Ухвала від 15.11.2007 по справі Б15/233-07

УКРАЇНА
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

15.11.07р.

Справа № Б15/233-07

За заявою Прокурора Бабушкінського району м.Дніпропетровська в інтересах держави в особі державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська

до боржника Приватного підприємства "Астор", м.Дніпропетровськ

про визнання банкрутом

Суддя Петренко Н.Е.

Представники сторін: без участі сторін

СУТЬ СПРАВИ:

Провадження у справі про банкрутство Приватного підприємства "Астор", м.Дніпропетровськ перебуває на стадії ліквідації, за процедурою передбаченою ст.52 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Згідно постанови господарського суду від 27.09.07 р. ліквідатором у справі призначений ініціюючий кредитор державна податкова інспекція у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська.

До господарського суду надійшло клопотання ДПІ у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська про призначення ліквідатором банкрута арбітражного керуючого Морозова І.А., ліцензія АБ № 271599, за згодою останнього.

Зважаючи на вищевикладене, ліквідатором у справі суд вважає за необхідне призначити арбітражного керуючого Морозова Ігоря Анатолійовича, ліцензія АБ№271599, якому слід виконувати повноваження ліквідатора у відповідності до вимог Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Керуючись ст.86 ГПК України, ст. 24 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»,-

УХВАЛИВ:

Припинити повноваження ініціюючого кредитора державної податкової інспекції у Бабушкінському районі м.Дніпропетровська., як ліквідатора приватного підприємства "Астор", м.Дніпропетровськ.

Призначити ліквідатором арбітражного керуючого Морозова Ігоря Анатолійовича, ліцензія АБ№271599.

Зобов'язати арбітражного керуючого Морозова Ігоря Анатолійовича, ліцензія АБ№271599 виконувати свої повноваження у відповідності із чинним законодавством, у встановлений строк подати на затвердження до суду звіт та ліквідаційний баланс.

Суддя

Н.Е. Петренко

Вик.Шевцова В.В.

Попередній документ
1143222
Наступний документ
1143224
Інформація про рішення:
№ рішення: 1143223
№ справи: Б15/233-07
Дата рішення: 15.11.2007
Дата публікації: 27.11.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Дніпропетровської області
Категорія справи: