Ухвала від 05.09.2023 по справі 760/28272/17

Ухвала

05 вересня 2023 року

м. Київ

справа № 760/28272/17

провадження № 61 -12802зно23

Верховний Суд у складі судді Касаційного цивільного суду Петрова Є. В., вирішуючи питання про відкриття провадження за заявою ОСОБА_1 , поданою представником ОСОБА_2 , про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Верховного Суду від 05 липня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_4 про стягнення грошових коштів за договором позики,

ВСТАНОВИВ:

24 серпня 2023 року ОСОБА_1 , через представника ОСОБА_2 , засобами поштового зв'язку подав до Верховного Суду заяву про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Верховного Суду від 05 липня 2023 року у вказаній справі.

Відповідно до частин другої, четвертої статті 427 ЦПК України протягом п'яти днів після надходження заяви до суду суддя (суддя-доповідач) перевіряє її відповідність вимогам статті 426 цього Кодексу і вирішує питання про відкриття провадження за нововиявленими або виключними обставинами. Відкривши провадження за нововиявленими або виключними обставинами, суддя (суддя-доповідач) надсилає учасникам справи копії заяви про перегляд і призначає дату, час та місце судового засідання, про що повідомляє учасників справи.

Згідно з частиною другою статті 429 ЦПК України справа розглядається судом за правилами, встановленими цим Кодексом для провадження, у суді тієї інстанції, яка здійснює перегляд. У суді першої інстанції справа розглядається у порядку спрощеного позовного провадження з повідомленням учасників справи.

Частиною першою статті 402 ЦПК України передбачено, що у суді касаційної інстанції скарга розглядається за правилами розгляду справи судом першої інстанції в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи з урахуванням статті 400 цього Кодексу. У разі необхідності учасники справи можуть бути викликані для надання пояснень у справі.

Оскільки викладені в заяві про перегляд за нововиявленими обставинами доводи викликають необхідність їх перевірки, провадження за нововиявленими обставинами у даній справі підлягає відкриттю, матеріали справи витребуванню.

Справа розглядатиметься в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи за наявними у ній матеріалами (у письмовому провадженні).

Інформація про дату, час і місце розгляду справи, буде оприлюднена на офіційному веб-порталі судової влади України.

Керуючись статтями 402, 427, 429 ЦПК України

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження за нововиявленими обставинами за заявою ОСОБА_1 , поданою представником ОСОБА_2 , про перегляд за нововиявленими обставинами постанови Верховного Суду від 05 липня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_1 , ОСОБА_4 про стягнення грошових коштів за договором позики.

Витребувати із Солом'янського районного суду м. Києва цивільну справу № 760/28272/17.

Ухвалу про відкриття провадження за нововиявленими обставинами надіслати особі, яка подала заяву, а також іншим учасникам справи із копіями заяви та доданих до неї документів.

Ухвала суду касаційної інстанції набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя Є. В. Петров

Попередній документ
113357563
Наступний документ
113357565
Інформація про рішення:
№ рішення: 113357564
№ справи: 760/28272/17
Дата рішення: 05.09.2023
Дата публікації: 12.09.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Касаційний цивільний суд Верховного Суду
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (02.10.2024)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 09.01.2024
Предмет позову: про стягнення грошових коштів за договором позики