Ухвала від 13.11.2007 по справі 01/2800

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА

"13" листопада 2007 р. Справа № 01/2800

Господарський суд Черкаської області в складі: головуючого - судді Чевгуза О.В., секретаря судового засідання Олійник І.С.,

за участю представників:

від ліквідатора: Сопілкова Т.І. - представник за довіреністю,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщені господарського суду Черкаської області матеріали справи за заявою державної податкової інспекції у місті Черкаси

до товариства з обмеженою відповідальністю “Український бізнес” м. Черкаси

про визнання банкрутом відсутнього боржника, -

ВСТАНОВИВ:

Господарський суд Черкаської області 01 червня 2007 року за заявою кредитора порушив провадження у справі про банкрутство боржника.

Постановою господарського суду Черкаської області від 19 червня 2007 року товариство з обмеженою відповідальністю “Український бізнес” м. Черкаси визнано банкрутом та відкрито ліквідаційну процедуру строком на шість місяців.

До суду з клопотанням про затвердження ліквідаційного балансу, звіту ліквідатора про проведену роботу по ліквідації товариства з обмеженою відповідальністю “Український бізнес” м. Черкаси звернувся ліквідатор.

В судовому засіданні встановлено, що майнові активи та майно відсутні, керівні органи відсутні, заборгованість не погашена.

Розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а також заслухавши ліквідатора, яка ствердила, що виконані всі необхідні дії для встановлення активів боржника і враховуючи, що за результатами ліквідаційного балансу у боржника немає майна для задоволення вимог кредиторів необхідно затвердити звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс, а боржника, як юридичну особу ліквідувати.

Згідно з п. 6 ст. 40 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченому статтею 32 цього Закону.

Керуючись ст. 32 Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, суд -

УХВАЛИВ:

Затвердити звіт ліквідатора державної податкової інспекції у м. Черкаси та ліквідаційний баланс товариства з обмеженою відповідальністю “Український бізнес” м. Черкаси.

Ліквідувати товариство з обмеженою відповідальністю “Український бізнес” м. Черкаси, вул. 30 років Перемоги, 17, кв.223-224, код ЄДРПОУ 32268414 як юридичну особу в зв'язку із банкрутством.

Провадження по справі припинити.

Суддя О.В. Чевгуз

Попередній документ
1141064
Наступний документ
1141067
Інформація про рішення:
№ рішення: 1141066
№ справи: 01/2800
Дата рішення: 13.11.2007
Дата публікації: 27.11.2007
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Черкаської області
Категорія справи: