Справа № 211/4344/23
Провадження № 1-кп/211/514/23
іменем України
про закриття провадження
01 серпня 2023 року Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області в складі:
головуючого судді ОСОБА_1 ,
секретар ОСОБА_2 ,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в залі суду в м. Кривий Ріг клопотання ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження відносно неї у зв'язку із закінченням строку давності, подане в межах кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12023046720000133 від 07.06.2023, по обвинуваченню ОСОБА_3 у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч.1 ст. 190 КК України,
за участю сторін кримінального провадження: прокурора - ОСОБА_4 , представника потерпілого - ОСОБА_5 , обвинуваченої - ОСОБА_3 ,
встановив:
згідно обвинувального акту, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , обвинувачується в тому, що відповідно до норм Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям» від 01.07.2020 № 1768-III (із змінами та доповненнями):
- «державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям (далі - державна соціальна допомога) - щомісячна допомога, яка надається малозабезпеченим сім'ям у грошовій формі в розмірі, що залежить від величини середньомісячного сукупного доходу сім'ї (ст.1 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»);
- малозабезпечена сім'я - сім'я, яка з поважних або незалежних від неї причин має середньомісячний сукупний дохід нижчий, ніж прожитковий мінімум для сім'ї (ст.1 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»);
- середньомісячний сукупний доход сім'ї - обчислений у середньому за місяць дохід усіх членів сім'ї, одержаний ними протягом шести місяців, у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
При цьому до середньомісячного сукупного доходу сім'ї не включається допомога на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції, на час її проведення, безпосередню участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, під час здійснення зазначених заходів, а також інші доходи, визначені Кабінетом Міністрів України. (ст.1 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»);
- «державна соціальна допомога призначається на шість місяців» (ст.6 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»);
Порядок призначення, умови виплати та підстави для припинення виплати державної соціальної допомоги, перелік документів, необхідних для призначення допомоги згідно із цим Законом, встановлюються Кабінетом Міністрів України (ст.4 Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім'ям»).
Окрім цього відповідно до норм Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» №2811-12 від 1 січня 1993 року (із змінами та доповненнями) та пункту 3 Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 року № 1751 (далі - Порядок):
- право на державну допомогу у зв'язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні), які не застраховані в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, а саме:
- жінкам із числа військовослужбовців Збройних Сил, Держприкордонслужби, СБУ, Служби зовнішньої розвідки, інших військових формувань, Держспецтрансслужби, Держспецзв'язку та із числа поліцейських, осіб начальницького і рядового складу органів та підрозділів служби цивільного захисту, Державної кримінально-виконавчої служби;
- жінки, звільнені з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації незалежно від форми власності за умови, що вагітна жінка була звільнена з роботи не раніше ніж за шість місяців до набуття права на одержання допомоги;
- жінки, зареєстровані у філії регіонального/міжрегіонального центру зайнятості (або міському, районному, міськрайонному центрі зайнятості - до дати припинення їх діяльності) (далі - центр зайнятості) як безробітні;
- аспірантки, докторантки, клінічні ординатори, студентки закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти;
- непрацюючі жінки;
- жінки, зареєстровані як суб'єкти підприємницької діяльності, які не беруть участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування.
Так, ОСОБА_3 , достовірно знаючи про реалізацію державної соціальної програми, передбаченої Порядком призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001. в редакції від 01.01.2022 (далі Порядок), відповідно до п.35 якого, для призначення допомоги на дітей одиноким матерям подаються такі документи: заява про призначення допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; декларація про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики; довідка про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердження таких доходів довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру; витяг з Державного реєстру актів цивільного стану громадян про державну реєстрацію народження дитини, виданий відділом державної реєстрації актів цивільного стану, або довідка про народження, видана виконавчим органом сільської, селищної, міської ради, із зазначенням підстави для внесення відомостей про батька дитини до актового запису про народження дитини відповідно до абзацу першого частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, або виданий компетентним органом іноземної держави документ про народження, в якому відсутні відомості про батька, за умови легалізації такого документа в установленому законодавством порядку; копія свідоцтва про народження дитини.
Згідно п.34 Порядку, допомога на дітей одиноким матерям, одиноким усиновлювачам, матерям (батькам) у разі смерті одного з батьків, які мають дітей віком до 18 років (якщо діти навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти, - до закінчення такими дітьми закладів освіти, але не довше ніж до досягнення ними 23 років), надається в розмірі, що дорівнює різниці між 100 відсотками прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку та середньомісячним сукупним доходом сім'ї в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців.
Крім того, середньомісячний сукупний дохід сім'ї визначається відповідно до Порядку обчислення середньомісячного сукупного доходу сім'ї (домогосподарства) для усіх видів державної соціальної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 632.
А також, про реалізацію державної соціальної програми, передбаченої Порядком призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, редакція від 08.10.2021 (далі - Порядок), відповідно до норм якого, державна соціальна допомога малозабезпеченим сім'ям (далі - соціальна допомога) призначається і виплачується у грошовій формі малозабезпеченим сім'ям, які постійно проживають на території України, мають середньомісячний сукупний дохід, нижчий від прожиткового мінімуму для сім'ї.
Для призначення державної соціальної допомоги уповноважений представник малозабезпеченої сім'ї, особа якого посвідчується паспортом громадянина України або іншим документом, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства), подає такі документи: заяву, складену за формою, встановленою Мінсоцполітики; декларацію про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги, складену за формою, встановленою Мінсоцполітики (далі - декларація); довідку про доходи у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в ДПС, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування тощо та згідно із законодавством не може бути отримана за відповідним запитом органу соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердження таких доходів довідкою до декларації додається письмове пояснення із зазначенням їх розміру; довідку встановленої форми про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях (за наявності).
Інформація про склад малозабезпеченої сім'ї заявника зазначається в декларації. Якщо заявник вже отримує будь-який із видів державної допомоги, які призначаються органами соціального захисту населення, відомості про розмір допомоги враховуються цим органом без необхідності її декларування.
До складу малозабезпеченої сім'ї заявника включаються чоловік, дружина, рідні та усиновлені діти віком до 18 років, а також діти, які навчаються за денною або дуальною формою здобуття освіти в закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти (в тому числі у період між завершенням навчання в одному із зазначених закладів освіти і вступом до іншого закладу або в період між завершенням навчання за одним освітньо-кваліфікаційним рівнем і продовженням навчання за іншим за умови, що такий період не перевищує чотирьох місяців) до досягнення 23 років і не мають власних сімей; Особи, які перебувають на повному державному утриманні, до складу сім'ї не включаються. Права члена сім'ї має одинока особа. Склад малозабезпеченої сім'ї заявника визначається на дату звернення за призначенням державної соціальної допомоги.
Згідно п.7 Порядку, максимальний розмір державної соціальної допомоги не може перевищувати розміру прожиткового мінімуму для малозабезпеченої сім'ї, крім випадків, передбачених абзацом п'ятим цього пункту.
Окрім цього, про реалізацію державної соціальної програми, передбаченої Порядком призначення і виплати державної соціальної допомоги при народженні дитини затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, редакція від 08.10.2021 (далі - Порядок) відповідно до норм якого для призначення державно соціальної допомоги подається інформація про номер запису в Реєстрі медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я (далі - Реєстр) про сформований медичний висновок про тимчасову непрацездатність категорії «Вагітність та пологи» (далі - медичний висновок), заява, що складається за формою, затвердженою Мінсоцполітики, а також довідка:
- з основного місця служби або навчання - про те, що жінка служить або навчається ;
- ліквідаційної комісії - про те, що жінка звільнена з роботи у зв'язку з ліквідацією підприємства, установи та організації;
- центру зайнятості - про те, що жінка зареєстрована в центрі зайнятості як безробітна.
Особи, які усиновили чи взяли під опіку дитину протягом двох місяців з дня її народження, подають рішення про усиновлення чи встановлення опіки.
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається на підставі відомостей з Реєстру, отриманих за запитом уповноваженої особи за місцем служби або органу соціального захисту населення з метою перевірки інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія у порядку, визначеному Порядком ведення Реєстру медичних висновків в електронній системі охорони здоров'я, затвердженим наказом МОЗ від 18 вересня 2020 р. № 2136.
У разі виявлення невідповідностей у відомостях, що містяться в Реєстрі, уповноважена особа за місцем служби або органу соціального захисту населення повідомляє особі, щодо якої сформовано медичний висновок, про необхідність усунення таких невідповідностей.
У разі подання раніше виданої лікувально-профілактичним закладом довідки встановленого зразка допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається на підставі такої довідки без вимоги подавати інформацію про номер запису в Реєстрі про сформований медичний висновок.
До забезпечення технічної можливості отримання відомостей з Реєстру для перевірки інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія для призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами подається видана лікувально-профілактичним закладом довідка встановленого зразка.
Для підтвердження даних про те, що жінка, яка є фізичною особою - підприємцем та відповідно до закону звільнена від сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, не є застрахованою особою та не бере добровільної участі в системі загальнообов'язкового державного соціального страхування, використовується інформація з Державного реєстру загальнообов'язкового державного соціального страхування у порядку та за формою, що встановлені Пенсійним фондом України та Мінсоцполітики.
Допомога у зв'язку з вагітністю та пологами призначається:
1) якщо звернення за нею надійшло не пізніше ніж через шість місяців з дня закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами, і виплачується жінкам за весь період відпустки, тривалість якої становить 70 календарних днів до пологів і 56 (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70) календарних днів після пологів. Жінкам, віднесеним до 1-4 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, допомога виплачується за 180 календарних днів зазначеної відпустки (90 - до пологів і 90 - після пологів). Допомога обчислюється сумарно та призначається жінкам у повному обсязі незалежно від кількості днів відпустки, фактично використаних до пологів.
Для проведення донарахування зазначеної допомоги у разі ускладнених пологів особами, зазначеними у пункті 3 цього Порядку, подається інформація про номер запису про сформований у Реєстрі медичний висновок.
До забезпечення технічної можливості отримання відомостей з Реєстру для перевірки інформації про сформований медичний висновок з використанням Порталу Дія для призначення допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами подається видана лікувально-профілактичним закладом довідка встановленого зразка.
У разі подання раніше виданої лікувально-профілактичним закладом довідки встановленого зразка допомога у зв'язку з вагітністю та пологами донараховується на підставі такої довідки без вимоги подавати інформацію про номер запису в Реєстрі про сформований медичний висновок.
У разі народження мертвої дитини допомога у зв'язку з вагітністю та пологами виплачується на загальних підставах, а у разі викидня - не виплачується;
2) особам, які усиновили чи взяли під опіку дитину протягом двох місяців з дня її народження, допомога призначається за період з дня усиновлення чи встановлення опіки і до закінчення 56 календарних днів (70 календарних днів у разі одночасного усиновлення чи встановлення опіки над двома і більше дітьми, 90 календарних днів - для жінок, віднесених до 1-4 категорії осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи).
Відповідно до підпункту 4 пункту 7 Порядку допомога у зв'язку з вагітністю та пологами надається аспіранткам, докторанткам, клінічним ординаторам, студенткам закладів професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти - у розмірі місячної стипендії. Жінка, яка продовжує навчання, має право на виплату стипендії або допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами за її вибором. При цьому допомога призначається з дня припинення виплати стипендії по день закінчення відпустки у зв'язку з вагітністю та пологами.
Так, ОСОБА_3 , 26.09.2017, перебуваючи в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд.16, усвідомлюючи, що вона не має право на отримання державної соціальної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами, так як, станом на день подання документів, вона проходила навчання у Криворізькому професійному ліцеї та отримувала стипендію, що підтверджується довідкою про доходи №258 від 23.02.2021, діючи з прямим умислом, направленим на заволодіння належними державі грошовими коштами у вигляді державної соціальної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами, переслідуючи корисливу мету, власноручно склала та подала через відповідний відділ до Управління праці та соціального захисту населення Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради заяву про призначення державної соціальної допомоги у зв'язку з вагітністю та пологами.
Надалі продовжуючи реалізовувати свій протиправний умисел направлений на заволодіння належними державі грошовими коштами у вигляді державної соціальної допомоги 20.11.2017 року, 10.05.2018 року, 15.06.2018 року, 19.12.2018 року, 06.12.2019 року, 10.09.2020, перебуваючи в приміщенні Управління праці та соціального захисту населення Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дніпропетровське шосе, буд.16, усвідомлюючи, що вона не має право на отримання щомісячної державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям та одиноким матерям у зв'язку з тим, що станом на дні подання документів, вона проходила навчання у Криворізькому професійному ліцеї та отримувала стипендію, що підтверджується довідкою про доходи №258 від 23.02.2021(навчання закінчила лютий 2019), та починаючи з грудня 2019 року вона працювала на посаді продавця товарів 3 категорії в ТОВ «Омега» та отримувала заробітну платну, що підтверджується довідкою про доходи №ОМ-00000158 від 25.02.2021, склала та подала декларації та заяви «Про доходи та майновий стан осіб, які звернулися за призначенням усіх видів соціальної допомоги», в яких власноручно вказала про відсутність будь якого іншого доходу, чим навмисно приховала відомості про той факт, що з вересня 2017 по лютий 2019 року отримувала стипендію у Криворізькому професійному ліцеї, що підтверджується довідкою про доходи №258 від 23.02.2021 та з грудня 2019 року отримувала заробітну платну в ТОВ «Омега» .
За результатами розгляду поданих ОСОБА_3 заяв та декларації, які містять недостовірні відомості, Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради, в період часу 01.11.2017 по 31.07.2020 прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, соціальну допомогу сім'ям з дітьми та соціальної допомоги при вагітності та пологах на загальну суму 25416,71 грн.
Після чого, в період часу з 01.11.2017 по 31.07.2020 ОСОБА_3 на власний картковий рахунок № НОМЕР_1 , відкритий в АТ «ПРИВАТ БАНК», отримувала грошові кошти державної соціальної допомоги у розмірі 25416,71 грн., чим в порушення вимог Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2003 № 250, та Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1751 від 27.12.2001, шляхом обману заволоділа належними державі грошовими коштами на загальну суму 25416,71 грн., що в 24 рази перевищує неоподаткований мінімум доходу громадян станом на 2020 рік, та обернувши грошові кошти на свою користь та розпорядившись ними на власний розсуд.
Дії ОСОБА_3 кваліфіковані за ч. 1 ст. 190 КК України за ознаками заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
В межах даного кримінального провадження потерпілою стороною Управлінням праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті ради було подано цивільний позов до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної шкоди, відповідно до прохальної частини якого просили стягнути на свою користь з відповідача 25 416,71 грн.
В підготовчому судовому засіданні обвинуваченою ОСОБА_3 було подане письмове клопотання про закриття провадження відносно неї у зв'язку із закінченням строку давності притягнення її до кримінальної відповідальності.
Вислухавши думку прокурора та представника потерпілого, які не заперечували проти задоволення клопотання обвинуваченої, обвинувачену ОСОБА_3 , яка підтримала своє клопотання, суд приходить до таких висновків.
Відповідно до положень п.1 ч.2 ст.284 КПК України, кримінальне провадження закривається судом у зв'язку зі звільненням особи від кримінальної відповідальності.
За правилами ст.44 КК України, особа, яка вчинила кримінальне правопорушення, звільняється від кримінальної відповідальності у випадках, передбачених цим Кодексом.
За змістом ст.ст.44, 49 КК України за наявності підстав, передбачених ч.1 ст.49 КК України, звільнення особи від кримінальної відповідальності є обов'язковим, якщо тільки вона сама проти цього не заперечує і відсутні підстави, передбачені ч. 1 ст.49 КК України.
Так, згідно з п. 2 ч.1 ст. 49 КК України особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з дня вчинення нею кримінального правопорушення і до дня набрання вироком законної сили минули такі строки: ... 2) три роки - у разі вчинення кримінального проступку, за який передбачено покарання у виді обмеження волі.
Перебіг давності зупиняється, якщо особа, що вчинила кримінальне правопорушення, ухилилася від досудового слідства або суду. У цих випадках перебіг давності відновлюється з дня з'явлення особи із зізнанням або її затримання, а з часу вчинення кримінального проступку - п'ять років. У цьому разі особа звільняється від кримінальної відповідальності, якщо з часу вчинення кримінального правопорушення минуло п'ятнадцять років.
Відповідно до ст. 49 КК України звільнення від кримінальної відповідальності застосовується за наявності трьох умов: закінчення зазначених у законі строків, не вчинення протягом цих строків нового кримінального правопорушення певного ступеня тяжкості, не ухилення особи від слідства або суду.
Як встановлено судом, з моменту вчинення обвинуваченою ОСОБА_3 кримінального проступку минуло понад три роки (дата вчинення - 26.09.2017 року). Підстави для зупинення або переривання перебігу давності матеріали кримінального провадження не містять, у зв'язку з чим, в силу п.2 ч.1 ст.49 КК України, вона підлягає звільненню від кримінальної відповідальності у зв'язку із закінченням строків давності.
В засіданні обвинувачена ОСОБА_3 підтвердила, що правильно розуміє характер висунутого обвинувачення та правову кваліфікацію її дій за ч.1 ст.190 КК України, а тому, у суду відсутні будь-які сумніви у добровільності та істинності такої її позиції.
Будь-яких обставин, які згідно з правилами кримінального процесуального закону перешкоджали б суду прийняти процесуальне рішення за заявленим обвинуваченою клопотанням, судом не встановлено.
Таким чином, оскільки судом встановлені визначені кримінальним законом (п.2 ч.1 ст.49 КК України) підстави, суд, з урахуванням згоди обвинуваченої, дійшов висновку про обґрунтованість клопотання і необхідність звільнення ОСОБА_3 від кримінальної відповідальності.
Відповідно до положень ст.129 КПК України, ухвалюючи обвинувальний вирок, постановляючи ухвалу про застосування примусових заходів медичного або виховного характеру, суд залежно від доведеності підстав і розміру позову задовольняє цивільний позов повністю або частково чи відмовляє в ньому.
Таким чином, вирішити питання про заявлений цивільний позов Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті ради про стягнення з ОСОБА_3 матеріальної шкоди, при закритті провадження судом не вбачається за можливе, а тому його необхідно залишити без розгляду.
При цьому суд роз'яснює, що у відповідності до ч.7 ст. 128 КПК України особа, цивільний позов якої залишено без розгляду, має право пред'явити його в порядку цивільного судочинства.
Судові витрати по справі відсутні.
Питання про речові докази вирішити в порядку ст.100 КПК України..
На підставі наведеного та керуючись ст.44, п.2 ч.1 ст.49 КК України, ст. 129, п.1 ч.2 ст.284, 285, 350, 369-372, 376, 395 КПК України, суд -
ухвалив:
клопотання ОСОБА_3 про закриття кримінального провадження відносно неї у зв'язку із закінченням строку давності - задовольнити.
ОСОБА_3 звільнити від кримінальної відповідальності за ч. 1 ст. 190 КК України на підставі ст.49 КК України, в зв'язку з закінченням строків давності.
Кримінальне провадження № 12023046720000133 від 07.06.2023 відносно ОСОБА_3 , обвинуваченої у вчиненні кримінального проступку, передбаченого ч. 1 ст. 190 КК України на підставі ст.44, п.2 ч.1 ст.49 КК України та п.1 ч.2 ст.284 КПК України - закрити.
Цивільний позов Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті ради до ОСОБА_3 про відшкодування матеріальної шкоди - залишити без розгляду, роз'яснивши позивачу право звернення до суду в порядку цивільного судочинства.
Речові докази, а саме матеріали особової справи ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 на 146 аркушах, що зберігаються в матеріалах кримінального провадження - повернути до Управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Довгинцівської районної у місті ради, розташованого за адресою: м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 16.
Ухвала суду може бути оскаржена до Дніпровського апеляційного суду через Довгинцівський районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області протягом семи днів з дня її оголошення.
Повний текст ухвали складено 02.08.2023 року
Суддя ОСОБА_1