Ухвала від 10.10.2023 по справі 582/1110/23

Провадження № 2/582/277/23

Справа № 582/1110/23

Копія

Недригайлівський районний суд Сумської області

УХВАЛА

про відкриття провадження по справі

10 жовтня 2023 року смт. Недригайлів

Суддя Недригайлівського районного суду Сумської області Яковенко Н.М., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Недригайлівської селищної ради Роменського району Сумської області про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування, -

ВСТАНОВИВ:

Представник позивача адвокат Скляров С.Л. звернувся до суду із цим позовом в інтересах позивачів ОСОБА_1 та ОСОБА_2 та просить ухвали рішення яким визнати за кожним позивачем право власності на 1/2 частину земельної ділянки площею 0,0580 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, та на 1/2 частину земельної ділянки площею 0,3020 га для ведення особистого селянського господарства, що розташовані за адресою: АДРЕСА_1 , в порядку спадкування після смерті ОСОБА_3 , яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Справа підсудна Недригайлівському районному суду Сумської області.

Позов поданий з додержанням вимог статей 175, 177 ЦПК України.

Підстави для залишення позовної заяви без руху, її повернення, відмови у відкритті провадження відсутні.

Відповідно до ч.4 ст. 274 ЦПК України справа не є малозначною, тому має бути розглянута в загальному позовному провадженні.

Одночасно з позовною заявою представником позивача подано клопотання про витребування доказів, відповідно до ст. 84 КК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 19, 84, 175-177, 182, 187, 196, 274 ЦПК України, суддя,

ПОСТАНОВИВ:

1. Відкрити загальне провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 , ОСОБА_2 до Недригайлівської селищної ради Роменського району Сумської області про визнання права власності на нерухоме майно в порядку спадкування.

2. Підготовче засідання призначити на 13 год 00 хв. 31 жовтня 2023 року в залі судових засідань Недригайлівського районного суду Сумської області (смт. Недригайлів, Сумської області, вул. Шевченка, 4), в яке викликати учасників справи.

3. Запропонувати відповідачу надати суду відзив на позовну заяву, в якому викласти заперечення проти позову, і докази, що їх підтверджують, протягом 15 днів з дня отримання копії цієї ухвали.

У разі подання суду відзиву, одночасно із надісланням відзиву до суду надіслати копію такого відзиву та доданих до нього документів позивачу, представнику позивача, докази надіслання подати суду.

Роз'яснити відповідачу, що у разі ненадання відзиву у встановлений строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами справи.

4. Клопотання представника позивачів про витребування доказів задовольнити та витребувати:

1) у приватного нотаріуса Роменського районного нотаріального округу Сумської області Торчицької В.М. інформацію про те:

- чи звертався будь-хто із заявами про прийняття спадщини чи про відмову від спадщини після смерті ОСОБА_3 , 1906 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 , а також чи заводилась після смерті останньої спадкова справа, чи залишала вона заповіт;

2) витребувати із Сумського обласного державного нотаріального архіву:

- копію спадкової справи №97 заведеної Недригайлівською районною державгою нотаріальної конторою після смерті ОСОБА_3 , 1906 року народження, яка померла ІНФОРМАЦІЯ_1 .

5. Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити учасникам справи. Відповідачу разом з копією ухвали про відкриття провадження у справі одночасно надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.

6. Копію ухвали про відкриття провадження у справі направити для виконання приватному нотаріусу Роменського районного нотаріального округу Сумської області Торчицькій В.М.; Сумському обласному державному нотаріальному архіву (40004, Сумська обл., м. Суми, Ковпаківський р-н., вул. Реміснича, б. 12/2).

7. Учасники справи можуть отримати інформацію щодо неї, на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет. Веб-адреса сторінки: http://ng.su.court.gov.ua.

8. Ухвала оскарженню не підлягає. Заперечення на ухвалу можуть бути включені до апеляційної скарги на рішення суду.

Суддя:підпис З оригіналом згідно

Суддя: Н. М. Яковенко

Попередній документ
114125393
Наступний документ
114125395
Інформація про рішення:
№ рішення: 114125394
№ справи: 582/1110/23
Дата рішення: 10.10.2023
Дата публікації: 16.10.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Недригайлівський районний суд Сумської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах щодо права власності чи іншого речового права на нерухоме майно (крім землі), з них:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (10.01.2024)
Дата надходження: 05.10.2023
Предмет позову: ЗА ПОЗОВОМ АЛЕКСЕЄВОЇ ГАННИ МИКОЛАЇВНИ ДО НЕДРИГАЙЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРО ВИЗНАННЯ ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО У ПОРЯДКУ СПАДКУВАННЯ
Розклад засідань:
31.10.2023 13:00 Недригайлівський районний суд Сумської області
30.11.2023 11:30 Недригайлівський районний суд Сумської області
10.01.2024 13:00 Недригайлівський районний суд Сумської області