Справа № 729/1315/23
2-во/729/11/23 р.
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 вересня 2023 р. Бобровицький районний суд Чернігівської області в складі: головуючої судді Кузюри В.О. за участі секретаря Ященко Л.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Бобровиця заяву ОСОБА_1 про виправлення описки в ухвалі Бобровицького районного суду Чернігівської області від 07.08.2023 року в справі № 6/729/10/23 про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, -
ВСТАНОВИВ :
Заявниця ОСОБА_1 звернулася до суду із заявоюв якій просить виправити описку в ухвалі Бобровицького районного суду Чернігівської області від 07.08.2023 року про скасування тимчасового обмеження у праві виїзду за межі України, вказавши в якій саме справі було здійснено скасування .
Заявниця в судове засідання не з'явилася, про час та місце розгляду повідомлена належним чином, заяв про відкладення розгляду, розгляд в її відсутність не подавала.
Начальник Ніжинського відділу ДВС надав заяву про розгляд справи без участі їхнього представника.
Дослідивши матеріали заяви, оцінивши докази в їх сукупності, суд приходить до висновку про наявність правових підстав для задоволення заяви.
Судом встановлено, що рішенням Бобровицького районного суду Чернігівської області від 11.04.2011 року стягнуто з ОСОБА_1 на користь ОСОБА_2 4774 грн. матеріальної шкоди та на користь держави судовий збір 51 грн. та витрати на ІТЗ 120 грн.
Згідно ухвали Бобровицького районного суду Чернігівської області від 04.10.2011 року застосовано тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України боржнику ОСОБА_1 до виконання нею зобов'язання покладеного судом.
Згідно постанови від 08.04.2013 року начальника державної виконавчої служби Бобровицького районного управління юстиції виконавче провадження з примусового виконання виконавчого листа № 2-166/11 виданого 13.05.2011 року Бобровицьким районним судом Чернігівської області закінчено у зв'язку зі сплатою боргу стягувачу, судових витрат та витрат на ІТЗ в повному обсязі.
Ухвалою Бобровицького районного суду Чернігівської області від 07.08.2023 року постановлено скасувати тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України громадянки України ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , встановлене ухвалою Бобровицького районного суду Чернігівської області 04.10.2011 року. В даній ухвалі відсутнє посилання на номер справи в межах якої накладався арешт та скасоване обмеження, дана описка підлягає виправленню.
Фіксування судового процесу технічними засобами не проводилося .
Враховуючи викладене, керуючись ст. 269 ЦПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Заяву ОСОБА_1 - задовольнити.
В резолютивній частині ухвали Бобровицького районного суду Чернігівської області вважати вірним , що скасувати тимчасове обмеження у праві виїзду за межі України громадянки України ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1 , жительки АДРЕСА_1 , встановлене ухвалою Бобровицького районного суду Чернігівської області 04.10.2011 року по справі № 6/2502/15/2011 року.
Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Чернігівського апеляційного суду протягом 15 днів з дня винесення ухвали.
Суддя :