ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
65119, м. Одеса, просп. Шевченка, 29, тел.: (0482) 307-983, e-mail: inbox@od.arbitr.gov.ua
веб-адреса: http://od.arbitr.gov.ua
________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
УХВАЛА
"18" вересня 2023 р.м. Одеса Справа № 916/1626/23
Господарський суд Одеської області у складі судді Пінтеліної Т.Г. при секретарі судового засідання Боднарук І.В. розглянувши справу № 916/1626/23 за позовом Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній республіці Крим та м.Севастополі; ( 01133, м.Київ, бульвар Лесі Українки, 26-а, ідентифікаційний код юридичної особи 21295778 )
до відповідача: ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 )
про стягнення 1176 000 грн.
Представники:
Від позивача: Іванова Т.В., самопредставництво;
Від відповідача: не з'явився.
ВСТАНОВИВ:
19.04.2023р. за вх.№ 1626/23 через систему Електронний суд до Господарського суду Одеської області надійшла позовна заява Регіонального відділення Фонду державного майна в Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севатополі до фізичної особи ОСОБА_1 про стягнення 1 176 000 грн. - збитків, пов"язаних з невиконанням умов договору купівлі-продажу об"єкту приватизації.
Ухвалою від 29.06.2023р. суд прийняв позовну заяву до розгляду,відкрив провадження у справі за правилами загального позовного провадження, підготовче засідання призначив на 21 серпня 2023р., встановив відповідачу строк для подання відзиву на позов із урахуванням вимог статті 165 ГПК України до 01.08.2023р. .
За ініціативою суду оголошення про розгляд справи розміщено на сайті судової влади.
Ухвалою від 21.08.2023р. розгляд справи відкладено на 18 вересня 2023р. Повідомлення про розгляд справи опублікувати на сайті судової влади
Суд повідомив учасників справи, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua та запропонував учасникам справи невідкладно подати до суду заяви про згоду на отримання усіх процесуальних документів на офіційну електронну адресу та про доступ до електронної справи, згідно ст.6 ГПК України.
До канцелярії суду 18.09.2023р. надійшла заява представника відповідача про доступ до електронної справи. Доступ до електронної справи надано.
У зв'язку з неможливістю вирішення питань, визначених ч.2 ст.182 ГПК України у даному підготовчому засіданні, неявкою представника відповідача, підготовче засідання відкладено господарським судом.
Керуючись ст.120, ст. 182, ст. 183, ст.. 202, ст. 234 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
УХВАЛИВ:
1. Підготовче засідання відкласти на "02" жовтня 2023 р. о 12:00.
Засідання відбудеться у приміщенні господарського суду Одеської області за адресою: м. Одеса, пр-т Шевченка, 29, в залі судових засідань № 11 (5 поверх), тел. 0(482)307-980.
2. Повідомити учасників справи, що інформацію по справі, що розглядається можна отримати на сторінці суду на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі Інтернет за веб-адресою: http://od.arbitr.gov.ua.
3. Учасникам справи - невідкладно подати до суду заяви про згоду на отримання усіх процесуальних документів на офіційну електронну адресу та про доступ до електронної справи, згідно ст.6 ГПК України.
4. Ухвалу надіслати сторонам
Ухвала набирає чинності 18.09.2023р. в порядку ст.235 ГПК України та окремо від рішення не оскаржується.
Суддя Т.Г. Пінтеліна