Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Справа № 279/5687/23
Провадження № 3/279/3125/23
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"18" жовтня 2023 р.
Суддя Коростенського міськрайонного суду Житомирської області Шульга О.М., розглянувши справу, яка надійшла з Головного управління Державної податкової служби у Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого за адресою: АДРЕСА_1 , працюючого ФОП ОСОБА_1 , паспорт НОМЕР_1 виданий 30.08.2019 року органом 1820, РНОКПП НОМЕР_2 ,
за ст. 155-1 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
Зі змісту протоколу слідує, що ОСОБА_1 , 04.07.2023 року о 16.20 годині, перебуваючи на робочому місці в магазині за адресою: АДРЕСА_2 , порушив порядок ведення розрахунків у сфері торгівлі громадського харчування та послуг, всупереч пунктів 1, 2 ст.3 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» №265-ВР від 06.07.1995 р., а саме: не проведено розрахункові операції на повну суму покупки через реєстратор розрахункових документів, не забезпечено використання режиму програмування найменування товарів з зазначенням коду товарної підкатегорії, чим вчинив правопорушення, передбачене ст.155-1 ч.1 КУпАП.
ОСОБА_1 подав заяву в якій зазначив, що оскаржив дії ДПС до Житомирського окружного адміністративного суду, яким за його позовом відкрито провадження у справі №240/24032/23, тому просив відкласти розгляд даної справи до розгляду адміністративної справи.
Згідно ст.38 КУпАП адміністративне стягнення може бути накладено не пізніш, як через три місяці з дня вчинення правопорушення, а при триваючому правопорушенні - не пізніше як через три місяці з дня його виявлення.
Відповідно до ст. 247 КУпАП провадження в справі про адміністративне правопорушення не може бути розпочато, а розпочате підлягає закриттю в разі закінчення на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 КУпАП.
Враховуючи, що встановлений законом тримісячний термін закінчився, допущене порушення не є триваючим, тому провадження по справі підлягає закриттю.
Керуючись ст.ст. 38, 155-1 ч.1, 247 п.7, 294 КУпАП, -
ПОСТАНОВИВ:
Провадження по справі про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 за ст.155-1 ч.1 КУпАП закрити.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку через Коростенський міськрайонний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Суддя: Шульга О.М.