Справа № 149/2265/23
Провадження №2/149/595/23
Номер рядка звіту 68
іменем України
06.09.2023 р. м. Хмільник
Хмільницький міськрайонний суд Вінницької області в складі:
головуючої судді Павлюк О. О.,
при секретарі Янюк А. Й.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Хмільнику за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,
ОСОБА_1 звернувся до Хмільницького міськрайонного суду Вінницької області з позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу.
Позов мотивовано тим, що сторони перебувають у зареєстрованому шлюбі від якого мають сина ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 . Позивач зазначає, що спільне життя з відповідачем у них не склалось через несумісність характерів, що сприяло фактичному припиненню шлюбних відносин, тому позивач просить шлюб розірвати.
Ухвалою суду від 07.08.2023 у справі відкрито спрощене позовне провадження з повідомленням (викликом) сторін. Відповідачу визначено п'ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі для подання відзиву на позовну заяву. Відзив на позовну заяву не надійшов.
Сторони в судове засідання не з'явились, надали заяви про розгляд справи у їх відсутність. Позивач позовні вимоги підтримує. Відповідач не заперечує щодо задоволення позовних вимог.
Суд, дослідивши матеріали цивільної справи, дійшов наступних висновків.
Свідоцтвом про шлюб серії НОМЕР_1 підтверджено, що сторони 07.08.2008 зареєстрували шлюб про що складено відповідний актовий запис № 104. Прізвища подружжя після реєстрації шлюбу: чоловіка - ОСОБА_4 , дружини - ОСОБА_4 .
Від даного шлюбу у них народився син ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 (а.с. 5).
Згідно з ч. 3 ст. 105 СК України шлюб припиняється внаслідок його розірвання за позовом одного з подружжя на підставі рішення суду, відповідно до ст. 110 СК України.
Суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них, інтересам їхніх дітей, що мають істотне значення (ч. 2 ст. 112 СК України).
Враховуючи викладене, суд дійшов висновку, що шлюб підлягає розірванню, оскільки примирення та збереження шлюбу не можливе, на чому наполягає позивач та не заперечує відповідач.
Керуючись ст.ст. 105, 110, 112 СК України, ст.ст. 141, 263-265, 273, 354, 355 ЦПК України, суд,
Позов задовольнити.
Шлюб між ОСОБА_1 та ОСОБА_2 зареєстрований 07.08.2008 відділом реєстрації актів цивільного стану по м. Хмільнику Хмільницького міськрайонного управління юстиції Вінницької області, актовий запис № 104 - розірвати.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Вінницького апеляційного суду протягом тридцяти днів з дня його проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП НОМЕР_2 .
Відповідач: ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_3 , РНОКПП НОМЕР_3 .
Суддя Павлюк О. О.