про призначення справи до апеляційного розгляду
06 вересня 2023 рокуЛьвівСправа № 260/1946/23 пров. № А/857/12410/23
Восьмий апеляційний адміністративний суд в складі колегії суддів:
судді-доповідача -Пліша М. А.
суддів -Мікули О. І.
Ніколіна В. В.
здійснивши підготовку до апеляційного розгляду адміністративної справи № 260/1946/23 за позовом Державної служби геології та надр України до Фермерського господарства "Крістол" про анулювання спеціального дозволу, провадження в якій відкрито за апеляційною скаргою Державної служби геології та надр України на рішення Закарпатського окружного адміністративного суду від 08 червня 2023 року ,
Суддею-доповідачем проведено необхідні підготовчі дії, визначені Кодексом адміністративного судочинства України, а тому справу слід призначити до апеляційного розгляду.
Керуючись статтями 306, 307 Кодексу адміністративного судочинства України,
Призначити справу №260/1946/23 до апеляційного розгляду у судовому засіданні на 04 жовтня 2023 року о 14:00 у залі судових засідань № 3 Восьмого апеляційного адміністративного суду (вул. Саксаганського, 13, м. Львів).
Про дату, час і місце апеляційного розгляду повідомити учасників справи.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя-доповідач М. А. Пліш
судді О. І. Мікула
В. В. Ніколін