ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
29000, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98
_________________________________________________________________
УХВАЛА
"10" жовтня 2023 р. Справа № 924/1036/23
Господарський суд Хмельницької області у складі судді Грамчука І.В., розглянувши матеріали
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", м. Київ
до Миролюбненської селищної ради Хмельницька область Кам'янець-Подільський район, с. Миролюбне
про стягнення коштів в сумі 31723,34 грн., в тому числі: сума основаного боргу 21256,54 грн, пеня - 2617,82 грн, 3% річних - 961,39 грн., інфляційні втрати - 6887,59 грн
ВСТАНОВИВ:
ухвалою від "02" жовтня 2023р. прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі №924/1036/23 в порядку розгляду за правилами спрощеного позовного провадження. Судове засідання призначено на 10:00 год. 30 жовтня 2023 р.
На адресу Господарського суду Хмельницької області 06.10.2023р. надійшло клопотання про проведення судового засідання в режимі відеоконференції. від представника позивача ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", адвоката Ірини Жигадло.
Учасник справи подає заяву про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду не пізніше ніж за п'ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Учасники справи беруть участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду з використанням власних технічних засобів та електронного підпису згідно з вимогами Положення про Єдину судову інформаційно-телекомунікаційну систему та/або положень, що визначають порядок функціонування її окремих підсистем (модулів).
Ризики технічної неможливості участі у відеоконференції поза межами приміщення суду, переривання зв'язку тощо несе учасник справи, який подав відповідну заяву.
У клопотанні про участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції в приміщенні суду в обов'язковому порядку зазначається суд, в якому необхідно забезпечити її проведення. Таке клопотання може бути подано не пізніш як за п'ять днів до відповідного судового засідання.
Перевіривши технічну можливість проведення судового засідання у Господарському суді Хмельницької області в режимі відеоконференції, суд задовольняє клопотання представника позивача ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", адвоката Ірини Жигадло.
Керуючись ст.ст. 197, 234, 235 Господарського роцесуального кодексу України, суд -
УХВАЛИВ:
клопотання представника позивача ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" адвоката Ірини Жигадло про проведення судового засідання в режимі відеоконференції по справі №924/1036/23, яке відбудеться о 10:00 год. 30 жовтня 2023 р., задовольнити.
Провести судове засідання у справі №924/1036/23, яка призначена на 10:00 год. 30 жовтня 2023 р. (для участі представника позивача ТОВ "Газопостачальна компанія "Нафтогаз України", адвоката Ірини Жигадло в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду).
Суддя І.В. Грамчук
Віддрук 2 прим:
1-до справи
2- ТОВ "Нафтогаз України" (info@gas.ua)