Ухвала від 07.08.2023 по справі 200/4223/23

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про витребування доказів

07 серпня 2023 року Справа №200/4223/23

Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Циганенка А.І., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні) адміністративну справу за позовною заявою заяви ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області про визнання протиправними дій та зобов'язання вчинити певні дії,

ВСТАНОВИВ:

03 серпня 2023 року з використанням підсистеми «Електронний суд» адвокат Заремба О.А., представник позивача Панкевича В.Л., подав до суду адміністративний позов до відповідача, Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, в якому просив:

- скасувати рішення про відмову в призначенні пенсії прийняте відповідачем за №263040007379 від 04.11.2022 року;

- визнати дії відповідача щодо відмови позивачу в зарахуванні до стажу періоду проходження позивачем військової служби з 02.05.1979 по 07.05.1981 на підставі трудової книжки, в призначені пенсії за віком на пільгових умовах за списком №2 у відповідності до заяви про призначення пенсії від 30.10.2022 та проведенні відповідних виплат - неправомірними;

- зобов'язати відповідача зарахувати до стажу періоду проходження позивачем військової служби з 02.05.1979 по 17.05.1981 на підставі трудової книжки, призначити позивачу пенсію за віком на пільгових умовах за Списком №2 у відповідності до заяви про призначення пенсії від 30.10.2022 та провести відповідні виплати.

За приписами статей 77, 80 Кодексу адміністративного судочинства України суд може збирати докази з власної ініціативи.

Для ухвалення законного та обґрунтованого судового рішення у цій справі, суд вважає за необхідне витребувати докази з власної ініціативи у відповідача.

Керуючись статтями 2, 3, 9, 77, 80, 126, 248, 256 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

УХВАЛИВ:

витребувати від Головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області належним чином завірену читабельну копію пенсійної справи ОСОБА_1 з усіма наявними в ній матеріалами.

Зобов'язати Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області надати витребувані докази безпосередньо до суду у п'ятиденний строк з дня отримання цієї копії ухвали.

У разі неможливості подати витребувані докази у встановлений строк, повідомити про це суд із зазначенням причин протягом п'яти днів з дня отримання даної ухвали.

Попередити Головне управління Пенсійного фонду України в Донецькій області, що за неповідомлення суду про неможливість подати докази, витребувані судом, або неподання таких доказів без поважних причин, суд може постановити ухвалу про стягнення з відповідної особи в дохід Державного бюджету України штрафу у сумі від 0,3 до трьох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Ухвала постановлена, складена та підписана 07 серпня 2023 року.

Текст ухвали розміщений в Єдиному державному реєстрі судових рішень (веб-адреса сторінки: http://www.reyestr.court.gov.ua/).

Ухвала оскарженню в апеляційному порядку не підлягає та набирає законної сили з моменту її підписання суддею.

Суддя А.І. Циганенко

Попередній документ
112665472
Наступний документ
112665474
Інформація про рішення:
№ рішення: 112665473
№ справи: 200/4223/23
Дата рішення: 07.08.2023
Дата публікації: 09.08.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (з 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу реалізації публічної політики у сферах праці, зайнятості населення та соціального захисту громадян та публічної житлової політики, зокрема зі спорів щодо; управління, нагляду, контролю та інших владних управлінських функцій (призначення, перерахунку та здійснення страхових виплат) у сфері відповідних видів загальнообов’язкового державного соціального страхування, з них; загальнообов’язкового державного пенсійного страхування, з них
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Направлено до апеляційного суду (14.12.2023)
Дата надходження: 04.08.2023
Предмет позову: про визнання протиправним та скасування рішення, зобов'язання зарахувати до стажу періоду проходження військової служби
Розклад засідань:
24.01.2024 00:00 Перший апеляційний адміністративний суд