83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157
08.11.07 р. Справа № 8/36а
Господарський суд Донецької області у складі колегії суддів
Головуючого Підченко Ю.О.
Суддів Мєзєнцев Є.І.
Донець О.Є.
При секретарі судового засідання Ротар Н.Ю.
Розглянув у відкритому судовому засіданні господарського суду справу
за позовом товариства з обмеженою відповідальністю "ДіК", м.Донецьк
до першого відповідача товариства з обмеженою відповідальністю "Ремпобуттехніка" ЛТД, м. Донецьк
до другого відповідача Організації орендарів "Ремпобуттехніка", м.Донецьк
до третього відповідача комунального підприємства “Бюро технічної інвентаризації м. Донецька» м. Донецьк
про визнання недійсними актів та визнання права власності
за участю:
представників сторін:
від позивача не прибув
від першого відповідача Дибов О.В. - представник
від другого відповідача не прибув
від третього відповідача Житков А.М. - інженер
Суть спору: викладено в ухвалі від 22.10.07р .
Розглянувши матеріали справи, вислухавши доводи представників першого та третього відповідача, суд встановив:
- від представників позивача та другого відповідача надійшло клопотання про неможливість участі у судовому засіданні;
- представник першого відповідача підтримує позовні вимоги;
- представник третього відповідача надав для огляду у засіданні матеріали інвентаризованих справ № 6/24058 за період з 1992р. по 1999р. та № 3/134576 станом на 18.04.07р. на спірні об'єкти права власності;
- суд вважає за необхідне відкласти слухання справи та витребувати додаткові докази.
За таких обставин з метою усунення порушення змагальності та рівності сторін перед законом та судом, створення сторонам необхідних умов для встановлення фактичних обставин справи, а також для правильного вирішення спору, суд вважає за необхідне відкласти справу слуханням.
Керуючись ст. 4-2, ст. 4-3, п . 1, 2, 3 ст. 77, ст. 86 ГПК України, суд
Відкласти розгляд справи на 15:00 год. 26.11.07 року.
Зобов'язати позивача довести, що рішення прийняте на загальних зборахучасників створює негативні правові наслідки для товариства, надати докази вчинення другим відповідачем дій, які можуть бути розцінені, як невизнання чи оспорювання права власності.
Зобов'язати другого відповідача довести те, що статут та рішення загальних зборів учасників від 27.08.05р. відповідає вимогам законодавства, у тому числі те, що не відбулося порушення права позивача на спірне майно.
Явку повноважних представників сторін у судове засідання визнати обов'язковою.
Головуючий суддя Підченко Ю.О.
Судді Мєзєнцев Є.І.
Донець О.Є.