справа№ 380/13990/23
про виправлення описки у судовому рішенні
04 вересня 2023 року
Суддя Львівського окружного адміністративного суду Чаплик І.Д., розглянувши в порядку письмового провадження заяву позивача про виправлення описки в судовому рішенні у справі №380/13990/23 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області про визнання протиправною бездіяльності, зобов'язання вчинити дії,-
ОСОБА_1 (адреса проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 ) звернувся до суду із позовом до Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (місцезнаходження: 79016, Львівська область, м. Львів, вул. Митрополита Андрея, 10, код ЄДРПОУ 13814885), в якому просить:
визнати бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області щодо непроведення перерахунку ОСОБА_1 пенсії з 01 листопада 2019 року відповідно до довідки №1442 від 10.06.2021, виданої Державною установою «Територіальне медичне об'єднання Міністерства Внутрішніх Справ України у Львівській області, протиправною;
зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області провести ОСОБА_1 , перерахунок та виплату пенсії відповідно до довідки № 1424, від 10.06.2021, виготовленої Державною установою «Територіальне медичне об'єднання Міністерства Внутрішніх Справ України у Львівській області,, починаючи з 01 листопада 2019 року;
зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області до негайного виконання рішення суду в частині присудження виплати ОСОБА_1 , суми платежу за один місяць, з урахуванням індексації;
зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області у місячний строк з моменту набрання рішенням законної сили виплатити ОСОБА_1 , всю суму недоотриманої пенсії однією сумою, з урахуванням індексації.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 01.08.2023 позов задоволено частково.
Визнано протиправною бездіяльність Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області щодо відмови ОСОБА_1 в проведенні перерахунку та виплати пенсії відповідно до довідки Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» №1424 від 10.06.2021 про розмір грошового забезпечення з урахуванням додаткових видів грошового забезпечення.
Зобов'язано Головне управління Пенсійного фонду України у Львівській області (адреса: м.Львів, вул.Митрополита Андрея, 10, код ЄДРПОУ 13814885) провести з 01.12.2019 перерахунок пенсії ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_2 РНОКПП НОМЕР_2 ) відповідно до довідки Державної установи «Територіальне медичне об'єднання Міністерства внутрішніх справ України по Львівській області» №1424 від 10.06.2021 про розмір грошового забезпечення з врахуванням додаткових видів грошового забезпечення та здійснити її виплату з урахуванням раніше виплачених сум.
В решті позовних вимог відмовлено.
Стягнуто за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Пенсійного фонду України у Львівській області (адреса: м.Львів, вул.Митрополита Андрея, 10, код ЄДРПОУ 13814885) на користь ОСОБА_1 (місце проживання: АДРЕСА_2 РНОКПП НОМЕР_2 ) судові витрати у вигляді судового збору в сумі 1073 (тисяча сімдесят три) грн 60 коп.
11.08.2023 позивач звернувся до суду із заявою про виправлення описки в судовому рішенні. Заява обґрунтована тим, що судом невірно в тексті рішення вказано адресу проживання та РНОКПП позивача.
Відповідно до ч. 1 ст. 253 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України) суд, який постановив судове рішення, може з власної ініціативи або за заявою учасника справи чи іншої заінтересованої особи виправити допущені в судовому рішенні цього суду описки, очевидні арифметичні помилки незалежно від того, набрало судове рішення законної сили чи ні.
Згідно з ч. 2 ст. 253 КАС України, питання про внесення виправлень суд може вирішити в порядку письмового провадження.
З матеріалів справи видно, що позивач, звертаючись до суду із позовною заявою особисто вказав адресу проживання: АДРЕСА_1 ; РНОКПП: НОМЕР_1 .
Однак при складенні повного тексту рішення суду було допущено помилку технічного характеру, а саме: неправильно зазначено адресу проживання та РНОКПП позивача: НОМЕР_3 , АДРЕСА_3 ; РНОКПП НОМЕР_2 .
Таким чином, з метою ефективного виконання судового рішення вказані технічні описки потрібно виправити, про що слід постановити відповідну ухвалу.
Враховуючи викладене та очевидний характер описок, суд дійшов висновку, що такі підлягають виправленню, а отже заяву позивача слід задовольнити повністю.
У зв'язку з перебуванням головуючої по справі судді у щорічній відпустці з 12.08.2023 по 03.09.2023, ухвала виноситься у перший робочий день після виходу судді із відпустки.
Керуючись 248, 253, 256, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
постановив:
клопотання позивача - задовольнити.
Виправити описки допущені в рішенні Львівського окружного адміністративного суду від 01.08.2023 у справі №380/13990/23, зазначивши у всіх частинах рішення суду правильну адресу проживання та РНОКПП позивача: « НОМЕР_4 , АДРЕСА_4 ; РНОКПП: НОМЕР_1 » замість « АДРЕСА_2 ; РНОКПП НОМЕР_2 ».
Копію ухвали скерувати сторонам у справі.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею.
Ухвала суду може бути оскаржена до Восьмого апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'ятнадцяти днів з дня складення повної ухвали суду.
Суддя Чаплик І.Д.