Білоцерківський міськрайонний суд Київської області
Справа № 357/12753/23
Провадження № 2/357/3519/23
УХВАЛА
19 жовтня 2023 року cуддя Білоцерківського міськрайонного суду Київської області Ярмола О. Я. розглянувши клопотання позивача ОСОБА_1 про витребування доказів,-
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Білоцерківського міськрайонного суду перебуває цивільна справа за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова компанія «Онлайн Фінанс», третя особа: приватний виконавець виконавчого округу Київської області Говоров Павло Володимирович, третя особа: Приватний нотаріус Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіна Яна Вікторівна про визнання виконавчого напису таким, що не підлягає виконанню.
Одночасно з подачею позову, позивач подала клопотання про витребування доказів, а саме у приватного нотаріуса Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіної Я.В., засвідчені копії Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021.
у приватного виконавця виконавчого округу Київської області Говорового П.В. засвідчені копії всіх матеріалів виконавчого провадження № 66579312 з примусового виконання Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021, вчиненого приватним нотаріусом Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіною Я.В. про стягнення з ОСОБА_1 на користь ТОВ «Фінансова Компанія «Онлайн Фінанс» заборгованості в сумі 5 651,68 грн.;
у ТОВ «Фінансова Компанія «Онлайн Фінанс» засвідчені копії наступних документів: оригінал Договору про надання кредиту з підписом ОСОБА_1 , докази надання ОСОБА_1 примірників підписаних договорів про надання кредиту, додатків та додаткових угод про зміну умов договору про надання кредиту у дату їх укладання; докази ознайомлення ОСОБА_1 з іншими документами, які на їх думку регулюють їхні правовідносини, до моменту укладення договорів під підпис; повідомлення з вимогою про погашення ОСОБА_1 суми боргу з доказами його направлення і отримання ОСОБА_1 до вчинення виконавчого напису; засвідчену копію Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021, та усіх документів, поданих нотаріусу для його вчинення.
Відповідно до ч.1 ст.84 ЦПК України учасник справи, у разі неможливості самостійно надати докази, вправі подати клопотання про витребування доказів судом.
Будь-яка особа, у якої знаходиться доказ, повинна видати його на вимогу суду. Особи, які не мають можливості подати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені строки, зобовязані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня вручення ухвали. У разі неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, а також за неподання таких доказів з причин, визнаних судом неповажними, суд застосовує до відповідної особи заходи процесуального примусу, передбачені цим Кодексом. Притягнення винних осіб до відповідальності не звільняє їх від обов'язку подати витребувані судом докази (ч.6, 7, 8, 9 ст.84 ЦПК України).
З урахуванням вище викладеного, з метою сприяння всебічному і повному з'ясуванню обставин справи, суд вважає за необхідне клопотання позивача про витребування доказів задовольнити частково, оскільки вимога про витребування у відповідача ТОВ «Фінансова Компанія «Онлайн Фінанс», оригіналів договорів не стосується предмета спору.
Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд,-
ПОСТАНОВИВ:
Витребувати у Приватного нотаріуса Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіної Яни Вікторівни засвідчені копії Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021, про стягнення з ОСОБА_1 /РНОКПП: НОМЕР_1 / на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ОНЛАЙН ФІНАНС" заборгованості за кредитним договором в загальній сумі 5651 грн. 68 коп., та засвідчені копії всіх матеріалів нотаріальної справи по його вчиненню.
Витребувати у Приватного виконавця виконавчого округу Київської області Говорова Павла Володимировича, засвідчені копії всіх матеріалів виконавчого провадження № 66579312 з примусового виконання Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021, вчиненого приватним нотаріусом Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіною Яною Вікторівною про стягнення з ОСОБА_1 /РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ОНЛАЙН ФІНАНС" заборгованості за кредитним договором № 415446-А від 11.11.2018 року у сумі 5651,68 грн.
Витребувати у Товариства з обмеженою відповідальністю «Фінансова Компанія «Онлайн Фінанс» засвідчені копії наступних документів:
- повідомлення з вимогою про погашення ОСОБА_1 суми боргу з доказами його направлення і отримання ОСОБА_1 до вчинення виконавчого напису.
- засвідчену копію Виконавчого напису № 40930 від 26.03.2021, що вчинений приватним нотаріусом Обухівського районного нотаріального округу Київської області Головкіною Яною Вікторівною про стягнення з ОСОБА_1 /РНОКПП: НОМЕР_1 ) на користь Товариства з обмеженою відповідальністю "ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ "ОНЛАЙН ФІНАНС" заборгованості за кредитним договором № 415446-А від 11.11.2018 року у сумі 5651,68 грн. та усіх документів, поданих нотаріусу для його вчинення.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя О. Я. Ярмола