Справа№464/5122/23
пр.№ 3/464/2055/23
21.08.2023 суддя Сихівського районного суду м. Львова Дулебко Н.І., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКП НОМЕР_1 , місце проживання: АДРЕСА_1 ,
за ст. 124 КУпАП,
встановив:
ОСОБА_1 22.07.2023 об 11:20 год. за адресою: Львівська обл., Яворівський р-н, с. Шегині, вул. Дружби, 203, керуючи транспортним засобом марки «MAN», р.н. НОМЕР_2 , був неуважний, не слідкував за дорожньою обстановкою та не зреагував на її зміну, рухаючись заднім ходом не впевнився в безпечності маневру, внаслідок чого здійснив зіткнення з припаркованим транспортний засобом марки «Volvo», р.н. НОМЕР_3 , та причепом марки «Ali Riza Usta», р.н. НОМЕР_4 , завдавши транспортним засобам механічних пошкоджень, чим порушив вимоги п. 2.3 б, 10.9, Правил дорожнього руху.
На розгляд протоколу про адміністративне правопорушення особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 не з'явився, належним чином повідомлявся про дату, час та місце розгляду.
З наданих на розгляд матеріалів випливає, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП. Винуватість особи доведена зібраними у справі доказами, зокрема, протоколом про адміністративне правопорушення серії ААД №508318 від 22.07.2023, схемою місця ДТП, письмовими поясненнями потерпілого та особи, що притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 .
Стягнення необхідно визначити з врахуванням особи правопорушника, характеру та обставин вчиненого, в межах санкції статті, за якою кваліфіковано правопорушення, у виді штрафу.
Окрім цього, відповідно до ст. 40-1 КУпАП з ОСОБА_1 необхідно стягнути 536,80 грн. судового збору.
На підставі ст. 124 КУпАП, керуючись статтями 40-1, 283, 284 КУпАП,
постановив:
ОСОБА_1 визнати винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 124 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 850 (вісімсот п'ятдесят) гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 536 (п'ятсот тридцять шість) гривень 80 (вісімдесят) копійок судового збору.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення до Львівського апеляційного суду через Сихівський районний суд м. Львова. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова у справі про адміністративне правопорушення пред'являється до виконання протягом трьох місяців з наступного дня після набрання нею законної сили.
Суддя Дулебко Н.І.