Ухвала від 29.09.2023 по справі 280/4474/22

ТРЕТІЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

29 вересня 2023 року м. Дніпросправа № 280/4474/22

Третій апеляційний адміністративний суд

у складі колегії суддів: головуючого - судді Шлай А.В. (доповідач),

суддів: Прокопчук Т.С., Кругового О.О.,

перевіривши на відповідність вимогам Кодексу адміністративного судочинства України апеляційну скаргу Департаменту патрульної поліції на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26 липня 2023 р. в адміністративній справі №280/4474/22 за позовом ОСОБА_1 до Департаменту патрульної поліції, про визнання бездіяльності протиправною та зобов'язання вчинити дії,-

ВСТАНОВИВ:

Рішенням Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26 липня 2023 р. позов ОСОБА_1 задоволено частково.

Не погодившись з рішенням суду першої інстанції, відповідачем подано апеляційну скаргу, яка ухвалою Третього апеляційного адміністративного суду від 21 вересня 2023 р. була залишена без руху у зв'язку з невідповідністю вимогам, встановленим статтею 296 Кодексу адміністративного судочинства України. Зазначеною ухвалою скаржнику було запропоновано у десятиденний строк з дня її отримання надати суду документ про сплату судового збору в розмірі 1 488,60 грн. На виконання вимог даної ухвали скаржник надав суду платіжну інструкцію №15770 від 28 серпня 2023 р.

Апеляційна скарга подана особою, яка має право на апеляційне оскарження, в порядку та у строки, визначені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України, відповідає вимогам статті 296 цього Кодексу за формою та змістом, що є достатнім для відкриття апеляційного провадження.

Керуючись статтями 295, 300, 301, 304 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Департаменту патрульної поліції на рішення Дніпропетровського окружного адміністративного суду від 26 липня 2023 р. в адміністративній справі №280/4474/22.

Надіслати заявнику апеляційної скарги копію ухвали про відкриття апеляційного провадження.

Надіслати позивачу копію ухвали про відкриття апеляційного провадження, копію апеляційної скарги та додані до неї матеріали (за їх наявності).

Запропонувати позивачу подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу разом з доказами надсилання (надання) його копії (з копіями доданих до нього документів) іншим учасникам справи.

Ухвала набирає законної сили 29 вересня 2023 р. та оскарженню в касаційному порядку не підлягає.

Головуючий - суддя А.В. Шлай

суддя Т.С. Прокопчук

суддя О.О. Круговий

Попередній документ
113827825
Наступний документ
113827827
Інформація про рішення:
№ рішення: 113827826
№ справи: 280/4474/22
Дата рішення: 29.09.2023
Дата публікації: 02.10.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Третій апеляційний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи, що виникають з відносин публічної служби, зокрема справи щодо; проходження служби, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (29.11.2023)
Дата надходження: 23.08.2023
Предмет позову: визнання бездіяльності протиправною та зобов`язання вчинити певні дії
Розклад засідань:
29.11.2023 00:00 Третій апеляційний адміністративний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
СУХОВАРОВ А В
ШЛАЙ А В
суддя-доповідач:
НЕКЛЕСА ОЛЕНА МИКОЛАЇВНА
СУХОВАРОВ А В
ЦАРІКОВА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА
ШЛАЙ А В
відповідач (боржник):
Департамент патрульної поліції
заявник апеляційної інстанції:
Департамент патрульної поліції
орган або особа, яка подала апеляційну скаргу:
Департамент патрульної поліції
позивач (заявник):
Баранов Сергій Вікторович
представник відповідача:
Малій Олександр Миколайович
представник позивача:
адвокат Качан Олена Сергіївна
суддя-учасник колегії:
ГОЛОВКО О В
КРУГОВИЙ О О
ПРОКОПЧУК Т С
ЯСЕНОВА Т І