Подільський районний суд міста Києва
Справа № 758/9965/20
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
20 вересня 2023 року Подільський районний суд м. Києва у складі:
головуючого - судді ОСОБА_1 ,
за участю секретаря ОСОБА_2 ,
прокурорів ОСОБА_3 , ОСОБА_4 ,
захисника ОСОБА_5 ,
обвинуваченого ОСОБА_6
розглянувши у відкритому судовому засіданні кримінальне провадження відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186, ч.2 ст.185, ч.2 ст.190, ч.2 ст.289 КК України,
ВСТАНОВИВ:
У провадженні Подільського районного суду міста Києва перебуває кримінальне провадження відносно ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.186, ч.2 ст.185, ч.2 ст.190, ч.2 ст.289 КК України.
В судовому засіданні прокурори заявили клопотання про тимчасове залишення обвинуваченого ОСОБА_6 в умовах ДУ «Київський слідчий ізолятор» до закінчення судового розгляду кримінального провадження відносно ОСОБА_6 за ч.2 ст.186, ч.2 ст.185, ч.2 ст.190, ч.2 ст.289 КК України.
Захисник ОСОБА_5 та обвинувачений ОСОБА_6 підтримали клопотання прокурорів.
Заслухавши думку учасників, дослідивши матеріали кримінального провадження, суд дійшов наступного висновку.
Відповідно до п. 12 ч. 1 ст. 537 КПК України, під час виконання вироків суд має право вирішувати питання про тимчасове залишення засудженого у слідчому ізоляторі або переведення засудженого з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора для проведення відповідних процесуальних дій під час досудового розслідування кримінальних правопорушень, вчинених іншою особою або цією самою особою, за які вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді.
Відповідно до статті 90 КВК України визначено, що у порядку, встановленому КПК України, засуджений у разі необхідності провадження слідчих дій у кримінальному провадженні про кримінальне правопорушення, вчинене іншою особою або цією ж особою, за яке вона не була засуджена, чи у зв'язку з розглядом справи в суді може бути тимчасово залишений у слідчому ізоляторі або переведений з арештного дому, виправного центру, дисциплінарного батальйону або колонії до слідчого ізолятора.
Згідно п. 4 ч. 2 ст. 539 КПК України питання про тимчасове залишення засудженого в слідчому ізоляторі вирішується судом, який здійснює судовий розгляд.
На підставі викладеного, суд дійшов висновку що клопотання прокурорів про необхідність залишення ОСОБА_6 у ДУ "Київський слідчий ізолятор" на час розгляду даного кримінального провадження, підлягає задоволенню.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 90 КВК України, ст. 537, 539 КПК України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Клопотання прокурорів - задовольнити.
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинуваченого у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.2 ст.186, ч.2 ст.185, ч.2 ст.190, ч.2 ст.289 КК України, тимчасово залишити в ДУ «Київський слідчий ізолятор» - на час розгляду Подільським районним судом м. Києва даного кримінального провадження.
Контроль за виконанням ухвали покласти на начальника ДУ «Київський слідчий ізолятор».
Ухвала оскарженню не підлягає.
СуддяОСОБА_1