Ухвала від 21.08.2023 по справі 756/8881/23

21.08.2023 Справа № 756/8881/23

Унікальний № 756/8881/23

Провадження № 2/756/4122/23

УХВАЛА

Іменем України

21 серпня 2023 року м. Київ

Суддя Оболонського районного суду міста Києва Діденко Є.В., під час вирішення питання про відкриття провадження у цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про стягнення шкоди, завданої внаслідок ДТП,

ВСТАНОВИВ:

18.07.2023 року до Оболонського районного суду міста Києва,надійшла вищевказана заява.

Ухвалою Оболонського районного суду міста Києва від 27.07.2023 року було залишено заяву без руху та надано строк усунення недоліків - 10 днів з дня вручення копії ухвали.

В ухвалі про залишення заяви без руху зазначено, що позивачу слід надати суду докази сплати судового збору, належним чином засвідчені копії документів, а також належним чином засвідчені копії доказів до матеріалів справи.

Ухвала суду була отримана заявницею 31.07.2023 року засобами поштового зв'язку за адресою, вказаною в позовній заяві, про що свідчить відповідний підпис особи на рекомендованому повідомленні « ОСОБА_1 ».

Однак, недоліки у встановлений судом строк усунуті не були, заяв про продовження строку на усунення недоліків заявницею не було подано.

Відповідно до ч. 2 ст. 185 ЦПК України, в ухвалі про залишення заяви без руху зазначаються недоліки заяви, спосіб і строк їх усунення, який не може перевищувати десяти днів з дня вручення ухвали про залишення заяви без руху.

Відповідно до ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо заявник відповідно до ухвали суду у встановлений строк виконає вимоги, визначені статтями 175 і 177 цього Кодексу, заява вважається поданою в день первісного її подання до суду. Якщо заявник не усунув недоліки заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається заявнику.

Враховуючи вищевикладене, суд вважає, що заява ОСОБА_1 - підлягає поверненню.

Враховуючи наведене та керуючись ст. 185 ЦПК України суд, -

УХВАЛИВ:

Заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2 , про стягнення шкоди, завданої внаслідок ДТП - повернути заявнику.

Роз'яснити, що повернення заяви не перешкоджає повторному зверненню із заявою до суду, якщо перестануть існувати обставини, що стали підставою для повернення заяви.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається до Київського апеляційного суду через Оболонський районний суд м. Києва протягом п'ятнадцяти днів з дня її складення.

Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею.

Суддя Є.В.Діденко

Попередній документ
112937020
Наступний документ
112937022
Інформація про рішення:
№ рішення: 112937021
№ справи: 756/8881/23
Дата рішення: 21.08.2023
Дата публікації: 22.08.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Оболонський районний суд міста Києва
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах про недоговірні зобов’язання, з них; про відшкодування шкоди, з них; завданої внаслідок ДТП
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Повернуто (21.08.2023)
Дата надходження: 18.07.2023
Предмет позову: про стягнення суми франшизи внаслідок виникнення страхового випадку під час дорожньо - транспортної пригоди