ДАРНИЦЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД М.КИЄВА
справа № 753/5507/21
провадження № 2/753/1937/23
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"11" жовтня 2023 р. суддя Дарницького районного суду м. Києва Мицик Ю.С., розглянувши матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Шустенко Лілії Сергіївни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Смолянінова Олена Ярославівна, про визнання договору дарування та заповіту недійсним, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Дарницького районного суду м. Києва перебуває вказана цивільна справа.
Ухвалою суду від 25.04.2023 матеріали цивільної справи за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Шустенко Лілії Сергіївни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Смолянінова Олена Ярославівна, про визнання договору дарування та заповіту недійсним направлено до Київського науково-дослідного інституту судових експертиз (03057, м. Київ, вул. Смоленська, 6) для проведення посмертної судової почеркознавчої експертизи згідно з ухвалою суду від 08.06.2022. У розпорядження експертів надано матеріали цивільної справи № 753/5507/21 в 2-х томах. Повторно зобов'язано приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Шустенко Л.С. надати примірник заповіту, посвідчений 26.11.2020 приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Шустенко Л.С., зареєстрований в реєстрі за №1028; договір дарування, посвідчений 26.11.2020 приватним нотаріусом Київського міського нотаріального округу Шустенко Л.С., зареєстрований в реєстрі за №1029, для дослідження експертам Київського НДІСЕ (адреса: м. Київ, вул. Смоленська, 6) протягом робочих годин з 08.30 до 16.00 у будь-який день, попередньо узгоджений з керівником відділу почеркознавчих досліджень Білоус Іриною Володимирівною за телефоном: НОМЕР_1 . Провадження у справі зупинено на час проведення посмертної судової почеркознавчої експертизи.
Ухвала було направлена усім учасникам справи, в тому числі, приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Шустенко Л.С. до виконання.
19.06.2023 від експертів Київського науково-дослідного інституту судових експертиз надійшло клопотання про надання додаткових матеріалів, зокрема оригіналів досліджуваних документів.
Вказане клопотання було направлено усім учасникам справи, в тому числі, приватному нотаріусу Київського міського нотаріального округу Шустенко Л.С. до виконання.
03.10.2023 від Київського науково-дослідного інституту судових експертиз до суду надійшло повідомлення про неможливість надання висновку судової почеркознавчої експертизи від 26.09.2023 № 17482/17483/23-32.
Відповідно до ч. 1 ст. 254 ЦПК України провадження у справі поновлюється за клопотанням учасників справи або за ініціативою суду не пізніше десяти днів з дня отримання судом повідомлення про усунення обставин, що викликали його зупинення. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу.
Враховуючи наведене, суд дійшов висновку про необхідність поновлення провадження у даній цивільній справі.
На підставі викладеного, керуючись ст. 254, 258-260 ЦПК України, суддя,-
УХВАЛИВ:
Поновити провадження по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , Приватного нотаріуса Київського міського нотаріального округу Шустенко Лілії Сергіївни, третя особа, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмету спору Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Смолянінова Олена Ярославівна, про визнання договору дарування та заповіту недійсним.
Призначити справу в судове засідання на 09.11.2023 об 11 год. 00 хв. в приміщенні Дарницького районного суду міста Києва за адресою: м. Київ, вул. Кошиця, 5-А, зал. 214.
В судове засідання викликати осіб, що беруть участь у справі та надіслати копію ухвали.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Ю.С. Мицик