Справа № 308/16294/23
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
23 жовтня 2023 року м. Ужгород
Суддя Ужгородського міськрайонного суду Закарпатської області Дергачова Н.В., за участі особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , розглянувши адміністративні матеріали Ужгородського районного управління поліції ГУНП в Закарпатській області відносно громадянки України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої та фактично проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово не працюючої, паспорт громадянки України № НОМЕР_1 , ідентифікаційний номер платника податку - суду не відомий, про притягнення його до адміністративної відповідальності
за ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ВСТАНОВИВ:
29.07.2023 року близько 08 год. 35 хв. за адресою: м. Ужгород, вул. Минайська, 37, гр. ОСОБА_1 здійснювала продаж фруктів у невстановленому місці, а саме тротуарі. Чим вчинила правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 160 КУпАП.
Вина гр. ОСОБА_1 підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАБ №966358 від 29.07.2023 року, рапортом помічника чергового Коробейчик Н.В. від 29.07.2023 року, фотоматеріалами, рапортом ДОП СДОП ВП Ужгородського РУП ГУНП в Закарпатській області О. Добруцького від 29.07.2023 року.
В судовому засіданні гр. ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнала та щиро розкаювалась.
Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку, що своїми діями гр. ОСОБА_1 вчинила правопорушення передбачене ст. 160 КУпАП - торгівля в містах з рук на вулицях, площах, у дворах, під'їздах, скверах та в інших невстановлених місцях.
В свою чергу, суд враховує характер та ступінь адміністративного правопорушення, особу правопорушника, яка раніше до адміністративної відповідальності не притягувалася, обставини справи, суд вважає, що гр. ОСОБА_1 слід звільнити від адміністративної відповідальності на підставі ст. 22 КУпАП обмежившись відносно неї усним зауваженням.
Керуючись ст. ст. 22, 283, 284, ст. 160 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
ПОСТАНОВИВ:
Громадянку України ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрованої та фактично проживаючої за адресою: АДРЕСА_1 , тимчасово не працюючої, паспорт громадянки України № НОМЕР_1 , ідентифікаційний номер платника податку - суду не відомий, визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 160 КУпАП, звільнивши її від адміністративної відповідальності на підставі ст. 22 КУпАП, обмежившись відносно неї усним зауваженням та закрити провадження у даній справі.
На постанову може бути подана апеляція на протязі десяти днів до Апеляційного суду Закарпатської області.
Суддя Ужгородського
міськрайонного суду Н.В. Дергачова