Ухвала від 04.08.2023 по справі 521/3802/16-ц

Номер провадження: 22-ц/813/7296/23

Справа № 521/3802/16-ц

Головуючий у першій інстанції Маркарова С. В.

Доповідач Лозко Ю. П.

ОДЕСЬКИЙ АПЕЛЯЦІЙНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

04.08.2023 року м. Одеса

Одеський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати у цивільних справах: Лозко Ю.П. (суддя-доповідач), Кострицького В.В., Назарової М.В.

вирішуючи питання про відкриття апеляційного провадження у цивільній справі

за апеляційною скаргою ОСОБА_1 в інтересах якого діє представник-адвокат Галюров Максим Юрійович

на ухвалу Малиновського районного суду м. Одеси від 11 липня 2023 року

у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 до ОСОБА_1 , третя особа: Департамент міського господарства Одеської міської ради про зобов'язання вчинити певні дії, визнання приватизації недійсною, визнання недійсним свідоцтва про право власності на житло

встановив:

Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси від 11 липня 2023 року в задоволенні заяви ОСОБА_1 про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню відмовлено.

Не погодившись з вказаною ухвалою суду, ОСОБА_1 в інтересах якого діє представник-адвокат Галюров М.Ю. вернувся до суду з апеляційною скаргою.

Відповідно до ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду; на ухвали суду - якщо апеляційна скарга подана протягом п'ятнадцяти днів з дня вручення йому відповідної ухвали суду. Строк на апеляційне оскарження може бути також поновлений в разі пропуску з інших поважних причин, крім випадків, зазначених у частині другій статті 358 цього Кодексу.

Статтею 123 ЦПК України передбачено, що перебіг процесуального строку починається з наступного дня після відповідної календарної дати або настання події, з якою пов'язано його початок.

Згідно ч.3 ст.124 ЦПК України, якщо закінчення строку припадає на вихідний, святковий чи інший неробочий день, останнім днем строку є перший після нього робочий день.

З Єдиного державного реєстру судових рішень убачається, що оскаржувану ухвалу постановлено 11 липня 2023 року, повний текст цього судового рішення складено 18 липня 2023 року.

Апеляційна скарга подана до Одеського апеляційного суду 01 серпня 2023 року, що підтверджується штампом реєстрації вхідної кореспонденції апеляційного суду.

Отже, апеляційна скарга подана з дотриманням строку на апеляційне оскарження рішення суду.

Форма і зміст апеляційної скарги відповідають вимогам ст. 356 ЦПК України.

Судовий збір, передбачений Законом України «Про судовий збір», сплачено в повному обсязі.

Підстав для повернення апеляційної скарги, залишення її без руху, відмови у відкритті провадження не вбачається.

Керуючись ст. ст.127,354,359,361ЦПК України, апеляційний суд

ухвалив:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою ОСОБА_1 в інтересах якого діє представник-адвокат Галюров Максим Юрійович на ухвалу Малиновського районного суду м. Одеси від 11 липня 2023 року у цивільній справі за заявою ОСОБА_1 про визнання виконавчого документа таким, що не підлягає виконанню по цивільній справі за позовом ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 до ОСОБА_1 , третя особа: Департамент міського господарства Одеської міської ради про зобов'язання вчинити певні дії, визнання приватизації недійсною, визнання недійсним свідоцтва про право власності на житло.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження надіслати скаржнику.

Копію ухвали про відкриття апеляційного провадження та копію апеляційної скарги надіслати іншим учасникам справи.

Роз'яснити учасникам справи право подати до Одеського апеляційного суду відзив на апеляційну скаргу у письмовій формі у десятиденний строк з дня отримання копії цієї ухвали та апеляційної скарги, який за формою і змістом має відповідати ст. 360 ЦПК України, із одночасним наданням доказів надсилання (надання) копії цього відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції (ч. 3ст. 360 ЦПК України).

Витребувати з Малиновського районного суду м. Одеси матеріали цивільної справи №522/3802/16-ц шляхом надіслання вказаної справи на адресу Одеського апеляційного суду у найкоротший строк.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Головуючий Ю.П. Лозко

Судді: В.В. Кострицький

М.В. Назарова

Попередній документ
112633585
Наступний документ
112633587
Інформація про рішення:
№ рішення: 112633586
№ справи: 521/3802/16-ц
Дата рішення: 04.08.2023
Дата публікації: 07.08.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Одеський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про право власності та інші речові права; Спори про право власності та інші речові права про приватну власність
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (18.12.2019)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 25.05.2018
Предмет позову: про визнання частково недійсним розпорядження про приватизацію, свідоцтва про право власності на житло,
Розклад засідань:
06.10.2020 12:30
31.03.2021 11:45 Малиновський районний суд м.Одеси
16.01.2023 11:30 Малиновський районний суд м.Одеси
02.02.2023 11:30 Малиновський районний суд м.Одеси
23.03.2023 10:00 Малиновський районний суд м.Одеси
30.03.2023 12:00 Малиновський районний суд м.Одеси
16.05.2023 10:30 Малиновський районний суд м.Одеси
11.07.2023 10:20 Малиновський районний суд м.Одеси
16.01.2024 13:40 Одеський апеляційний суд
09.04.2024 17:00 Одеський апеляційний суд
05.12.2024 11:30 Одеський апеляційний суд
23.01.2025 11:35 Одеський апеляційний суд
17.04.2025 11:40 Малиновський районний суд м.Одеси
20.05.2025 11:30 Малиновський районний суд м.Одеси
25.06.2025 10:00 Малиновський районний суд м.Одеси
16.09.2025 10:10 Малиновський районний суд м.Одеси
18.12.2025 09:50 Одеський апеляційний суд
12.02.2026 10:50 Одеський апеляційний суд
19.02.2026 11:00 Одеський апеляційний суд
Учасники справи:
головуючий суддя:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
КАРТАШОВ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
ЛОЗКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
МАРКАРОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
ПОГОРЄЛОВА С О
СЄВЄРОВА ЄЛЄНА СТАНІСЛАВІВНА
суддя-доповідач:
БОБУЙОК ІГОР АНАТОЛІЙОВИЧ
ЖУРАВЕЛЬ ВАЛЕНТИНА ІВАНІВНА
КАРТАШОВ ОЛЕКСАНДР ЮРІЙОВИЧ
ЛОЗКО ЮЛІЯ ПЕТРІВНА
МАРКАРОВА СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
ПОГОРЄЛОВА С О
СЄВЄРОВА ЄЛЄНА СТАНІСЛАВІВНА
відповідач:
Журавель Василій Йосипович
позивач:
Антіпов Олег Винустович
Дементьева Галина Григорівна
Дементьєва Галина Григорівна
Морозова Тетяна Миколаївна
заінтересована особа:
Департамент міського господарства Одеської міської ради
Другий Малиновський ВДВС у м.Одесі Південного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м.Одеса)
Другий Малиновський ВДВС у м. Одесі Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Одеса)
Другий Малиновський відділ ДВС у м. Одесі Південного міжрегіонального управління юстиції (м. Одеса)
Другий Малиновський відділ Державної виконавчої служби у м. Одесі Південного міжрегіонального управління юстиції (м. Одеса)
заявник:
2-й Малиновський ВДВС у м. Одесі
Другий Малиновський ВДВС у м.Одеса
Журавель Василь Йосипович
представник відповідача:
Томашевський Роман Миколайович
представник заінтересованої особи:
Даниленко Ілона Дмитрівна
представник заявника:
Галюров Максим Юрійович
суддя-учасник колегії:
ВАДОВСЬКА ЛЮДМИЛА МИКОЛАЇВНА
ЗАЇКІН А П
КОНОВАЛОВА ВІКТОРІЯ АНАТОЛІЇВНА
КОСТРИЦЬКИЙ ВІТАЛІЙ ВОЛОДИМИРОВИЧ
НАЗАРОВА МАРИНА ВІКТОРІВНА
ТАВАРТКІЛАДЗЕ ОЛЕКСАНДР МЕЗЕНОВИЧ
третя особа:
Департамент міського господарства Одеської міської ради
член колегії:
АНТОНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
Антоненко Наталія Олександрівна; член колегії
АНТОНЕНКО НАТАЛІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
КРАТ ВАСИЛЬ ІВАНОВИЧ
РУСИНЧУК МИКОЛА МИКОЛАЙОВИЧ