Постанова від 17.08.2023 по справі 505/656/23

Справа № 505/656/23

Провадження № 3/505/991/2023

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"17" серпня 2023 р. суддя Котовського міськрайонного суду Одеської області Івінський О. О., розглянувши матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», яка проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,

за ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

З Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України до суду надійшло 58 (п'ятдесят вісім) справ про адміністративні правопорушення, передбачені ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП відносно ОСОБА_1 , які розглядаються одним і тим же суддею.

Згідно ч.2 ст.36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.

За таких обставин, враховуючи, що справи про адміністративні правопорушення розглядаються одним і тим же суддею одночасно, вказані справи слід об'єднати в одне провадження.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №582/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 145/к/ктм від 24.11.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у листопаді 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №583/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 49 від 21.11.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №584/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 130/к/ктм від 24.10.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у жовтні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №585/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 47 від 21.10.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №586/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 116/к/ктм від 26.09.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у вересні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №587/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 38 від 24.08.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим

вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №588/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 96/к/ктм від 22.08.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у серпні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №589/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 32 від 25.07.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №590/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 85/к/ктм від 22.07.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у липні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №591/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 68/к/ктм від 20.06.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у червні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №592/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 26 від 16.06.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №593/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 25 від 24.05.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №594/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 55/к/ктм від 23.05.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у травні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №595/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 43/к/ктм від 22.04.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у квітні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №596/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального

некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 15 від 14.03.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №597/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 25-а/к/ктм від 14.03.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у березні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №598/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 17/к/ктм від 22.02.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у лютому 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №599/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 6/к/ктм від 20.01.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у січні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №600/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону

України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 211/к/ктм від 23.12.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у грудні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №601/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 55 від 21.12.2021 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №602/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 47/2 від 25.11.2021 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 4000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №603/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 198/к/ктм від 23.11.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у листопаді 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №604/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї

реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 184/к/ктм від 22.10.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у жовтні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №605/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 168/к/ктм від 23.09.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у вересні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №606/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 146-ктм від 20.08.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у серпні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №607/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 30 від 26.07.2021 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №608/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 129-ктм від 26.07.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно

якого встановлена надбавка у липні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №609/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 102-ктм від 23.06.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у червні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №610/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», не повідомила Куяльницьку сільську раду Подільського району Одеської області про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час прийняття рішення та вчинення дій щодо підписання наказу № 84-ктм від 24.05.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у травні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №611/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 145/к/ктм від 24.11.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у листопаді 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №612/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 49 від 21.11.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №613/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 130/к/ктм від 24.10.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у жовтні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №614/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 47 від 21.10.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №615/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 116/к/ктм від 26.09.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у вересні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №616/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 38 від 24.08.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №617/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання

наказу № 96/к/ктм від 22.08.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у серпні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №618/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 32 від 25.07.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №619/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 85/к/ктм від 22.07.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у липні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №620/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 68/к/ктм від 20.06.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у червні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №621/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 26 від 16.06.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №622/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 25 від 24.05.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6500,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №623/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 55/к/ктм від 23.05.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у травні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №624/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 43/к/ктм від 22.04.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у квітні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №625/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 15 від 14.03.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №626/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання

наказу № 25-а/к/ктм від 14.03.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у березні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №627/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 17/к/ктм від 22.02.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у лютому 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №628/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 6/к/ктм від 20.01.2022 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у січні 2022 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №629/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 211/к/ктм від 23.12.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у грудні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №630/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 55 від 21.12.2021 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 7000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №631/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 47/2 від 25.11.2021 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 4000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №632/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 198/к/ктм від 23.11.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у листопаді 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №633/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 184/к/ктм від 22.10.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у жовтня 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №634/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 168/к/ктм від 23.09.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у вересні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №635/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання

наказу № 146-ктм від 20.08.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у серпня 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №636/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 30 від 26.07.2022 «Про преміювання працівників КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», згідно якого сплачено премію у розмірі 6000,00 грн. інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №637/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 129-ктм від 26.07.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у липні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №638/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 102-ктм від 23.06.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у червні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №639/2023 від 23.02.2023, ОСОБА_1 , перебуваючи на посаді головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», будучи суб'єктом на якого поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», в порушення ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції», вчинила дії та прийняла рішення в умовах реального конфлікту інтересів, під час підписання наказу № 84-ктм від 24.05.2021 «Про надання надбавки за складність, напруженість у роботі», згідно якого встановлена надбавка у травні 2021 року за складність, напруженість у роботі у розмірі 50% від посадового окладу інспектору з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , яка є її матір'ю та близькою особою відповідно до ст. 1 Закону, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Датою виявлення адміністративних правопорушень є 23.02.2023 року.

ОСОБА_1 свою вину не визнала. Надала письмові пояснення по справі, згідно яких вказувала, що вона, перебуваючи на посаді в.о. головного лікаря КУ «ЦПМСД Подільського району», 02 лютого 2018 року працевлаштувала на вакантну посаду інспектора з кадрів свою матір - ОСОБА_2 , яка має вищу освіту та досвід роботи в даній сфері. Таке працевлаштування цілком відповідає вимогам чинного законодавства України та не підпадає під обмеження спільної роботи близьких осіб, оскільки діяльність КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району» охоплює територію Куяльницької об'єднаної територіальної громади Подільського району, яка є сільською місцевістю, а пунктом 3) абзацу третього частини 1 статті 27 Закону України «Про запобігання корупції» передбачено, що обмеження спільної роботи близьких осіб не поширюються на осіб, які здійснюють свої повноваження у сільській місцевості. Не дивлячись на відсутність її обов'язку повідомити керівництво про працевлаштування близької їй особи, про факт працевлаштування її матері ОСОБА_2 вона попередила голову Куяльницької сільської ради ОСОБА_3 у січні 2018 року. Рекомендацій стосовно врегулювання «конфлікту інтересів» від Куяльницької сільської ради, яка є засновником та суб'єктом комунальної власності КНП «ЦПМСД Куяльницької сільської ради Подільського району», їй не надходило.

Відповідно до п.3 розділу II Посадової інструкції Старшого інспектора з кадрів останній здійснює методичне керівництво роботою інспектора з кадрів, здійснює контроль за виконанням функціональних обов'язків інспектора з кадрів, тобто є безпосереднім керівником інспектора з кадрів. Крім того, старший інспектор з кадрів відповідно до п.4 розділу II Посадової інструкції здійснює підготовку матеріалів для рекомендації працівників до заохочень та винагород. Рішення про встановлення надбавок та преміювання приймалися відносно усіх працівників закладу, у тому числі й інспектору з кадрів ОСОБА_2 . Окремі накази про призначення тільки ОСОБА_2 будь-яких виплат не видавалися. Дана особа отримувала виплати матеріального заохочення у суворій відповідності до чинного законодавства України, положень Колективного договору, на підставі клопотання свого безпосереднього керівника - старшого інспектора з кадрів ОСОБА_4 , та у розмірі, який не перевищує відповідних виплат іншим працівникам адмінперсоналу з середньо спеціальною освітою, що підтверджується копіями наказів, які додаються.

З наданих документів не вбачається ознак реального конфлікту інтересів та наявності у неї реальної заінтересованості у власному збагаченні чи збагаченні інших осіб. В її діях відсутня суперечність між приватним інтересом та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень. А відтак вона не вчиняла правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-7,ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.

Водночас, у протоколах управління стратегічних розслідувань Національної поліції України стосовно неї обставин, які б достовірно свідчили про наявність реального конфлікту інтересів; про те, що реальний конфлікт інтересів вплинув на об'єктивність чи неупередженість прийняття рішень, не встановлено, та належними, достовірними і допустимими доказами не доведено. Також, у протоколах не встановлено, що при цьому вона діяла на свою користь, на користь своєї сім'ї чи третіх осіб. Крім того, жодними доказами не доведено умисел у її діях, що вказує на відсутність у даному випадку складів адміністративних правопорушень, відповідальність за які передбачена ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, оскільки вона не допустила будь-яких порушень антикорупційного законодавства.

У зв'яжу з вищенаведеним, просила про закриття провадження у справі, у зв'язку з відсутністю в її діях складу корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП.

ОСОБА_1 були роз'ясненні права, передбачені ст. 268 КУпАП, ст.63 Конституції України.

Прокурор Бургарт О. надала висновок щодо наявності (відсутності) в діях особи події та складу адміністративного правопорушення, згідно якого вважає, що в діях ОСОБА_1 наявні ознаки адміністративних корупційних правопорушень, передбачених ч.1 ст. 172-7, ч.2 ст. 172-7 КУпАП, тому вона підлягає відповідальності за їх вчинення.

Вивчивши матеріали справи, а саме: протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №582/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №583/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №584/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №585/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №586/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №587/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №588/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №589/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №590/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №591/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №592/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №593/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №594/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №595/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №596/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №597/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №598/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №599/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №600/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №601/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №602/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №603/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №604/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №605/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №606/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №607/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №608/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №609/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №610/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №611/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №612/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №613/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №614/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №615/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №616/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №617/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №618/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №619/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №620/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №621/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №622/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №623/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №624/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №625/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №626/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №627/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №628/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №629/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №630/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №631/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №632/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №633/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №634/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення,

пов'язане з корупцією №635/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №636/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №637/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №638/2023 від 23.02.2023, протокол про адміністративне правопорушення, пов'язане з корупцією №639/2023 від 23.02.2023, копію наказу КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» №145/к/ктм від 24.11.2022, копію довідки про доходи ОСОБА_2 від 19.12.2022, копію листа Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області за вих. №02-36/49 від 10.01.2023, копію листа КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» за вих. №224 від 29.11.2022, письмові пояснення ОСОБА_1 , ОСОБА_3 , копію листа КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» за вих. №226 від 20.12.2022, копію контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» від 06.07.2018, копію додатку №1 до контракту з головним лікарем Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» від 23.11.2021, копію посадової інструкції головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» від 03.01.2020, копію витягу з наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» №2-к від 04.01.2021, копію витягу з наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» №1/к/б від 03.01.2022, Положення про преміювання працівників, Положення про надання матеріальної допомоги працівникам, копію повного витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про народження №00038161535 від 17.01.2023, копію повного витягу з державного реєстру актів цивільного стану громадян щодо актового запису про зміну імені №00038161607 від 17.01.2023, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 26 від 16.06.2022, додаток до наказу № 26 від 16.06.2022, копії клопотань ОСОБА_5 , копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 68/к/ктм від 20.06.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 25 від 24.05.2022, додаток до наказу № 25 від 24.05.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 55/к/ктм від 23.05.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 43/к/ктм від 22.04.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 15 від 14.03.2022, додаток до наказу № 15 від 14.03.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 25-а/к/ктм від 14.03.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 17/к/ктм від 22.02.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 6/к/ктм від 20.01.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 211/к/ктм від 23.12.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 55 від 21.12.2021, додаток до наказу № 55 від 21.12.2021, копією наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 184/к/ктм від 22.10.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 198к/ктм від

23.11.2022, копією наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 47/2 від 25.11.2021, додаток до наказу № 47/2 від 25.11.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 129-ктм від 26.07.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 146-ктм від 20.08.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 30 від 26.07.2021, додаток до наказу № 30 від 26.07.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 168/к/ктм від 23.09.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 102-ктм від 23.06.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 84-ктм від 24.05.2021, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 145/к/ктм від 24.11.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 49 від 21.11.2022, додаток до наказу № 49 від 21.11.2022, копію рішення Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області «Про створення Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 620-VІІ від 05.07.2018, копію особової картки працівника ОСОБА_1 , копію особової картки працівника ОСОБА_2 , копію автобіографії ОСОБА_1 , копію автобіографії ОСОБА_2 , копію посадової інструкції старшого інспектора з кадрів від 23.07.2021, копію рішення Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області «Про затвердження Положення про матеріальне стимулювання працівників Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 779-VІІ від 05.07.2018, копію додатку 1 до рішення Куяльницької сільської ради № 779-VІІ від 05.07.2018, копію Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», копію колективного договору між Комунальним некомерційним підприємством «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» та Колективною радою КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» на 2021-2023 р.р. з додатками, лист Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за вих. №8262/55/114/032022 від 08.12.2022, лист Управління стратегічних розслідувань в Одеській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за вих. №110/55/114/012023 від 03.01.2023, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 130/к/ктм від 24.10.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 47 від 21.10.2022, додаток до наказу № 47 від 21.10.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 116/к/ктм від 26.09.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 38 від 24.08.2022, додаток до наказу № 38 від 24.08.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 96/к/ктм від 22.08.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 32 від 25.07.2022, додаток до наказу № 32 від 25.07.2022, копію наказу Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 85/к/ктм від 22.07.2022, приходжу до висновку про відсутність в діях ОСОБА_1 складу адміністративних правопорушень.

Відповідно до ст. 245 КУпАП завданням провадження у справі про адміністративне правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне та об'єктивне з'ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Відповідно до ст. 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов'язаний з'ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з'ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.

Згідно зі ст.251 КУпАП доказами в справі про адміністративне правопорушення, є будь-які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи. Ці дані встановлюються протоколом про адміністративне правопорушення, поясненнями особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, потерпілих, свідків, висновком експерта, речовими доказами, показаннями технічних приладів та технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі, чи засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, у тому числі тими, що використовуються особою, яка притягається до адміністративної відповідальності, або свідками, а також працюючими в автоматичному режимі або в режимі фотозйомки (відеозапису), які використовуються при нагляді за виконанням правил, норм і стандартів, що стосуються забезпечення безпеки дорожнього руху та паркування транспортних засобів, актом огляду та тимчасового затримання транспортного засобу, протоколом про вилучення речей і документів, а також іншими документами.

Обов'язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього Кодексу.

Диспозицією ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП передбачена адміністративна відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.

Отже, для висновку про наявність в особи реального конфлікту інтересів та про прийняття нею рішення в умовах реального конфлікту інтересів необхідно встановити: 1) наявність в особи приватного інтересу; 2) наявність суперечності між приватним інтересом особи та її представницькими повноваженнями; 3) наявність впливу цієї суперечності на об'єктивність або неупередженість рішення; 4) наявність повноважень на прийняття рішення.

При цьому, має бути беззаперечно визначено, в чому саме полягає приватний інтерес конкретної особи, в чому саме проявляється суперечність між приватним інтересом та представницькими повноваженнями цієї особи та її вплив на прийняття рішення.

Згідно статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», затвердженого рішенням Куяльницької сільської ради №620-VІІ від 05.07.2018, підприємство створене Куяльницькою сільською радою Подільського району Одеській області та їй підпорядковується.

Згідно п.п. 4.1, 4.6 статуту, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» є юридичною особою публічного права, веде самостійний баланс, має поточні рахунки в установах банків, печатку із власним найменуванням.

Пунктом 7.2 статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» визначено, що управління підприємством здійснює головний лікар.

Рішенням Куяльницької сільської ради Подільського району Одеської області № 620-VІІ

від 05.07.2018 ОСОБА_1 призначено на посаду головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району та 06.07.2018 укладено контракт.

Відповідно до контракту та статуту КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», головний лікар здійснює поточне керівництво підприємством; організовує фінансово-господарську діяльність підприємства; розпоряджається в установленому порядку майном і коштами підприємства, укладає угоди; видає у межах своїх повноважень накази і контролює їх виконання; приймає на роботу і звільняє з роботи з роботи, інше.

Таким чином, головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району ОСОБА_1 є посадовою особою юридичної особи публічного права, яка прирівнюється до осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, суб'єктом відповідно до п.п. «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» та Примітки до ст. 172-7 КУпАП, та на неї поширюється дія цього Закону, і зона зобов'язана виконувати вимоги Закону, в тому числі зазначених у ст. 28 Закону, та є суб'єктом відповідальності за вчинення правопорушення пов'язаного з корупцією передбаченого ст. 172-7 КУпАП.

Відповідно до наказів головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» № 2-к від 04.01.2021, № 1/к/б від 03.01.2022 ОСОБА_2 призначено на посаду інспектора з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району».

Згідно витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян, щодо актового запису про народження та про зміну імені № 00038161535, № 00038161607 від 17.01.2023, ОСОБА_2 є матір'ю ОСОБА_1 .

Таким чином, встановлено та підтверджено сімейний (родинний) зв'язок головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_1 та інспектора з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району» ОСОБА_2 , які є близькими особами відповідно до визначення у ст. 1 Закону.

Частиною 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції» закріплено, що особи, зазначені у пунктах 1, 2 ч. 1 ст.3 цього Закону, зобов'язані:

1) вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів;

2) повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно;

3) не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;

4) вжити заходів щодо врегулювання реального чи потенційного конфлікту інтересів.

На підставі ст.1 Закону України «Про запобігання корупції», реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Приватний інтерес, це будь-який майновий чи немайновий інтерес особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв'язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях.

Потенційний конфлікт інтересів - наявність у особи приватного інтересу у сфері, в якій вона виконує свої службові чи представницькі повноваження, що може вплинути на об'єктивність чи неупередженість прийняття нею рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Статтею 35 Закону України «Про запобігання корупції» визначено, що у разі виникнення

реального чи потенційного конфлікту інтересів у особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, прирівняної до неї особи, яка входить до складу колегіального органу (комітету, комісії, колегії тощо), вона не має права брати участь у прийнятті рішення цим органом. Про конфлікт інтересів такої особи може заявити будь-який інший член відповідного колегіального органу або учасник засідання, якого безпосередньо стосується питання, що розглядається. Заява про конфлікт інтересів члена колегіального органу заноситься в протокол засідання колегіального органу.

Виходячи з аналізу загальних положень Закону України Про запобігання корупції, суб'єктивна сторона як корупційного правопорушення, так і правопорушення, пов'язаного з корупцією характеризується тим, що воно вчиняється лише з корисливих спонукань і особа, яка вчинила таке корупційне діяння, усвідомлює, що вона незаконно використовує свої службові повноваження та незаконно одержує у зв'язку з цим певні матеріальні блага. Тобто, навіть при наявності суперечності між особистими інтересами та службовими повноваженнями обов'язковим є встановлення можливості впливу такої суперечності на об'єктивність або упередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих службових повноважень.

При цьому, якщо мова йде про конфлікт інтересів, то він повинен бути реальним (очевидним) і передбачуваним. Тобто, конфлікт інтересів має місце тоді, коли вказана суперечність фактично вплинула чи могла вплинути на об'єктивність або неупередженість прийняття рішень, на вчинення чи не вчинення дій під час виконання наданих особі службових повноважень.

Аналізуючи вищенаведені положення КУпАП щодо підстав адміністративної відповідальності, у сукупності з приписами Закону України Про запобігання корупції, суд звертає увагу, що адміністративна відповідальність щодо порушення вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів настає лише за неповідомлення особою про наявність у неї реального конфлікту інтересів та вчинення дій чи прийняття рішень в умовах саме реального конфлікту інтересів.

Таким чином, хоча й статтею 28 Закону України Про запобігання корупції, про порушення вимог якої ОСОБА_1 зазначено в адміністративних протоколах, передбачає обов'язок особи повідомляти про наявність у неї потенційного чи реального конфлікту інтересів, проте адміністративна відповідальність за ч.1 ст.172-7 КУпАП та ч.2 ст.172-7 КУпАП настає лише за умови неповідомлення особою у встановлених законом випадках про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а також прийняття рішення в умовах лише реального конфлікту інтересів.

Суд враховує, що зміст конфлікту інтересів ОСОБА_1 покладається в роботі матері ОСОБА_2 у її підпорядкуванні, про що ОСОБА_1 повідомила безпосереднього керівника, тому при відсутності зміни вказаних обставин не потрібно у подальшому перед здійсненням будь-якої дії яка стосується ОСОБА_2 , як інспектора з кадрів КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Куяльницької сільської ради Подільського району», кожного разу додатково повідомляти про наявність конфлікту інтересів, в тому числі, при розрахунку премій. Крім того, преміювання ОСОБА_2 здійснювалося не за ініціативою ОСОБА_1 .

Таким чином, суд не вбачає в діях ОСОБА_1 ознак як об'єктивної, так і суб'єктивної сторони інкримінованих їй адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7 КУпАП та ч.2 ст.172-7 КУпАП.

За змістом ст.62 Конституції України обвинувачення особі не може ґрунтуватися на припущеннях, а всі сумніви щодо доведеності вини особи повинні тлумачитись на її користь.

Відповідно до ст.7 КУпАП ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв'язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом.

Враховуючи, що у матеріалах справи відсутні достатні докази, які б беззаперечно свідчили про вчинення ОСОБА_1 дій, вказаних у протоколах про адміністративні правопорушення, суд приходить до висновку про відсутність в її діях складу адміністративних правопорушень, передбачених ч.1 ст.172-7 КУпАП та ч.2 ст.172-7 КУпАП, а відтак провадження по справі відносно неї підлягає закриттю на підставі п.1 ст.247 КУпАП.

Керуючись ст.ст. 172-7, 221, п.1 ст. 247, 283, 284 КУпАП,

ПОСТАНОВИВ:

Провадження у справі про притягнення ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , до адміністративної відповідальності за ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП закрити на підставі ч. 1 ст.247 КУпАП, у зв'язку з відсутністю в її діях складу адміністративних правопорушень, передбачених ч.1, 2 ст.172-7 КУпАП.

Скаргу на постанову по справі про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя - О. О. Івінський