Постанова від 04.10.2023 по справі 754/13156/23

Номер провадження 3/754/5143/23

Справа №754/13156/23

ПОСТАНОВА

Іменем України

04 жовтня 2023 року суддя Деснянського районного суду м. Києва О. Грегуль, розглянувши матеріали, які надійшли з Деснянського УПГУНП у м. Києві відносно ОСОБА_1 , за ч. 1 ст. 139 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення серії ААД № 523628, ОСОБА_1 13.09.2023 біля 11:05 год. в м. Києві по вул. Електротехнічній, 4-Б розмістив торгівельний пункт з продажу овочів та фруктів на проїзній частині дороги, допустив порушення у сфері забезпечення дорожнього руху, не вжив необхідних заходів щодо недопущення або попередження про небезпеку інших учасників дорожнього руху.

Зазначене підтверджується матеріалами адміністративного провадження і свідчить про чинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 139 КУпАП.

У суді ОСОБА_1 свою вину визнав.

Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується матеріалами справи, а саме: актом обстеження ділянки вулично-шляхової мережі від 13.09.2023, фотознімком, відеозаписои з бодікамери.

Дослідивши матеріали справи встановив наступне.

Відповідно до ч.1 ст. 139 КУпАП, 1. Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів, трамвайних колій, технічних засобів регулювання дорожнього руху, самовільне знімання, закриття чи встановлення технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для дорожнього руху, в тому числі забруднення дорожнього покриття, або невжиття необхідних заходів щодо їх усунення та попередження інших учасників руху про небезпеку, що виникла, або невжиття посадовими особами, відповідальними за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадянами - суб'єктами господарської діяльності заходів щодо заборони руху підвідомчих технологічних транспортних засобів, сільськогосподарської техніки і машин на гусеничному ходу автомобільними дорогами і вулицями, покриття яких може бути пошкоджене, -

тягнуть за собою накладення штрафу на громадян у розмірі двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, і накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за технічний стан, обладнання, експлуатацію транспортних засобів, утримання автомобільних доріг та вулиць, громадян - суб'єктів господарської діяльності - у розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин.

У протоколі про адміністративне правопорушення ОСОБА_1 своєї вини не заперечував.

З урахуванням обставин справи, характеру та наслідків вчиненого, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в сумі: 340 грн. та стягнути судовий збір.

Керуючись ст. ст. 139, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Визнати ОСОБА_1 (згідно матеріалів справи: ІНФОРМАЦІЯ_1, адреса: АДРЕСА_1 , РНОКПП: не повідомлено) винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 139 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді адміністративного штрафу в сумі: 340 грн. та стягнути судовий збір у сумі: 536 грн. 80 коп.

Скаргу або протест прокурора на постанову може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.

СУДДЯ: О.Грегуль

Попередній документ
113913941
Наступний документ
113913943
Інформація про рішення:
№ рішення: 113913942
№ справи: 754/13156/23
Дата рішення: 04.10.2023
Дата публікації: 05.10.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Деснянський районний суд міста Києва
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення на транспорті, в галузі шляхового господарства і зв’язку; Пошкодження автомобільних доріг, вулиць, дорожніх споруд, залізничних переїздів і технічних засобів регулювання дорожнього руху, створення перешкод для руху та невжиття необхідних заходів щодо їх усунення
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (04.10.2023)
Дата надходження: 20.09.2023
Розклад засідань:
04.10.2023 09:55 Деснянський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
ГРЕГУЛЬ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
суддя-доповідач:
ГРЕГУЛЬ ОЛЕГ ВАСИЛЬОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Мамоян Суто Зорбайович