Справа № 500/5109/23
04 вересня 2023 рокум.Тернопіль
Тернопільський окружний адміністративний суд, у складі Мандзія О.П., розглянувши позовну заяву та додані до неї матеріали ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області про визнання протиправним та скасування наказу,
14 серпня 2023 року до Тернопільського окружного адміністративного суду надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Тернопільській області про визнання протиправним та скасування наказу.
На підставі ст.12 та гл.10 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) Тернопільським окружним адміністративним судом винесено ухвалу від 18.08.2023 про відкриття провадження в адміністративній справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
На виконання вимог вказаної ухвали, відповідачем 31.08.2023 подано до суду відзив з клопотанням про залишення позову без руху.
Відповідно до ч.5 ст.262 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) за клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Розглянувши матеріали справи, суд дійшов висновку про неможливість ухвалення законного і обґрунтованого судового рішення без проведення судового засідання з повідомленням (викликом) сторін, так як характер спірних правовідносин та предмет доказування даної справи вимагають проведення судового засідання з повідомленням сторін для повного та всебічного встановлення обставин справи.
Враховуючи дату (10.08.2023) вказану на оригіналі листа, яким надіслано позов про оскарження наказу відповідача від 11.07.2023, суд вважає, що підстав для визнання порушення місячного строку звернення до адміністративного суду немає, а тому клопотання про залишення позовної заяви без розгляду до задоволення не підлягає.
Керуючись статтями 12, 122, 161 262 КАС України, суд
Розгляд справи проводити за правилами спрощеного позовного провадження з повідомленням (викликом) сторін.
Призначити у справі судове засідання на 13 вересня 2023 року о 11:00 год. в залі судових засідань Тернопільського окружного адміністративного суду за адресою: м.Тернопіль, вул.Кн.Острозького, 20
Відмовити у задоволенні клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Оскарження ухвали окремо від рішення суду не допускається. Заперечення на ухвалу може бути включене до апеляційної скарги на рішення суду.
Повний текст ухвали складено 04 вересня 2023 року.
Головуючий суддя Мандзій О.П.