення п.2 ч.1 ст.28 вказаного ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції», не пізніше наступного робочого дня, а саме, 03.07.2023 року з моменту видання наказу № 63-к/тр від 30.06.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», яким визначила собі розмір надбавки, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за серпень 2023 року в розмірі 20% посадового окладу, не повідомила у встановленому законом випадку та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів Національне агентство з питань запобігання корупції та/або голову Межиріцької сільської ради, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення № 1393 від 26 вересня 2023 року ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», та будучи, згідно п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону №1700-VII, суб'єктом на якого поширюється дія цього Закону, в порушення вимог ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, а саме: оцінила власний вклад в результати діяльності закладу; визначила розмір надбавки за престижність праці собі, як вчителю зарубіжної літератури, образотворчого мистецтва, за серпень 2023 року - 20% посадового окладу; видала наказ № 63-к/тр від 30.06.2023 року «Про виплату надбавки за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю» відповідно до якого і було виплачено вказану надбавку, чим вчинила правопорушення, пов'язане з корупцією, відповідальність за яке передбачено ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Прокурор Павлоградської окружної прокуратури Жикіна Я.В. у судовому засіданні оголосила свій висновок щодо наявності в діях ОСОБА_1 складів адміністративних правопорушень передбачених ч. 1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП у якому зазначила, що ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», будучи посадовою особою юридичної особи публічного права та відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону суб'єктом відповідальності за правопорушення, пов'язане з корупцією, всупереч інтересам держави в порушення п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону, не повідомила у встановлених цим Законом випадках та порядку, про наявність у неї реального конфлікту інтересів перед підписанням наказів про встановлення та виплату собі особисто надбавки, в яких самостійно визначила її відсотковий розмір.
Підписуючи вказані накази про встановлення виплати собі особисто відповідних доплат з метою матеріального збагачення, із конкретно визначеним ним розміром, ОСОБА_1 розуміла і усвідомлював, що саме вона отримає ці грошові кошти.
З урахуванням обставин справи про адміністративні правопорушення та особи ОСОБА_1 , вважає, що її слід визнати винною у вчиненні правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, й на підставіст.36 КУпАП, застосувати до неї стягнення в межах санкції, передбаченої ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, а саме за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, у виді штрафу, що буде сприяти меті виховання та запобігання вчиненню нових правопорушень.
ОСОБА_1 у судовому засіданні вину у вчинених адміністративних правопорушенням передбачених ч.1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, визнала, просила застосувати до неї стягнення в межах санкції, передбаченої ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, а саме за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Вислухавши в судовому засіданні особу, що притягається до адміністративної відповідальності, висновок та промову прокурора, дослідивши матеріали справи, проаналізувавши та співставивши це все між собою та в своїй сукупності, приходжу до наступного висновку.
Відповідно до ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.
В силу вимог ст. 68 Конституції України кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Відповідно до п. 9 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон) правопорушення, пов'язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції», за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.
Абз. 1 ч. 2 ст. 81 Цивільного кодексу України визначає, що юридичні особи, залежно від порядку їх створення, поділяються на юридичних осіб приватного права та юридичних осіб публічного права, а абз. 3 ч. 2 ст. 81 Цивільного кодексу України закріплює, що юридична особа публічного права створюється розпорядчим актом Президента України, органу державної влади, органу влади Автономної Республіки Крим або органу місцевого самоврядування.
Межиріцька гімназія є комунальним закладом, що заснований на комунальній формі власності Межиріцької сільської ради. Засновником закладу є Межиріцька територіальна громада в особі Межиріцької сільської ради, Павлоградського району, Дніпропетровської області, що створена шляхом добровільного об'єднання сіл Межиріч, Булахівки, Карабинівки, Оженківки, Домахи, Дачного, Червоної Ниви, Лиманського, Новоолександрівського, селищ Новоселівське та Мінеральні Води.
Відповідно статуту, координацію діяльності Межиріцькою гімназією здійснює орган управління, на який покладено завдання, щодо реалізації державної політики у сфері початкової та базової середньої освіти при виконавчому комітеті Межиріцької сільської ради.
Заклад, як суб'єкт господарювання є бюджетною установою.
Управління Закладом здійснюють засновник, або уповноважений ним орган, керівник закладу освіти, педагогічна рада, вищий колегіальний орган громадського самоврядування закладу.
Керівник Закладу здійснює безпосереднє управління закладом і несе відповідальність за освітню, фінансово-господарську та іншу його діяльність. Призначення на посаду і звільнення з посади директора здійснюється Засновником у порядку, встановленому чинним законодавством України.
Керівник є представником закладу у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє без довіреності в межах повноважень, передбачених законом та установчими документами закладу освіти.
Керівник має право: діяти від імені закладу; підписувати документи з питань освітньої, фінансово-господарської та іншої діяльності Межиріцької гімназії; приймати рішення щодо діяльності гімназії в межах повноважень, визначених законодавством та строковим трудовим договором, у тому числі розпоряджатися в установленому порядку майном закладу та його коштами; видавати відповідно до своєї компетенції накази і контролювати їх виконання.
Відповідно до Розпорядження сільського голови № 105-к від 30.06.2021 ОСОБА_1 було прийнято на посаду директора комунального закладу «Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» та укладено з нею строковий трудовий договір у формі контракту. У подальшому, 20.08.2021 було укладено Додаткову угоду № 3 відповідно до якої, у зв'язку зі зміною типу, перейменуванням комунального закладу «Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2», що підтверджується випискою з Єдиного Державного Реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань від 07.07.2021 року №344256870060, змінити у преамбулі контракту з ОСОБА_1 від 30.06.2021 р. № 5 назву «Комунальний закладах Межиріцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2» на «Комунальний заклад «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району».
Відповідно до контракту з керівником загальної середньої освіти № 5 від 30.06.2021 Керівник є повноважним представником закладу освіти у відносинах з державними органами, органами місцевого самоврядування, юридичними та фізичними особами і діє в межах наданих повноважень та несе відповідальність за свою діяльність відповідно до чинного законодавства України. Керівник підпорядкований, підзвітний, підконтрольний роботодавцю - Межиріцькій сільській раді Павлоградського району Дніпропетровської області в особі сільського голови.
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи директором Межиріцької гімназії є посадовою особою юридичної особи публічного права і відповідно до положень підпункту «а» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» є суб'єктом, на якого поширюється дія вказаного Закону та є суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушень, пов'язаних з корупцією.
Відповідно до п. 1 Постанови Кабінету Міністрів України № 373 від 23.03.2011 «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-техйїчної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» з метою підвищення престижності праці педагогічним працівникам закладів дошкільної, позашкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної), вищої освіти, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування передбачено надбавку в граничному розмірі 30 відсотків посадового окладу (ставки заробітної плати), але не менше 5 відсотків.
Розмір надбавки встановлюється керівником закладу (установи) у межах фонду оплати праці.
Також згідно з ч. 1 ст. 15 Закону України «Про оплату праці» встановлено, що форми і системи оплати праці, норми праці, розцінки, тарифні сітки, схеми посадових окладів, умови запровадження та розміри надбавок, доплат, премій, винагород та інших заохочувальних, компенсаційних і гарантійних виплат встановлюються підприємствами у колективному договорі з дотриманням норм і гарантій, передбачених законодавством, генеральною, галузевими (Міжгалузевими) і територіальними угодами.
Відповідно до п. 1.1. Положення про регулювання надбавок і доплат при оплаті праці педагогічних, медичних, бібліотечних та інших працівників закладів освіти та установ Павлоградського району, яке є додатком № 9 до колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом КЗ «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району» на 2021-2025 роки встановлено, що розмір надбавки педагогічним працівникам встановлюється керівником освітнього закладу або установи району на підставі пропозицій педагогічної ради та за погодженням з профспілкового комітету закладу за підсумками попередньо відпрацьованих критеріїв у межах фонду оплати праці відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів 1-2 рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011р. № 373 та цього положення.
Згідно з п. 1.3. вказаного Положення за наявності коштів фонду оплати праці керівник закладу освіти або установи спільно з профспілковим комітетом закладу або установи визначає надбавку у граничному розмірі до 20 відсотків посадового окладу.
При визначенні розміру надбавки працівникові керівник закладу освіти або установи враховує:
1. Виконавську дисципліну працівника;
2. Якість та сумлінність виконання доручених працівнику завдань;
3. Трудову дисципліну;
4. Результати та досягнення в роботі;
5. Виявлення ініціативи, втілення сучасних проєктів, технологій, інновацій та інше.
Також відповідно до пояснень ОСОБА_1 встановлено, що виплата надбавок за престижність праці відбувається згідно Постанови КМУ № 373 від 23.03.2011, Колективного договору та Положення про регулювання надбавок і доплат при оплаті праці педагогічних, медичних, бібліотечних та інших працівників закладів освіти та установ Павлоградського району. Для встановлення даної надбавки вона дізнається у бухгалтерії відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Межиріцької сільської ради розмір фонду економії заробітної плати, після чого щомісячно визначає розмір надбавки та видає наказ «Про виплату надбавку за престижність праці заступнику директора, педагогічним працівникам закладу та надбавки за особливі умови праці бібліотекарю», на підставі якого і відбувається виплата. Після видання наказу з ним ознайомлюються всі працівники. До наказу включає себе, як педагогічного працівника, адже має педагогічне навантаження, погоджене розпорядженням сільського голови, оскільки відповідно до закону має право викладати 12 годин на тиждень.
Після видання наказу, його направляють до центральної бухгалтерії Межиріцької сільської ради. Також при вирішенні вказаного питання щодо розміру надбавок за престижність праці педагогічним працівникам пропозиції педагогічною радою не надавались, засідання профспілкового комітету закладу не проводились.
Відповідно до роз'яснень Національного агентства з питань запобігання корупції № 11 від 13.06.2022 «Щодо наявності/відсутності конфлікту інтересів під час реалізації повноважень з окремих питань оплати праці», одним з випадків наявності конфлікту інтересів у керівника, який приймає рішення про встановлення собі стимулюючих виплат є подання останнім пропозиції (у формі письмового подання чи іншим чином) щодо розміру стимулюючих виплат, а безпосередньо рішення про встановлення стимулюючих виплат приймає керівник вищого рівня.
У цьому випадку особа не приймає рішення про встановлення стимулюючих виплат, а ініціює таке питання перед особою, яка уповноважена на прийняття такого рішення.
Так, матеріальному заохоченню працівника передує здійснення оцінки його роботи на предмет своєчасності, повноти та сумлінності виконання посадових обов'язків, ініціативності у роботі, дотримання трудової та виконавчої дисципліни.
Керівник органу, установи, організації, видаючи наказ про встановлення стимулюючої виплати, об'єктивно не здатен оцінити роботу кожного із підлеглих працівників, у зв'язку з чим такий обов'язок покладається на безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу.
Рішення про преміювання чи встановлення надбавок приймається відповідно до пропозиції безпосереднього керівника та керівника самостійного структурного підрозділу.
Таким чином, приватний інтерес у реалізації цього повноваження стосовно себе пов'язаний з можливістю впливу та прийняття остаточного рішення про встановлення додаткових стимулюючих виплат.
Оскільки особа не може об'єктивно оцінити власну роботу при внесенні пропозицій щодо розміру премій чи надбавки для себе, між її приватним інтересом, що полягає у бажанні отримати стимулюючу виплату у вищому розмірі, та службовими повноваженнями виникає суперечність, яка впливає на її об'єктивність при вчиненні зазначених дій, що є реальним конфліктом інтересів.
Таким чином, під час виконання службових повноважень у ОСОБА_1 , виник реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом, що полягає у бажанні отримати стимулюючу виплату, та службовими повноваженнями вираженими як у начальника, який має право підписувати накази, що вплинуло на об'єктивність та неупередженість прийняття рішення.
Відповідно до статті 1 Закону та п. 2 Примітки до ст. 172-7 КУпАП під реальним конфліктом інтересів слід розуміти суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи не вчинення дій під час виконання вказаних повноважень.
Згідно зі ст. 1 Закону приватний інтерес будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.
Відповідно до ч. 1 ст. 28 Закону, особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першоїстатті 3 цього Закону, зобов'язані: 1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів; 2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; 3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів; 4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Згідно відповіді з Виконавчого комітету Межиріцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області за вказаний період часу не надходили повідомлення про можливі факти виникнення конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» від посадових осіб комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району».
Відповідно до ч. 1 ст. 172-7 КУпАП встановлюється відповідальність за неповідомлення особою у встановленихзакономвипадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Відповідно до ч. 2 ст. 172-7 КУпАП встановлюється відповідальність за вчинення особою дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Моментом виникнення у директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району» ОСОБА_1 , реального конфлікту інтересів, є момент прийняття нею рішення та вчинення дії, щодо підписання зазначених вище наказів про встановлення надбавок, в яких вона самостійно визначала її відсотковий розмір, згідно яких ОСОБА_1 встановлені надбавки.
Відповідно до Рішення Конституційного Суду України від 26.05.2015 року № 5-рп/2015з питань офіційного тлумачення положень ч. 1ст. 276 КУпАП місцем вчинення правопорушення є адміністративно-територіальна одиниця, на яку поширюється юрисдикція відповідного органу, уповноваженого законом розглядати справу про адміністративне правопорушення.
Одним з основоположних принципів діяльності із запобігання і протидії корупції є невідворотність відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, оскільки ці правопорушення несуть негативні наслідки, які можуть виявитися у підриві авторитету державних органів та органів місцевого самоврядування та зашкодити суспільним інтересам, а отже не можуть бути визнані як малозначимі. Тому, незалежно від виду суб'єкту та його службової діяльності, та інших характеристик його обов'язком є діяти лише в рамках закону.
Часом вчинення ОСОБА_1 правопорушень пов'язаних з корупцією, передбачених статтею 172-7 КУпАП, є дата підписання наказів.
Датою виявлення вказаних адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією є дата завершення збору доказів, встановлення особою, уповноваженою на складання протоколу про адміністративне правопорушення, фактичних даних для висновку про наявність в діях особи вини у вчиненні правопорушення, встановлення складу адміністративного правопорушення та складання і оголошення протоколу, а саме 26.09.2023 року, що встановлює початок перебігу встановленого ст. 38 КУпАП строку накладання адміністративного стягнення.
Місцем вчинення адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією передбачених ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП є комунальний заклад «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району» (вул. Зелена, 72, с. Межиріч, Павлоградського району Дніпропетровської області Б), оскільки ОСОБА_1 є суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушення, пов'язаного з корупцією, саме як директор комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району».
Юридичними наслідками в даному випадку є вчинення дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів ОСОБА_1 .
Відповідно до ст. 23 КУпАП адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила адміністративне правопорушення, в дусі додержання законів України, поваги до правил співжиття, а також запобігання вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.
Згідно зі ст. 255 КУпАП «Особи, які мають право складати протоколи про адміністративні правопорушення»: у справах про адміністративні правопорушення, що розглядаються органами, зазначеними в статтях 218-221 цього Кодексу, протоколи про правопорушення мають право складати: 1) уповноважені на те посадові особи: органів внутрішніх справ (Національної поліції) статті 172-4 - 172-9 (за винятком правопорушень, вчинених службовими особами, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище).
Згідно з розділом ІІІ Положення про Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, затвердженого наказом ДСР НП України від 06.11.2019 № 17, однією з функцій та завдань управління є складання в межах компетенції протоколів про правопорушення пов'язані з корупцією та направлення їх до суду в установленому законодавством порядку.
За таких обставин, працівники УСР в Дніпропетровській області ДСР НП України є уповноваженими на складання протоколів вказаної категорії.
Відповідно до ст. 277 Кодексу України про адміністративні правопорушення справа про адміністративне правопорушення розглядається у п'ятнадцятиденний строк з дня одержання органом (посадовою особою), правомочним розглядати справу, протоколу про адміністративне правопорушення та інших матеріалів справи. Строк розгляду адміністративних справ про адміністративні корупційні правопорушення зупиняється судом у разі якщо особа, щодо якої складено протокол про адміністративне корупційне правопорушення, умисно ухиляється від явки до суду або з поважних причин не може туди з'явитися (хвороба, перебування у відрядженні чи на лікуванні, у відпустці тощо).
Суд зазначає, що при розгляді справи про адміністративне правопорушення суддя, відповідно до вимог ст. 280 КУпАП, зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна особа у його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Вина ОСОБА_1 у неповідомленні у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, та у вчиненні нею дій та прийнятті рішень в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання наказів про встановлення надбавки, в яких вона самостійно визначала її відсотковий розмір, згідно яких ОСОБА_1 встановлені відповідні надбавки, чим вчинила адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст.172-7, ч. 2 ст.172-7 КУпАП, підтверджується матеріалами справи, а саме: копіями наказів про виплату надбавки; копією колективного договору між адміністрацією та профспілковим комітетом КЗ «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», копією статуту КЗ «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», копією посадової інструкції ОСОБА_1 .
Тобто, зібраними доказами встановлено, що ОСОБА_1 , працюючи на посаді директора комунального закладу «Межиріцька гімназія Межиріцької сільської ради Павлоградського району», виконуючи передбачені положеннями службові повноваження, підписала вищезазначені в протоколах про адміністративні правопорушення накази, в яких самостійно визначала відсотковий розмір надбавки, таким чином в порушення вимог ст.28 Закону України «Про запобігання корупції» не повідомила про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час підписання вищевказаних наказів, а також вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання вище вказаних наказів, чим вчинила правопорушення, передбачені ч.1 ст. 172-7 КУпАП та ч.2 ст. 172-7 КУпАП, а саме неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення особою дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Ці докази є достатніми, оскільки, як окремо, так і в сукупності, у повній мірі доводять вину ОСОБА_1 у вчинені адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст.172-7, ч. 2 ст.172-7 КУпАП.
Таким чином, в діях ОСОБА_1 наявні склади адміністративних правопорушень, передбачених ч.1ст.172-7 КУпАП, - неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Також, в діях ОСОБА_1 наявні склади адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, - вчинення особою дій та прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Положення КУпАП відображають принцип індивідуалізації адміністративної відповідальності, який означає відповідність заходу впливу, який обирається для порушника, меті адміністративної відповідальності.
Відповідно до ст. 33 КУпАП при накладенні стягнення враховується характер вчиненого правопорушення, особа порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.
Обставин, що пом'якшують відповідальність, передбачених ст. 34 КУпАП не встановлено.
Обтяжуючих відповідальність обставин, передбачених ст. 35 КУпАП, не встановлено.
Таким чином, при накладенні адміністративного стягнення, суд враховує характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність та те, що адміністративне стягнення є мірою відповідальності і застосовується з метою виховання особи, яка вчинила правопорушення в дусі додержання законів України, а також запобігання вчиненню нових правопорушень, як самим правопорушником так і іншими особами.
Відповідно до ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.
Правила, встановлені ст. 36 КУпАП, допускають розгляд одним і тим же органом справ про адміністративні правопорушення відносно особи, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень.
Санкція ч. 1 ст. 172-7 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Санкція ч. 2 ст. 172-7 КУпАП тягне за собою накладення штрафу від двохсот до чотирьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Враховуючи, те, що на розгляд суду одночасно надійшло тридцять чотири справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП,вважаю за необхідне об'єднати їх для спільного розгляду.
При призначенні стягнення особі, яка притягається до адміністративної відповідальності необхідно врахувати, що ОСОБА_1 працює, провину в скоєні зазначеного адміністративного правопорушення визнала, скоїла правопорушення, яке має підвищену суспільну небезпеку.
Враховуючи данні про особу правопорушника, характер вчиненого ним правопорушення, ступінь вини, при визначенні виду адміністративного стягнення вважаю необхідним застосувати положення ст. 36 КУпАП та накласти адміністративне стягнення на користь держави у межах санкції статті, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
Також у відповідності до ст. 40-1 КУпАП, судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.
На підставі зазначеного вище, керуючись ст.ст. 36, 283, 284, ст.40-1 КУпАП,-
ПОСТАНОВИВ:
Справи про адміністративне правопорушення № 185/12590/23 за провадженням № 3/185/4803/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12637/23 за провадженням № 3/185/4841/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12607/23 за провадженням № 3/185/4814/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12603/23 за провадженням № 3/185/4811/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12602/23 за провадженням № 3/185/4810/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12605/23 за провадженням № 3/185/4812/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12613/23 за провадженням № 3/185/4818/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12611/23 за провадженням № 3/185/4817/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12627/23 за провадженням № 3/185/4830/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12609/23 за провадженням № 3/185/4816/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12634/23 за провадженням № 3/185/4837/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12623/23 за провадженням № 3/185/4826/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12618/23 за провадженням № 3/185/4823/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12598/23 за провадженням № 3/185/4808/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12599/23 за провадженням № 3/185/4809/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12597/23 за провадженням № 3/185/4806/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12626/23 за провадженням № 3/185/4829/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12625/23 за провадженням № 3/185/4828/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12592/23 за провадженням № 3/185/4804/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12638/23 за провадженням № 3/185/4842/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12633/23 за провадженням № 3/185/4836/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12636/23 за провадженням № 3/185/4839/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12595/23 за провадженням № 3/185/4805/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12639/23 за провадженням № 3/185/4843/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12616/23 за провадженням № 3/185/4821/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12614/23 за провадженням № 3/185/4819/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12615/23 за провадженням № 3/185/4820/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12608/23 за провадженням № 3/185/4815/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12630/23 за провадженням № 3/185/4833/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12635/23 за провадженням № 3/185/4815/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12631/23 за провадженням № 3/185/4834/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12629/23 за провадженням № 3/185/4832/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12641/23 за провадженням № 3/185/4845/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, № 185/12642/23 за провадженням № 3/185/4846/23 про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, об'єднати в одне провадження, присвоївши об'єднаній справі номер № 185/12603/23 за провадженням № 3/185/4811/23.
ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст.172-7, ч. 2 ст.172-7 КУпАП
На ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 200 (двісті) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 3400 (три тисячі чотириста) гривеньна користь держави.
Стягнути з ОСОБА_1 , як з особи, на яку накладено адміністративне стягнення, судовий збір на користь держави у розмірі 536 (п'ятсот тридцять шість) грн. 80 коп.
Постанова може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області протягом десяти дні з дня винесення постанови
СУДДЯ: ЩЕРБИНА О.О.