ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
======================================================================
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 вересня 2023 року Справа № 915/1741/21
м. Миколаїв
Господарський суд Миколаївської області у складі судді Адаховської В.С.,
при секретарі судового засідання Шараєвої М.В.,
розглянувши у відкритому підсумковому засіданні матеріали справи про банкрутство
боржника: Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" (55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Грушевського, буд. 1, ідентифікаційний код 35964656, адреса ел. пошти: rvpteplo@ukr.net)
кредитори:
1. Головне управління ДПС у Миколаївській області (54001, м.Миколаїв, вул. Лягіна, 6, ідентифікаційний код 44104027, адреса ел. пошти: mk.esud@tax.gov.ua, представник Болдуреску О.В., адреса ел. пошти: bolduresku_court@ukr.net)
2. Акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (01601, м.Київ, вул. Б.Хмельницького, 6, код ЄДРПОУ 20077720, ел. пошта: ngu@naftogaz.com)
розпорядник майна: арбітражний керуючий Лозова О.М. (55213, Миколаївська обл., м.Первомайськ, вул. Івана Гонти, 5/3, адреса ел. пошти: ІНФОРМАЦІЯ_1 )
Представники учасників справи в підсумкове засідання не з'явилися
УСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 25.04.2023, зокрема, відкрито провадження у справі про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло"; введено процедуру розпорядження майном боржника, розпорядником майна боржника призначено арбітражного керуючого Лозову О.М., визнані вимоги Головного управління ДПС у Миколаївській області до Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" в сумі 4646818,24 грн, з яких: 2042147,60 грн - борг по Єдиному внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (2 черга), 1514140,67 грн - податковий борг (3 черга), 1090529,97 грн - штрафні санкції (6 черга), а також вимоги по відшкодуванню витрат по сплаті судового збору в сумі 22700,00 грн та 58500,00 грн авансування винагороди арбітражного керуючого (1 черга); попереднє засідання суду призначено на 04.07.2023 о 09:30.
З метою виявлення кредиторів боржника 26.04.2023 за № 70495 оприлюднено повідомлення про відкриття провадження у справі банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" на офіційному вебпорталі судової влади України.
Так, 24.05.2023 на адресу Господарського суду Миколаївської області від Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" надійшла заява № 39/2-925-23 від 17.05.2023 (вх.№ 6550/23), у якій заявник просить суд визнати його грошові вимоги до боржника в сумі 38817672,27 грн (36900019,91 грн - вимоги четвертої черги, 1912284,36 грн - вимоги шостої черги, 5368,00 грн - вимоги першої черги).
26.05.2023 на адресу Господарського суду Миколаївської області від Головного управління ДПС у Миколаївській області надійшла заява, сформована в системі "Електронний суд" б/н від 25.05.2023 (вх.№ 6688/23), у якій заявник просить суд визнати його грошові вимоги до боржника в сумі 7294113,81 грн, у такий черговості: 5368,00 грн - перша черга (судовий збір); 6531865,51 грн - третя черга; 756880,30 грн - шоста черга (штраф, пеня).
Вказані заяви було призначено до розгляду в попередньому засіданні.
Ухвалою Господарського суду Миколаївської області від 04.07.2023 визнано грошові вимоги Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" до Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" у загальній сумі 38812304,27 грн, з яких: 36900019,91 грн (4 черга), 1912284,36 грн (6 черга), а також 5368,00 грн судового збору за подання заяви з грошовими вимогами до боржника (1 черга); відкладено попереднє засідання суду на 08 серпня 2023 року о 14:00.
Ухвалами суду від 08.08.2023, за наслідками проведення попереднього засідання, визнані додаткові грошові вимоги Головного управління ДПС України у Миколаївській області до Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" у загальній сумі 7393689,38 грн, яка складається з 104943,57 грн (2 черга), 6531865,51 грн (3 черга), 756880,30 грн (6 черга), а також 4294,40 грн судового збору за подання заяви з грошовими вимогами до боржника (1 черга); зазначено розмір та перелік усіх визнаних судом вимог кредиторів, що вносяться розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів, а саме вимоги: - Головного управління ДПС України у Миколаївській області (код ЄДРПОУ 44104027) до боржника Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" (код ЄДРПОУ 35964656) на загальну суму 12126002,02 грн, яка складається з 2147091,17 грн (2 черга), 8046006,18 грн (3 черга), 1847410,27 грн (6 черга), 85494,40 грн (1 черга); - Акціонерного товариства "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" (код ЄДРПОУ 20077720) до боржника Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" (код ЄДРПОУ 35964656) на загальну суму 38817672,27 грн, з яких: 36900019,91 грн (4 черга), 1912284,36 грн (6 черга), 5368,00 грн (1 черга); зобов'язано розпорядника майна арбітражного керуючого Лозову О.М. у 10-ти денний строк після проведення попереднього засідання відповідно до статті 48 Кодексу України з процедур банкрутства повідомити кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів про місце і час проведення зборів кредиторів та організувати їх проведення; підсумкове засідання суду призначено на 21 вересня 2023 року о 09:30; зобов'язано надати розпорядника майна: звіт про процедуру розпорядження майном боржника з аналізом фінансово-господарської діяльності боржника; пропозиції щодо можливості відновлення платоспроможності боржника; протокол загальних зборів кредиторів; комітет кредиторів: протокол засідання комітету кредиторів з пропозиціями щодо подальшого розгляду справи (санація, ліквідація).
До проведення підсумкового засідання від розпорядника майна Лозової О.М. до суду надійшли документи, зокрема:
- заява про згоду на участь у справі про банкрутство № 91 від 23.08.2023 (вх. №11862/23);
- заява про сплату основної винагороди арбітражного керуючого за виконання повноважень розпорядника майна боржника Вих. № 103 від 08.09.2023 (вх. № 11775/23).
- звіт про діяльність розпорядника майна боржника, фінансовий стан боржника та хід провадження у справі Вих. № 89 від 23.08.2023 (вх. № 11860/23);
- звіт про нарахування та виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника Вих. № 90 від 23.08.2023 (вх. № 11863/23);
- клопотання про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатора Вих. № 99 від 05.09.2023 (вх. № 11861/23);
- клопотання про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника Вих. № 100 від 05.09.2023 (вх. №11865/23);
- клопотання про розгляд справи без участі Вих. № 107 від 20.09.2023 (вх. № 12420/23).
11.09.2023 на адресу суду від розпорядника майна Лозової О.М. надійшов супровідний лист Вих. № 98 від 05.09.2023 (вх. № 11825/23), до якого додано, зокрема:
- запит № 92 від 23.08.2023 щодо проведення зборів кредиторів;
- запит № 93 від 23.08.2023 щодо проведення засідання комітету кредиторів;
- протокол зборів кредиторів № 1 від 04.09.2023;
- протокол засідання комітету кредиторів № 1 від 04.09.2023.
В поданому до суду розпорядником майна боржника клопотанні № 107 від 20.09.2023 (вх. № 12420/23) арбітражний керуючий Лозова О.М. просить провести підсумкове засідання, призначене на 21.09.2023, без її присутності.
Представники учасників справи в судове засідання не з'явилися, про час та місце проведення судового засідання повідомлені належним чином.
Враховуючи наведене та те, що явка учасників справи не визнавалася судом обов'язковою, а участь у засіданні суду є правом, а не обов'язком сторони, суд, керуючись засадами рівності учасників судового процесу перед законом і судом, розумності строків розгляду справи, вважає відсутніми підстави для подальшого відкладення підсумкового засідання та доходить висновку про можливість розгляду справи в судовому засіданні 21.09.2023 за відсутності представників учасників справи.
21.09.2023, на підставі ст. 233 ГПК України, судом підписано вступну та резолютивну частини постанови.
Розглянувши у підсумковому засіданні матеріали справи та дослідивши докази, судом встановлено наступне.
Відповідно до ч. 1 ст. 3 ГПК України судочинство в господарських судах здійснюється відповідно до Конституції України, цього Кодексу, Закону України "Про міжнародне приватне право", Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а також міжнародних договорів, згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.
З 21.10.2019 набрав чинності Кодекс України з процедур банкрутства (далі - КУзПБ), яким встановлені умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи та відновлення платоспроможності фізичної особи.
Відповідно до ч. 2 Прикінцевих та перехідних положень КУзПБ з дня введення в дію цього Кодексу визнано такими, що втратив чинність Закон України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".
Частиною 1 ст. 2 КУзПБ передбачено, що провадження у справах про банкрутство регулюється цим Кодексом, Господарським процесуальним кодексом України, іншими законами України. Застосування положень Господарського процесуального кодексу України та інших законодавчих актів України здійснюється з урахуванням особливостей, передбачених цим Кодексом.
Цей Кодекс встановлює умови та порядок відновлення платоспроможності боржника - юридичної особи або визнання його банкрутом з метою задоволення вимог кредиторів, а також відновлення платоспроможності фізичної особи.
Статтею 1 КУзПБ визначено, що неплатоспроможність - це неспроможність боржника виконати після настання встановленого строку грошові зобов'язання перед кредиторами не інакше, як через застосування процедур, передбачених цим Кодексом.
Зборами кредиторів у справі № 915/1741/21 про банкрутство Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" 04.09.2023 прийнято рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури (протокол № 1 від 04.09.2023).
Комітет кредиторів у даній справі 04.09.2023 прийняв рішення, зокрема, про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення ліквідатором Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" арбітражного керуючого Лозової О.М. (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1926 від 19.12.2019) та схвалення її звіту про нарахування та виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 25.04.2023 по 31.08.2023 (протокол засідання № 1 від 04.09.2023).
Згідно з ч. 5 ст. 48 КУзПБ до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів; схвалення плану санації боржника та схвалення внесення змін до нього; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; обрання арбітражного керуючого у разі відсторонення арбітражного керуючого, визначеного Єдиною судової інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень; інші питання, передбачені цим Кодексом, у тому числі віднесені до компетенції комітету кредиторів.
У відповідності до ч. 8 ст. 48 КУзПБ до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про: обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого; надання згоди на продаж майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) та погодження умов продажу майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) у процедурі санації відповідно до плану санації або у процедурі ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Кодексом.
Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість голосів кредиторів, присутніх на зборах (комітеті) кредиторів (абз. 1 ч. 9 ст. 48 КУзПБ).
У відповідності до ч. 1-3 ст. 49 КУзПБ у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі. До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.
У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство.
Відповідно до ч. 1 ст. 58 КУзПБ У випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов'язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців. Неявка у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про час і місце такого засідання, не перешкоджає провадженню у справі.
З системного аналізу норм закону вбачається, що боржник визнається банкрутом, коли господарським судом встановлено неспроможність боржника відновити свою платоспроможність та задовольнити визнані вимоги кредиторів інакше як через застосування ліквідаційної процедури.
Відповідно до реєстру вимог кредиторів, визначенню підлягає розмір пасиву боржника. Відомості про актив боржника, мають міститися у звіті арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією) про фінансово-майновий стан божника, що повинен бути наданий комітету кредиторів та на основі якого комітет кредиторів вирішує питання про введення наступної судової процедури. Фінансово-майновий стан боржника (актив) повинен бути предметом розгляду в судовому засіданні.
Якщо встановлення пасиву боржника відбувається на попередньому засіданні суду, то остаточна правова оцінка активу і пасиву боржника та можливість відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом надається у підсумковому засіданні суду з огляду на знаходження справи у процедурі розпорядження майном боржника.
Таким чином, завдання підсумкового засідання суду полягає у з'ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження по справі, виходячи з клопотання комітету кредиторів, однак остаточна їх оцінка надається судом.
Розпорядником майна надано до суду аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та його становища на ринках, відповідно до висновків якого, зокрема, боржник має ознаки критичної неплатоспроможності, що відповідають фінансовому стану потенційного банкрутства і в такому разі задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливо лише шляхом застосування ліквідаційної процедури.
За наслідками проведеної інвентаризації майна боржника складено протокол інвентаризаційної комісії боржника від 01.06.2023, відповідно до якого встановлено в наявності необоротні активи загальною вартістю 13490,48 грн.
У судовому засіданні встановлено, що сума пасиву боржника (50852811,89 грн) перевищує суму його активу (13490,48 грн), пропозицій щодо санації боржника до господарського суду або розпорядника майна не поступало.
Згідно наявних в матеріалах справи документів, боржник не погасив кредиторську заборгованість, не має перспективи та джерел її погашення.
Враховуючи викладені обставини, а також той факт, що складено реєстр заявлених вимог кредиторів, створено комітет кредиторів, подано клопотання зборів кредиторів щодо введення процедури ліквідації, відсутні пропозиції щодо санації боржника, господарський суд приходить до висновку щодо необхідності визнання боржника банкрутом та введення процедури ліквідації.
Дослідивши подані докази, враховуючи положення ст. 28, 60 КУзПБ, суд вважає за можливе задовольнити клопотання розпорядника майна, визнати боржника банкрутом, відкрити ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором банкрута арбітражного керуючого - Лозову Олену Миколаївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) № 1926 від 19.12.2019), яка виконувала повноваження розпорядника майна боржника.
З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури (ст. 59 КУзПБ) господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов'язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов'язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов'язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
З дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута.
Протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора відповідні посадові особи банкрута зобов'язані передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть зобов'язання щодо відшкодування збитків, завданих таким ухиленням. Ліквідатор має право замовити виготовлення дублікатів печатки та штампів у разі їх втрати.
З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, у відповідності до ч. 3 ст. 59 КУзПБ, здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.
Щодо клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Лозової О.М. про затвердження звіту про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 25.04.2023 по 31.08.2023, суд зазначає наступне.
Відповідно до частини 6 статті 30 КУзПБ звіт арбітражного керуючого про нарахування і виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат має бути схвалений зборами кредиторів (у справі про неплатоспроможність фізичної особи) чи комітетом кредиторів (у справі про банкрутство юридичної особи), а в частині витрат, що стосуються заставного майна, - забезпеченим кредитором.
Звіт про нарахування та виплату грошової винагороди, здійснення та відшкодування витрат за підсумками процедур розпорядження майном, санації, ліквідації, погашення боргів боржника подається арбітражним керуючим до господарського суду за п'ять днів до закінчення відповідної процедури, розглядається судом та затверджується ухвалою, що може бути оскаржена у встановленому порядку.
Розпорядником майна арбітражним керуючим Лозовою О.М. в межах строків, передбачених КУзПБ, подано до господарського суду звіт за підсумками процедури та витрат розпорядника майна.
Так, процедура розпорядження майном введена ухвалою Господарського суду Миколаївської області 25.04.2023.
У звіті про нарахування та виплати грошової винагороди розпорядником майна зазначено про фактичне нарахування за період з 25.04.2023 по 31.08.2023 в сумі 84420,00 грн.
Відповідно до наданого протоколу № 1 засідання комітету кредиторів боржника від 04.09.2023 схвалено звіт розпорядника майна боржника про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 25.04.2023 по 31.08.2023 в сумі 84420,00 грн.
З огляду на викладене, суд вважає за необхідне затвердити звіт розпорядника майна боржника про нарахування і виплату грошової винагороди за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 25.04.2023 по 31.08.2023.
Керуючись ст. 48, 49, 58, 59 Кодексу України з процедур банкрутства, ст. 233, 234, 254 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд
ПОСТАНОВИВ:
1. Затвердити звіт розпорядника майна Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" про нарахування і виплату грошової винагороди арбітражному керуючому Лозовій Олені Миколаївні за виконання повноважень розпорядника майна боржника за період з 25.04.2023 по 31.08.2023 в сумі 84420,00 грн.
2. Припинити процедуру розпорядження майном Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло".
3. Припинити повноваження розпорядника майна арбітражного керуючого Лозової Олени Миколаївни.
4. Визнати банкрутом Комунальне підприємство Первомайської міської ради "Тепло" (55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Грушевського, буд. 1, ідентифікаційний код 35964656).
5. Відкрити ліквідаційну процедуру.
6. Призначити ліквідатором банкрута Комунального підприємства Первомайської міської ради "Тепло" арбітражного керуючого Лозову Олену Миколаївну (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора № 1926 від 19.12.2019).
Встановити основну грошову винагороду ліквідатора в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожний місяць виконання повноважень ліквідатора.
7. Скасувати арешти, накладені на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається.
8. Підприємницьку діяльність банкрута завершити.
9. Строк виконання всіх грошових зобов'язань вважати таким, що настав 21.09.2023.
10. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.
11. З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов'язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, господарський суд здійснює офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному вебпорталі судової влади України.
12. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 21.09.2023.
13. Зобов'язати посадових осіб банкрута протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов'язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.
14. Ліквідатору, відповідно до вимог ст. 61-64 Кодексу України з процедур банкрутства, здійснити ліквідаційну процедуру та подати звіт про виконану роботу, відповідно до вимог ст. 65 Кодексу України з процедур банкрутства.
15. Зобов'язати державного реєстратора за місцезнаходженням боржника, внести до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців запис про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та відомості про ліквідатора банкрута.
16. Копію постанови направити кредитору, банкруту, ліквідатору - арбітражному керуючому Лозовій О.П., Первомайському відділу державної виконавчої служби у Первомайському районі Миколаївської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (55213, Миколаївська обл., м. Первомайськ пров. Бебюш Капон, буд. 16, адреса ел. пошти: info@pm.mk.dvs.gov.ua), державному реєстратору - Центру з надання адміністративних послуг Первомайської міської ради (55200, Миколаївська обл., м. Первомайськ, вул. Грушевського Михайла, буд. 3, адреса ел. пошти: vykonkomperv@mk.gov.ua), Відділу з питань банкрутства Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса) (адреса ел. пошти: bankrut@od.minjust.gov.ua).
Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття та може бути оскаржена в апеляційному порядку у строк, встановлений статтею 256 Господарського процесуального кодексу України.
Повну постанову складено 26.09.2023.
Суддя В.С. Адаховська