31 липня 2023 року
№ провадження 6/646/129/2023
Справа № 646/4136/16-ц
31.07.2023 року Червонозаводський районний суд м. Харкова у складі судді Глоби М.М., перевіривши матеріали заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс» про заміну стягувача на правонаступника, стягувач Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт капітал», боржник ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 ,
Директор ТОВ «Дебт Форс» Кузьменко О.В. засобами поштового зв'язку звернувся до суду з вищевказаною заявою, в якій просив замінити стягувача у виконавчому провадженні по примусовому виконанню виконавчого листа у справі № 646/4136/16-ц на правонаступника стягувача - ТОВ «Дебт Форс» про стягнення з ОСОБА_1 на користь ПАТ «Альфа банк» заборгованості за кредитним договором № 490928974.
Заява про заміну сторони виконавчого провадження подана з додержанням вимог ст. 442 ЦПК України.
Вказана заява підсудна Червонозаводському районному суду м. Харкова, тому суд вважає за необхідне прийняти заяву до свого провадження та призначити її до розгляду в судове засідання.
На підставі викладеного, керуючись ст. 442 ЦПК України, суд -
Заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Дебт Форс» про заміну стягувача на правонаступника, стягувач Товариство з обмеженою відповідальністю «Вердикт капітал», боржник ОСОБА_1 , заінтересована особа: ОСОБА_2 - прийняти до свого провадження.
Призначити справу до судового розгляду на 10 год. 30 хв. 12.09.2023 року у залі судового засідання в приміщенні Червонозаводського районного суду м. Харкова за адресою: м. Харків, майдан Героїв Небесної Сотні, 36, 3-й під'їзд, 61001, про що повідомити сторони у справі та заявника.
Учасники справи можуть отримати інформацію щодо справи за веб-адресою: http://cr.hr.court.gov.ua.
Ухвала може бути оскаржена лише щодо недотримання правил підсудності у встановлений законом строк і порядок, в іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя