Справа № 161/12781/22 Провадження № 22-ц/802/926/23 Головуючий у 1 інстанції: Присяжнюк Л. М.
Доповідач: Карпук А. К.
про залишення апеляційної скарги без руху
23 серпня 2023 року місто Луцьк
Волинський апеляційний суд у складі судді судової палати з розгляду цивільних справ Карпук А.К., вивчивши апеляційну скаргу особи, яка не брала участі розгляді справи Товариства з обмеженою відповідальністю «Декстон Р» на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 червня 2023 року в справі за поданням приватного виконавця Таранка Дмитра Вікторовича про звернення стягнення на нерухоме майно, право власності на яке не зареєстровано в установленому законом порядку, стягувач: ОСОБА_1 , боржник: ОСОБА_2 ,
встановив:
ТОВ «Декстон Р» 18.08.2023 подало апеляційну скаргу на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 червня 2023 року в даній справі.
Відповідно до положень п.3 ч.4 статті 356 ЦПК до апеляційної скарги має бути доданий документ про сплату судового збору або документи, які підстави звільнення від сплати судового збору відповідно до закону.
Відповідно до положень частин 1, 2 статті 9 Закону України «Про судовий збір», судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Суд перед відкриттям провадження у справі перевіряє зарахування судового збору до спеціального фонду Державного бюджету України.
До апеляційної скарги особа, яка подала апеляційну скаргу долучила квитанцію, з якої вбачається, що судовий збір сплачено на невірний рахунок, оплата судового збору проведена не за місцем розгляду справи, тому вважається, що апеляційна скарга не оплачена судовим збором.
Пунктом 9 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» за подання до суду апеляційної і касаційної скарги на ухвалу суду, заяви про приєднання до апеляційної чи касаційної скарги на ухвалу суду юридичною особою або фізичною особою-підприємцем справляється судовий збір в розмірі 1 прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Станом на 01.01.2023 прожитковий мінімум для працездатних осіб складає 2684 грн, тому розмір судового збору за подання апеляційної скарги на ухвалу суду становить 2684 грн. і має бути перерахований або внесений за реквізитами:
Отримувач коштів ГУК у Волин.обл/м.Луцьк/22030101
Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 38009371
Банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.)
Код банку отримувача (МФО) 899998
Рахунок отримувача UA938999980313121206080003550
Код класифікації доходів бюджету 22030101
Призначення платежу *;101;__________(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, за позовом ___________ (ПІБ чи назва установи, організації позивача), на рішення від ______ (Дата оскаржуваного рішення) по справі _________ (Номер справи), Волинський апеляційний суд (назва суду, де розглядається справа).
Відповідна квитанція (оригінал) або квитанції (оригінали) мають бути подані до апеляційного суду.
Крім того, апеляційний суд звертає увагу ТОВ «Декстон Р» на те, що в апеляційний скарзі товариство заявило клопотання про поновлення строку на апеляційне оскарження ухвали суду, вказало що отримало копію ухвали суду 17.06.2023 проте оскаржувана ухвала була постановлена 22.06.2023, тому ТОВ «Декстон Р» необхідно уточнити дату отримання копії ухвали Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 червня 2023 року.
Враховуючи зазначені обставини, апеляційну скаргу необхідно залишити без руху на підставі ст. 357 ЦПК України, надати строк для усунення відмічених недоліків.
Керуючись ч. 2 ст. 185, ст. 356, ст. 357 ЦПК України,
Апеляційну скаргу особи, яка не брала участі розгляді справи Товариства з обмеженою відповідальністю «Декстон Р» на ухвалу Луцького міськрайонного суду Волинської області від 22 червня 2023 року залишити без руху, надавши строк тривалістю п'ять днів з дня вручення копії ухвали для усунення вказаних недоліків.
У разі невиконання вимоги суду у зазначений строк апеляційна скарга буде визнана неподаною та повернута особі, яка її подала.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя