майдан Путятинський, 3/65, м. Житомир, 10002, тел. (0412) 48 16 20,
e-mail: inbox@zt.arbitr.gov.ua, web: https://zt.arbitr.gov.ua,
код ЄДРПОУ 03499916
"01" серпня 2023 р. м. Житомир Справа № 906/798/23
Господарський суд Житомирської області у складі:
судді Шніт А.В.
розглядаючи справу за позовом
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "АВІЛА-Парк"
до 1) Громадської організації "Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "Україна";
2) Житомирської міської ради
про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою
за участю представників сторін:
від позивача: Овдійчук С.М. - витяг з ЄДРЮОФОПГО;
Мелешко М.А. - витяг з ЄДРЮОФОПГО;
від відповідачів: не з'явилися;
Об'єднання співвласників багатоквартирного будинку "АВІЛА-Парк" звернулося до Господарського суду Житомирської області з позовом до Громадської організації "Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "Україна" та Житомирської міської ради про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 0,7735га, кадастровий номер 1810136300:11:011:0029, що знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська, 113, з боку Громадської організації "Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "Україна"
В обґрунтування позовних вимог позивач посилається, зокрема, на створення ГО "Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "Україна" перешкод у користуванні власниками квартир та приміщень у житловому будинку за адресою: м. Житомир, вул. Чуднівська, 113, земельною ділянкою шляхом поділу земельної ділянки площею 1,4835га, кадастровий номер 1810136300:11:11:001, на дві частини, а також несанкціонованого встановлення паркану на спірній земельній ділянці.
В якості правових підстав позивач посилається, зокрема, на ст.15, 16, 316, 319, 322, 373, 382, 385, 391, 413, 415 Цивільного кодексу України, ст.102-1, 152 Земельного кодексу України, положення Закону України "Про об'єднання співвласників багатоквартирного будинку".
Ухвалою суду від 19.06.2023 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами загального позовного провадження, призначене підготовче засідання на "01" серпня 2023 р. об 11:00.
07.07.2023 до суду від представника відповідача-2 надійшов відзив, відповідно до якого просить суд відмовити у задоволенні позову у повному обсязі.
Представник відповідача-1 в судове засідання не з'явився, про дату, час і місце розгляду справи повідомлений вчасно та належним чином, про що свідчить рекомендоване повідомлення про вручення поштового відправлення.
Представник відповідача-2 в судове засідання не з'явився.
Відповідно до п.3 ч.2 ст. 183 ГПК України, суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадку, коли питання, визначені частиною другою статті 182 цього Кодексу, не можуть бути розглянуті у даному підготовчому засіданні.
Відповідно до ч. 3 ст. 177 ГПК України, підготовче провадження має бути проведене протягом шістдесяти днів з дня відкриття провадження у справі. У виняткових випадках для належної підготовки справи для розгляду по суті цей строк може бути продовжений не більше ніж на тридцять днів за клопотанням однієї із сторін або з ініціативи суду.
З метою забезпечення повного, всебічного та об'єктивного з'ясування обставин справи, для надання позивачу можливості ознайомитись із відзивом відповідача-2, а також враховуючи неявку представників відповідачів, суд вважає за необхідне продовжити строк підготовчого провадження та відкласти підготовче засідання.
Керуючись ст. 177, 182, 183, 234, 235 ГПК України, господарський суд
1. Продовжити строк підготовчого провадження.
2. Відкласти підготовче засідання на "24" серпня 2023 р. об 11:00 Судове засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Житомирської області за адресою: м.Житомир, майдан Путятинський, 3/65 в залі судових засідань № 101
3. Відповідачу-1:
- виконати вимоги ухвали суду від 19.06.2023.
4. Повідомити представників сторін про можливість брати участь в судовому засіданні в режимі відеоконференції на підставі ст. 197 ГПК України.
Ухвала набирає законної сили з моменту оголошення та не підлягає оскарженню.
Суддя Шніт А.В.
Друк:
1 - у справу
2 - позивачу на електронну пошту: sv-lana-v@ukr.net
3 - ГО "Житомирська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо "Україна" (рек. з пов.)
4 - Житомирській міській раді (рек.) та на електронну пошту (через електронний кабінет)