707/2649/23
2-о/707/93/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
18 жовтня 2023 року м. Черкаси
Суддя Черкаського районного суду Черкаської області Тептюк Є.П., розглянувши матеріали за заявою ОСОБА_1 , заінтересована особа: Черкаський відділ Управління Державної Міграційної служби у Черкаській області про встановлення фактів, що мають юридичне значення, -
ВСТАНОВИВ:
24.08.2023 року ОСОБА_1 (мешканець АДРЕСА_1 ) звернувся до Черкаського районного суду Черкаської області з заявою про встановлення фактів, що мають юридичне значення. Заінтересованою особою визначив - Черкаський відділ Управління Державної Міграційної служби у Черкаській області (місце знаходження: вул. Смілянська, 116, м. Черкаси).
Ухвалою Черкаського районного суду Черкаської області від 25.08.2023 року, відмовлено ОСОБА_1 у відкритті провадження по даній цивільній справі.
Постановою Черкаського апеляційного суду від 11.10.2023 року, ухвалу Черкаського районного суду Черкаської області від 25.08.2023 року скасовано, а цивільну справу направлено до суду першої інстанції, для вирішення питання про відкриття провадження у справі.
16.10.2023 року матеріали вищевказаної заяви надійшли до Черкаського районного суду Черкаської області.
Відповідно до ст.19 ЦПК України цивільне судочинство здійснюється за правилами, передбаченими цим Кодексом, у порядку: 1)наказного провадження; 2)позовного провадження /загального або спрощеного; 3) окремого провадження.
Заява відповідає вимогам ст.ст. 293, 315-319 ЦПК України. Заява підсудна даному суду. Підстави для повернення заяви чи відмови у відкритті провадження в порядку ст. 185-186 ЦПК України - відсутні. Заяву можливо прийняти до розгляду та відкрити провадження у справі.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 187, 190, 293,353 України, -
УХВАЛИВ:
Прийняти до розгляду заяву ОСОБА_1 , заінтересована особа: Черкаський відділ Управління Державної Міграційної служби у Черкаській області про встановлення фактів, що мають юридичне значення, та відкрити провадження у даній справі.
Розгляд справи проводити в порядку окремого провадження з викликом сторін.
Призначити розгляд заяви на 10 листопада 2023 року о 08 годині 30 хвилин в приміщенні Черкаського районного суду Черкаської області (вул.. Гоголя, 316, м. Черкаси), про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://ck.ck.court.gov.ua
Копію ухвали про відкриття провадження у справі разом з копією заяви та копіями доданих до неї документів надіслати учасникам справи.
Ознайомитись з повним текстом ухвали суду, в електронній формі, сторони можуть за веб-адресою Єдиного державного реєстру судових рішень: http://www.reyestr.court.gov.ua/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею і оскарженню не підлягає.
Заперечення на ухвали, що не підлягають оскарженню окремо від рішення суду, включаються до апеляційної скарги на рішення суду.
Суддя: Є. П. Тептюк