15 серпня 2023 року м. Кропивницький
Суддя судової палати у кримінальних справах Кропивницького апеляційного суду ОСОБА_1 , під час підготовки до апеляційного розгляду кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_2 адвоката ОСОБА_3 на вирок Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 30 травня 2023 року, -
У провадженні судді-доповідача перебуває кримінальне провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_2 адвоката ОСОБА_3 на вирок Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 30 травня 2023 року.
Апеляційний розгляд призначено на 19 вересня 2023 року, на 10 годину 00 хвилин.
Учасниками судового провадження є захисник-адвокат ОСОБА_3 та обвинувачений ОСОБА_2 .
Від адвоката ОСОБА_3 надійшло клопотання про їх участь у судовому засіданні Кропивницького апеляційного суду в режимі відеоконференції з Гайворонським районним судом Кіровоградської області.
Їх участь в судовому засіданні обов'язкова.
За цієї обставини суд апеляційної інстанції, на підставі ч. 1 та ч. 2 ст. 336 КПК України, з метою оперативності судового провадження, вважає за необхідне провести судове засідання за участі всіх учасників судового провадження дистанційно в режимі відеоконференції.
Керуючись ст. ст. 336 КПК України, -
Провести апеляційний розгляд кримінального провадження за апеляційною скаргою захисника обвинуваченого ОСОБА_2 адвоката ОСОБА_3 на вирок Гайворонського районного суду Кіровоградської області від 30 травня 2023 року, - в режимі відеоконференції з Гайворонським районним судом Кіровоградської області.
Доручити Гайворонському районному суду Кіровоградської області забезпечити проведення відеоконференції з Кропивницьким апеляційним судом 19 вересня 2023 року о 10 годині 00 хвилин.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Кропивницького
апеляційного суду ОСОБА_1