Ухвала від 30.08.2023 по справі 173/1638/23

Справа №173/1638/23

Провадження №2/173/479/2023

УХВАЛА

іменем України

30 серпня 2023 р. Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області

в складі: головуючого- судді Петрюк Т.М.

При секретареві - Салтиковій С.І.

Розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні, в залі суду, в м. Верхньодніпровську цивільну справу за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-

ВСТАНОВИВ:

У проваджені суду перебуває цивільна справа за позовом АТ КБ «ПРИВАТБАНК» про стягнення заборгованості до відповідача ОСОБА_1 .

В підготовчому судовому засіданні з'ясовано, що ОСОБА_1 помер ІНФОРМАЦІЯ_1 .

На підставі вищевикладеного, з метою встановлення кола спадкоємців, у відповідності до положень ст. 83-84 ЦПК України, суд вважає за необхідне витребувати у державного нотаріуса Верхньодніпровської державної нотаріальної контори відомості про наявність спадкової справи та, у разі наявності, копію спадкової справи, відкритої після смерті ОСОБА_1 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відповідно до ч.7 ст.84 ЦПК України особи, які не мають можливості надати доказ, який витребовує суд, або не мають можливості подати такий доказ у встановлені судом строки, зобов'язані повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з моменту вручення ухвали..

У випадку, якщо Верхньодніпровська державна нотаріальна контора не має можливості надати суду зазначені в ухвалі докази, чи подати їх у встановлений судом строк, необхідно повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали .

Керуючись ст. 84 ЦПК України, суд-

УХВАЛИВ:

По цивільній справі за позовом Акціонерного товариства комерційний банк «ПРИВАТБАНК» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості витребувати із Верхньодніпровської державної нотаріальної контори відомості про наявність спадкової справи та, у разі наявності, копію спадкової справи, відкритої після смерті ОСОБА_1 , померлого ІНФОРМАЦІЯ_1 .

Відомості чи копію спадкової справи надати суду протягом двох тижнів з дня отримання копії ухвали.

Копію ухвали направити для виконання до Верхньодніпровської державної нотаріальної контори.

Зобов'язати державного нотаріуса Верхньодніпровської районної державної нотаріальної контори у випадку, якщо вона не має можливості надати суду документи, зазначені в ухвалі, або неможливості надати їх у встановлений судом строк, повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з моменту отримання копії ухвали.

Ухвала окремо від рішення оскарженню не підлягає.

Ухвала складена 30.08.2023 року.

Суддя Петрюк Т.М

Попередній документ
113189696
Наступний документ
113189698
Інформація про рішення:
№ рішення: 113189697
№ справи: 173/1638/23
Дата рішення: 30.08.2023
Дата публікації: 05.09.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; страхування, з них; позики, кредиту, банківського вкладу, з них; споживчого кредиту
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (23.04.2024)
Дата надходження: 22.04.2024
Розклад засідань:
30.08.2023 13:30 Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
26.10.2023 13:40 Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
08.01.2024 11:00 Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області
13.03.2024 14:00 Верхньодніпровський районний суд Дніпропетровської області