ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
ПРО ВІДКЛАДЕННЯ РОЗГЛЯДУ СПРАВИ
17 жовтня 2023 року Справа № 280/4484/19 Провадження № СН/280/5/23 м.Запоріжжя
Запорізький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Татаринова Д.В. розглянувши питання про відкладення підготовчого засідання в адміністративній справі за позовною заявою фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Запорізькій області про визнання протиправними та скасування рішень, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебуває адміністративна справа № 280/4484/19 за позовом Фізичної особи - підприємця ОСОБА_1 до Головного управління ДПС у Запорізькій області про визнання протиправними та скасування рішень.
Протокольною ухвалою суду від 18 вересня 2023 року закрито підготовче провадження по справі № 280/4484/19 та призначено справу до розгляду по суті.
Також, протокольною ухвалою суд від 18 вересня 2023 року судом оголошено перерву у розгляді справи до 17 жовтня 2023 року 11 год. 00 хв.
У судове засідання, призначене на 17 жовтня 2023 року, учасники справи не прибули, проте подали до суду клопотання про відкладення розгляду справи на іншу дату.
На підставі приписів частини 4 статті 229 КАС України фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося.
Відповідно до пункту 3 частини 3 статті 44 КАС України, особи, які беруть участь у справі, мають право подавати заяви та клопотання, надавати пояснення суду, наводити свої доводи, міркування щодо питань, які виникають під час судового розгляду, і заперечення проти заяв, клопотань, доводів і міркувань інших осіб.
Відповідно до пункту 4 частини 2 статті 205 КАС України визначено, що суд відкладає розгляд справи в судовому засіданні в межах встановленого цим Кодексом строку у разі необхідністі витребування нових доказів, у випадку, коли учасник справи обґрунтував неможливість заявлення відповідного клопотання в межах підготовчого провадження; поважними.
З огляду те, що учасникам справи необхідний додатковий час для надання пояснень та доказів по справі, з метою забезпечення правильного та об'єктивного розгляду справи, суд вважає за можливе відкласти судове засідання про справі.
Керуючись статтями 205, 243, 248 КАС України, суд -
УХВАЛИВ:
Клопотання представника позивача та представника відповідача про відкладення розгляду справи - задовольнити.
Відкласти розгляд справи № 280/4484/19 на 06 листопада 2023 року.
Наступне судове засідання призначити на 06 листопада 2023 року на 11:00.
Копію даної ухвали направити учасникам справи.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо даної справи в мережі Інтернет за веб-адресою сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України - http://adm.zp.court.gov.ua/sud0870.
Ухвала оскарженню не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвалу виготовлено та підписано 17 жовтня 2023 року.
Суддя Д.В. Татаринов