Ухвала від 24.10.2023 по справі 144/1129/23

Справа № 144/1129/23

Провадження № 2/144/328/23

УХВАЛА

"24" жовтня 2023 р. смт. Теплик

Теплицький районний суд Вінницької області в складі:

головуючої судді Бондарук О.П.,

з участю секретаря судового засідання Сторожук О.М.,

позивача ОСОБА_1 ,

представника позивача - адвоката Гавриша Л.І.,

представника відповідача - Бейс О.А.,

розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в смт. Теплик в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Відокремленого структурного підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі, -

ВСТАНОВИВ:

У провадженні суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Відокремленого структурного підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» про визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі.

Представником позивача - адвокатом Гавришем Л.І. заявлено клопотання про витребування доказів, а саме представник позивача просить витребувати: у Відокремленого структурного підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (адреса: вул. Вокзальна, 7 м. Лубни Полтавської області, 37505) штатрий розпис працівників, який є чинним на сьогоднішній день.

Заслухавши сторін, дослідивши окремі матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.

Згідно п. 4 ч. 5 ст. 12 ЦПК України суд, зберігаючи об'єктивність і неупередженість, сприяє учасникам судового процесу в реалізації ними прав, передбачених цим Кодексом.

Як визначено ст. 76 ЦПК України, доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи. Ці дані встановлюються такими засобами: 1) письмовими, речовими і електронними доказами; 2) висновками експертів; 3) показаннями свідків.

У відповідності до ч.ч. 1, 5 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом. Докази подаються сторонами та іншими учасниками справи.

Відповідно до ч. 1 та ч. 3 ст. 84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом. У разі задоволення клопотання суд своєю ухвалою витребовує відповідні докази.

Беручи до уваги предмет спору, заявлені позовні вимоги та наявні у матеріалах справи докази, а також враховуючи, що обставини цивільних справ з'ясовуються судом на засадах змагальності, суд приходить до висновку про необхідність у задоволенні клопотань.

Керуючись ст. ст. 81, 84 ЦПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Клопотання представника позивача - адвоката Гавриша Леоніда Івановича в інтересах ОСОБА_1 , задовольнити.

Витребувати у Відокремленого структурного підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (адреса: вул. Вокзальна, 7 м. Лубни Полтавської області, 37505) штатрий розпис працівників, який є чинним на сьогоднішній день.

Відокремленому структурному підрозділу «Лисичанський педагогічний фаховий коледж Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» строк для надання вказаних вище документів - 5 днів з дня отримання ухвали суду.

Оголосити перерву у підготовчому засіданні до 11.00 год. 14 листопада 2023 року.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя

Попередній документ
114414704
Наступний документ
114414706
Інформація про рішення:
№ рішення: 114414705
№ справи: 144/1129/23
Дата рішення: 24.10.2023
Дата публікації: 26.10.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Теплицький районний суд Вінницької області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із трудових правовідносин, з них; про поновлення на роботі, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (06.12.2023)
Дата надходження: 16.08.2023
Предмет позову: визнання незаконним та скасування наказу про звільнення, поновлення на роботі
Розклад засідань:
10.10.2023 11:00 Теплицький районний суд Вінницької області
24.10.2023 11:00 Теплицький районний суд Вінницької області
14.11.2023 11:00 Теплицький районний суд Вінницької області
05.12.2023 14:00 Теплицький районний суд Вінницької області
21.12.2023 15:00 Теплицький районний суд Вінницької області
07.03.2024 14:20 Вінницький апеляційний суд