Постанова від 24.07.2023 по справі 522/13312/23

Справа №522/13312/23

3/522/9121/23

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

24 липня 2023 року м. Одеса

Суддя Приморського районного суду м. Одеси Попревич В.М., розглянувши справи про адміністративні правопорушення, які надійшли з ВП №5 ОРУП №1 ГУНП в Одеській області про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , який народився ІНФОРМАЦІЯ_1 у м. Одесі, громадянин України, зареєстрований та фактично проживає за адресою: АДРЕСА_1 , 04.05.2023. 15.06.2023 притягався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.187,

-за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП.

ВСТАНОВИВ:

29 червня 2023 року, приблизно о 16 годині 40 хвилин ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом, у порушення покладених на нього обмежень, повторно після накладення на нього адміністративного стягнення, перебував у кафе «Аврора» по вул. Канатній, 101/1, що у Приморському районі м. Одеси, де здійснюється реалізація алкогольних напоїв на розлив, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 187 КУпАП.

Крім цього, 30 червня 2023 року, приблизно о 09 годині 10 хвилин ОСОБА_1 , перебуваючи під адміністративним наглядом, у порушення покладених на нього обмежень, повторно після накладення на нього адміністративного стягнення, перебував у кафе-барі «Богема» по пр-ту Гагаріна, 31/1, що у Приморському районі м. Одеси, де здійснюється реалізація алкогольних напоїв на розлив, чим вчинив адміністративне правопорушення передбачене ч. 2 ст. 187 КУпАП.

ОСОБА_1 , до судового засідання не з'явився, про час, дату та місце судового розгляду був повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив, тому суддя розглядає матеріали за відсутності особи на підставі ст. 268 КУпАП.

У ході судового розгляду, були досліджені такі докази:

*протокол про адміністративне правопорушення серія ВАВ № 560263 від 29.06.2023;

*протокол про адміністративне правопорушення серія ВАВ № 560264 від 30.06.2023;

*постанови Приморського районного суду м. Одеси від 10.01.2023, 04.05.2023, 15.06.2023;

*пояснення ОСОБА_1 від 29.06.2023; 30.06.2023.

Аналізуючи досліджені у ході судового засідання матеріали по адміністративній справі, суддя дійшов висновку про наявність у діях ОСОБА_1 ознак адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 ч. 2 КУпАП, а саме: порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, після накладення адміністративного стягнення за порушення правил адміністративного нагляду.

Відповідно до ч. 2 ст. 33 КУпАП, при накладенні стягнення враховуються характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його вини, майновий стан, обставини, що пом'якшують і обтяжують відповідальність.

Відповідно до ст. 35 КУпАП обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення судом не встановлено.

Відповідно до ст. 34 КУпАП, обставин, що пом'якшують відповідальність за адміністративне правопорушення не встановлено.

Відповідно до ст. 4 п. 2 ЗУ “Про судовий збір” ставка судового збору у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення складає 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Зважаючи на вимоги ст. 36 КУпАП, суддя вважає за необхідне накладати адміністративне стягнення за вчинення особою двох правопорушень, враховуючи обставини справи, з метою виправлення та виховання особи, яка вчинила правопорушення, у дусі додержання законів України, а також запобігання вчиненню нових правопорушень з боку ОСОБА_1 суддя вважає, що достатнє застосування стягнення у вигляді штрафу.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст.9, 187, 1, 251, 283-285, 294 КУпАП,-

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення за ч. 2 ст. 187 КУпАП на підставі ст. 36 КУпАП у вигляді штрафу у розмірі 10 (десяти) неоподаткованих мінімумів доходів громадян, а саме грн (сто сімдесят гривень).

Стягнути із ОСОБА_1 на користь держави судовий збір у розмірі 536,8 грн (п'ятсот тридцять шість гривень вісімдесят копійок).

Постанова може бути оскаржена до Одеського апеляційного суду через Приморський районний суд м. Одеси особою протягом 10 діб з дня її винесення.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подачі скарги.

Штраф має бути сплачений порушником не пізніш як через п'ятнадцять днів з дня вручення копії постанови про накладення штрафу, в разі не сплати у встановлений строк штрафу з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу.

Постанова може бути пред'явлено до примусового виконання протягом трьох місяців з дня її винесення, а в разі оскарження протягом трьох місяців з дня розгляду апеляційної скарги.

Суддя Віктор ПОПРЕВИЧ

Попередній документ
112476221
Наступний документ
112476223
Інформація про рішення:
№ рішення: 112476222
№ справи: 522/13312/23
Дата рішення: 24.07.2023
Дата публікації: 31.07.2023
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Приморський районний суд м. Одеси
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (з 01.01.2019); Адміністративні правопорушення, що посягають на встановлений порядок управління; Порушення правил адміністративного нагляду
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Виконання рішення (15.08.2023)
Дата надходження: 04.07.2023
Розклад засідань:
24.07.2023 10:00 Приморський районний суд м.Одеси
Учасники справи:
головуючий суддя:
ПОПРЕВИЧ ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
суддя-доповідач:
ПОПРЕВИЧ ВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ
особа, яка притягається до адмін. відповідальності:
Васильченко Леонід Олександрович