ЦЕНТРАЛЬНИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
УХВАЛА
18.10.2023 м.Дніпро Справа № 904/966/23
Центральний апеляційний господарський суд у складі колегії суддів:
головуючого судді: Верхогляд Т.А. (доповідач),
суддів: Іванова О.Г., Паруснікова Ю.Б.
розглянувши апеляційну скаргу Приватного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний завод" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 24.05.2023 року у справі №904/966/23
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю "Метпромбуд Інвест"
до Приватного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний завод"
про стягнення 3 034 855, 65 грн,-
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Центрального апеляційного господарського суду від 11.08.2023 прийнято справу №904/966/23 до свого провадження у складі колегії суддів: головуючого судді: Березкіна О.В. (доповідач), суддів: Іванова О.Г., Дармін М.О. Розгляд справи призначено на 23.10.2023 на 09:00 год.
16.10.2023 року розпорядженням керівника апарату суду відповідно до пункту 2.3.50 Засад використання автоматизованої системи документообігу суду призначено повторний автоматизований розподіл справи №904/966/23 у зв'язку з виходом у відставку судді-доповідача Березкіної О.В.
Відповідно до протоколу повторного автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 16.10.2023 року, справу №904/966/23 передано колегії суддів у складі: Верхогляд Т.А. (головуючий, доповідач), Парусніков Ю.Б., Іванов О.Г.
На підставі викладеного, апеляційна скарга Приватного акціонерного товариства "Дніпровський металургійний завод" на рішення господарського суду Дніпропетровської області від 24.05.2023 року у справі №904/966/23 підлягає прийняттю до свого провадження зазначеною колегією суддів.
Керуючись ст. ст.32, 234, 235, 268 Господарського процесуального кодексу України, суд,
УХВАЛИВ:
Прийняти справу №904/966/23 до свого провадження.
Розгляд справи у судовому засіданні призначити на 06.12.2023 на 14:10 год.
Засідання відбудеться в приміщенні Центрального апеляційного господарського суду за адресою: м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 65, зал засідань № 415а.
Рекомендувати учасникам справи всі необхідні документи надавати суду в електронному вигляді на електронну адресу inbox@cag.court.gov.ua з використанням власного електронного підпису, з урахуванням вимог Закону України "Про електронні документи та електронний документообіг" та Закону України "Про електронні довірчі послуги".
Роз'яснити учасникам справи можливість прийняти участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції, у тому числі, відповідно до Порядку роботи з технічними засобами відеоконференцзв"язку під час судового засідання в адміністративному, цивільному та господарському процесах за участі сторін поза межами приміщення суду, затвердженого наказом Державної судової адміністрації України від 23.04.2020 №196, надати клопотання про розгляд справи за їх відсутності.
Інформацію по справі учасники справи можуть отримати на сторінці Центрального апеляційного господарського суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою https://cag.court.gov.ua/sud4876.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддями та оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Т.А. Верхогляд
Суддя О.Г. Іванов
Суддя Ю.Б. Парусніков