10 серпня 2023 року
м. Хмельницький
Справа № 677/261/23
Провадження № 22-з/4820/207/23
Хмельницький апеляційний суд в складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ Корніюк А.П. (суддя - доповідач), П'єнти І.В., Талалай О.І.
розглянувши заяву Акціонерного товариства «Універсал Банк» про виправлення описки в постанові Хмельницького апеляційного суду (провадження 22-ц/4820/1500/23) за апеляційною скаргою Акціонерного товариства «Універсал Банк» на ухвалу Красилівського районного суду Хмельницької області від 14 червня 2023 року про стягнення штрафу в порядку процесуального примусу у справі за позовом Акціонерного товариства «Універсал Банк» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,
Постановою Хмельницького апеляційного суду від 07 липня 2023 року апеляційну скаргу АТ «Універсал Банк» задоволено. Ухвалу Красилівського районного суду Хмельницької області від 14 червня 2023 року в частині стягнення з АТ «Універсал Банк» штрафу в розмірі 805 грн 20 коп на користь держави в особі Державної судової адміністрації України скасовано.
Проте, постановляючи вказане судове рішення, суд апеляційної інстанції допустив описку, помилково зазначивши дату ухвалення постанови - 07 липня 2023 року замість правильної 07 серпня 2023 року.
Відповідно до вимог частини першої статті 269 ЦПК України суд може з власної ініціативи або за заявою учасників справи виправити допущені у судовому рішенні чи ухвалі описки чи арифметичні помилки. Питання про внесення виправлень вирішується без повідомлення учасників справи, про що постановляється ухвала. Заява про внесення виправлень розглядається протягом десяти днів після її надходження. Ухвала про внесення виправлень надсилається всім особам, яким видавалося чи надсилалося судове рішення, що містить описки чи арифметичні помилки.
Зазначена описка підлягає виправленню у відповідності до вимог ст. 269 ЦПК України.
Керуючись ст. 269 ЦПК України, суд
Заяву Акціонерного товариства «Універсал Банк» про виправлення описки задовольнити.
Виправити допущену описку у постанові Хмельницького апеляційного суду, зазначивши вірну дату ухвалення постанови «07 серпня 2023 року» замість невірної дати «07 липня 2023 року».
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та може бути оскаржена до суду касаційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Судді А.П. Корніюк
І.В. П'єнта
О.І. Талалай