Рішення від 26.09.2010 по справі 2-7703

РІШЕННЯ 2- 7703-2009.

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 вересня 2010 року Калінінський районний суд м Горлівки Донецької області

в складі судді Хомченко Л.І.

при секретарі Зибаревой Т.М.

розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду міста Горлівки цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 Про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИВ

5 .07.2010 року позивачка звернулася в суд із зазначеним позовом до відповідача , про розірвання шлюбу , указав ,що складається з ним у шлюбі з 26 квітня 2001 року. Стосунки з чоловіком не підтримує з листопада 1995 року ,примирення між ними не можливе ,від шлюбу має дитину ОСОБА_3 ІНФОРМАЦІЯ_1 . Просила постановити рішення про розірвання шлюбу .

Позивачка у судовому засіданні підтримала позовні вимоги , надала пояснення аналогічні викладеним у заяві ,просила шлюб розірвати ,пояснила що прізвище бажає залишити дошлюбне ОСОБА_1 .

Відповідач у судовому засіданні позов визнав ,просив шлюб розірвати ,прізвище залишити ОСОБА_3 . .

Заслухав пояснення сторін та дослідив матеріали справи суд встановив наступні обставини :

Згідно ст 112 Сімейного Кодексу України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що має істотне значення.

ОСОБА_1 дошлюбне прізвище (ОСОБА_1 ) та ОСОБА_2 уклали шлюб 26.04.1995 року , про що зроблено актовий запис у Міському відділі реєстрації атів цивільного стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області , актовий запис № 513 .

Шлюб між сторонами розпався ,сторони не підтримують стосунки тривалий час , що свідчить про те що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б їх інтересам так як вони не підтримують стосунки тривалий час ,вказані обставини мають істотне значення., тому суд вважає ,що дана родина розпалася і відновлена бути не може ,тому шлюб варто розірвати .

При видачі свідчення про розірвання шлюбу суд вважає за необхідне витрати стягнути з відповідача .

Керуючись ст .110 ,112 Сімейного Кодексу України ,ст 209,213-215ЦПК України ,суд

ВИРІШИВ:

Шлюб , зареєстрований між ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_2 і ОСОБА_1 ,ІНФОРМАЦІЯ_3 , 26 квітня 1995 року у Міському відділі реєстрації атів цивільного

стану Горлівського міського управління юстиції Донецької області , актовий запис № 513 .

розірвати.

Після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_2 прізвище ОСОБА_2 .

Після розірвання шлюбу залишити ОСОБА_1 прізвище дошлюбне ОСОБА_1 .

При внесенні відомостей до державного реєстру актів цивільного стану громадян та поставленні відмітки в актовому записі про шлюб стягнути держмито в сумі 17 гривень із ОСОБА_2 ,а ОСОБА_4 від витрат звільнити ..

Заяву про апеляційне оскарження рішення може бути подано протягом десяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга на рішення суду може бути подано протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження .

Суддя :

Попередній документ
11366504
Наступний документ
11366508
Інформація про рішення:
№ рішення: 11366506
№ справи: 2-7703
Дата рішення: 26.09.2010
Дата публікації: 13.10.2010
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Калінінський районний суд м. Горлівки
Категорія справи: