ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД МІСТА КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 284-18-98, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.ua
УХВАЛА
про залишення позовної заяви без руху
м. Київ
19.09.2023справа № 910/14311/23
Господарський суд міста Києва у складі судді Марченко О.В.,розглянувши матеріали позовної заяви приватної компанії з обмеженою відповідальністю JKX Ukraine B.V. (бульвар 283, Торен Ф, 7е, 1118ВН Схипхол, Нідерланди; адреса для листування: вул. Софіївська, буд. 10, офіс 1, м Київ, 01001)
до Антимонопольного комітету України (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45, м. Київ, 03035; ідентифікаційний код 00032767)
про скасування рішення від 29.06.2023 №178-р,
без виклику представників сторін,
ВСТАНОВИВ:
Приватна компанія з обмеженою відповідальністю JKX Ukraine B.V. (далі - Компанія) звернулася до господарського суду міста Києва з позовом до Антимонопольного комітету України (далі -АМК) про скасування рішення АМК від 29.06.2023 №178-р «Про надання дозволу на концентрацію».
Відповідно до частини першої статті 174 Господарського процесуального кодексу України (далі - ГПК України) суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, викладених у статтях 162, 164, 172 цього Кодексу, протягом п'яти днів з дня надходження до суду позовної заяви постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.
Згідно з пунктом 1 частини першої статті 164 ГПК України до позовної заяви додаються документи, які підтверджують відправлення іншим учасникам справи копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Компанія як доказ надсилання копії позовної заяви з додатками відповідачу подала суду в електронному вигляді «Квитанція №228417 про доставку документів до зареєстрованого Електронного кабінету Користувача ЄСІТС Дата, час доставки: 08.09.2023 14:35 Кому доставлено: Юридична особа, ЄДРПОУ: 00032767, Назва: АНТИМОНОПОЛЬНОГО КОМІТЕТУ УКРАЇНИ» Від кого доставлено: Фізична особа, РНОКПП: НОМЕР_1 , ПІБ:ЛИПОВЕНКО ГАННА ВОЛОДИМИРІВНА».
Відповідно до частини першої статті 172 ГПК України позивач, особа, яка звертається з позовом в інтересах іншої особи, зобов'язані до подання позовної заяви надіслати учасникам справи її копії та копії доданих до неї документів листом з описом вкладення.
Проте відповідно до норм ГПК України належним доказом надіслання відповідачу позову з додатками є лист з описом вкладення.
Враховуючи викладене, позовну заяву слід залишити без руху в порядку статті 174 ГПК України та встановити позивачу строк для усунення недоліків шляхом подання суду документа (опис вкладення в цінний лист), який підтверджує відправлення АМК копії позовної заяви і доданих до неї документів.
Керуючись статтями 162, 164, 174, 234 та 235 ГПК України, господарський суд міста Києва
УХВАЛИВ:
1. Позовну заяву приватної компанії з обмеженою відповідальністю JKX Ukraine B.V. (бульвар 283, Торен Ф, 7е, 1118ВН Схипхол, Нідерланди; адреса для листування: вул. Софіївська, буд. 10, офіс 1, м Київ, 01001) до Антимонопольного комітету України (вул. Митрополита Василя Липківського, буд. 45, м. Київ, 03035; ідентифікаційний код 00032767) про скасування рішення від 29.06.2023 №178-р залишити без руху.
2. Встановити позивачу п'ятиденний строк з дня вручення ухвали про залишення позовної заяви без руху для усунення недоліків позовної заяви.
3. Попередити позивача, що відповідно до частини четвертої статті 174 ГПК України у разі якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається особі, що звернулася із позовною заявою.
Ухвала набрала законної сили 19.09.2023 та оскарженню не підлягає.
Суддя Оксана Марченко