Справа №: 307/2816/23
Провадження № 3/307/1521/23
ТЯЧІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД
Закарпатської області
ПОСТАНОВА
02 жовтня 2023 року м. Тячів
Суддя Тячівського районного суду Закарпатської області Ніточко В.В.,
з участю ОСОБА_1 ,
розглянувши матеріали, якi надійшли від Тячівського РВП ГУНП в Закарпатській області,
про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, жителя АДРЕСА_1 , приватний підприємець,
за ч.1 ст.180-1 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення (КУпАП),
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , будучи влаником кафе-бару «Vibe lounge», 02 червня 2023 року, о 22 год. 20 хв., в АДРЕСА_2 , допустив перебування неповнолітнього ОСОБА_2 , у вище вказаному закладі без супроводу батьків, чим порушив ст. 20-1 Закону України «Про охорону дитинства», та вчинив правопорушення, відповідальність за яке передбачено ч.1 ст.180-1 КУпАП.
ОСОБА_1 в судовому засіданні свою вину не визнав.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАВ №284280 від 02 червня 2023 року, та іншими доказами по справі.
Відповідно до ст.38 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення адміністративне стягнення може бути накладено не пізніше як через три місяці з дня вчинення правопорушення.
З дня вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення минуло більше трьох місяців (адміністративні матеріали на ОСОБА_1 надійшли до суду 22 вересня 2023 року, а він вчинив правопорушення 02 червня 2023 року), а тому відповідно до ст.38 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення на нього не може бути накладено адміністративне стягнення, а відповідно до п.7 ст.247 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення провадження в адміністративній справі відносно ОСОБА_1 підлягає закриттю.
При таких обставинах вважаю, що слід закрити відносно ОСОБА_1 провадження в справі про адміністративне правопорушення у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення.
А тому, керуючись ст.38, п.7 ст.247, 283, 284 КУпАП,
ПОСТАНОВИВ:
Закрити відносно ОСОБА_1 провадження в справі про адміністративне правопорушення у зв'язку із закінченням на момент розгляду справи про адміністративне правопорушення строків, передбачених ст.38 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення.
На постанову може бути подана апеляційна скарга до Закарпатського апеляційного суду через Тячівський районний суд протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя В.В. Ніточко