№ провадження 2/646/2209/2023
Справа № 646/5888/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
13 жовтня 2023 року м. Харків
Червонозаводський районний суд м.Харкова у складі судді Демченко І.М., розглянувши клопотання представника позивача ОСОБА_1 про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Червонозаводського районного суду м.Харкова знаходиться цивільна справа за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення інфляційних втрат та трьох відсотків річних.
До суду надійшла заява представника позивача про участь у судових засіданнях в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення платформи Електронний суд, який зареєстрований в системі vkz.court.gov.ua.
За положеннями частини третьої статті 212 ЦПК України учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку про задоволення клопотання представника позивача та проведення судового розгляду справи в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. 212 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Призначити розгляд цивільної справи за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3 про стягнення інфляційних втрат та трьох відсотків річних в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів за допомогою програмного забезпечення платформи Електронний суд за участю представника позивача - адвоката Іванченко А.В.
Роз'яснити ОСОБА_1 , що у відповідності до вимог ч. 5 ст. 212 ЦПК України ризики технічної неможливості участі в відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву. Використовувані технічні засоби і технології мають забезпечувати належну якість зображення та звуку, а також інформаційну безпеку.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Червонозаводського районного
суду м.Харкова І.М.Демченко