Справа № 591/6922/23 Провадження № 2-а/591/55/23
про відкриття провадження
21 серпня 2023 року м. Суми
Зарічний районний суд м. Суми в особі судді Северинової А.С., розглянувши матеріали позовної заяви ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) до старшого лейтенанта поліції 1 батальйону 4 роти УПП в Сумській області Якубовського Семена Едуардовича (адреса: м. Суми, вул. Білопільський шлях, буд. 18/1) про скасування постанови про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі, -
11 серпня 2023 року ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом, у якому просить визнати дії старшого лейтенанта поліції 1 батальйон 4 рота УПП в Сумській області Якубовського Семена Едуардовича щодо складання постанови серії ЕАС № 7453842 від 03 серпня 2023 року про накладення на нього адміністративного стягнення у вигляді штрафу в сумі 340 гривень за порушення ч. 1 ст. 122 КУпАП протиправними, а постанову серії ЕАС № 7453842 про накладання адміністративного стягнення по справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі від 03 серпня 2023 року протиправною та скасувати її, провадження по справі закрити у зв'язку з відсутністю складу та події адміністративного правопорушення.
Адміністративний позов складений з дотриманням вимог ст. 160 КАС України, справа підсудна Зарічному районному суду м. Суми. Підстав для залишення без руху, повернення позовної заяви або відмови у відкриті провадження у справі не вбачається.
Відповідно до вимог п. 3 ч. 6 ст. 12, ст. 257, п. 2 ст. 263 КАС України справа підлягає розгляду за правилами спрощеного позовного провадження. Згідно зі ст. 269 КАС України, у справах, даної категорії, заявами по суті справи є позовна заява та відзив на позовну заяву (відзив).
Керуючись ст. ст. 133, 160,171, 257-263, 269 КАС України,
Відкрити провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_1 (адреса: АДРЕСА_1 ) до старшого лейтенанта поліції 1 батальйону 4 роти УПП в Сумській області Якубовського Семена Едуардовича (адреса: м. Суми, вул. Білопільський шлях, буд. 18/1) про скасування постанови про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі.
Справу розглянути за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи.
Копію позовної заяви та доданих до неї документів направити відповідачу.
Роз'яснити відповідачу право подати відзив на позов з доказами на підтвердження обставин на яких він ґрунтується, в строк не пізніше 5 днів з дня отримання ухвали про відкриття провадження у справі. Копія відзиву та доданих до нього документів повинна бути надіслана (надана) іншим учасникам справи одночасно з надісланням (наданням) відзиву до суду.
Учасники справи можуть отримати інформацію по справі на офіційному веб-порталі судової влади в Україні за адресою: http://zr.su.court.gov.ua/sud1805/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя А.С. Северинова