г Інгулецький районний суд міста Кривого Рогу Дніпропетровської області
Справа № 213/2119/23
Номер провадження 2/213/1040/23
25 липня 2023 року місто Кривий Ріг
Інгулецький районного суду міста Кривого Рогу Дніпропетровської області, у складі головуючого судді -Мазуренко В.В.
секретар судового засідання - Гусарової О.С.
розглянувши клопотання представника відповідача ОСОБА_1 про залучення третіх осіб по цивільній справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» про відшкодування моральної шкоди, завданої працівнику внаслідок ушкодження здоров'я, -
В провадженні суду перебуває цивільна справа за позовною заявою ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» про відшкодування моральної шкоди, завданої працівнику внаслідок ушкодження здоров'я.
Ухвалою суду від 30 травня 2023 року відкрито провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без виклику сторін.
Відповідно до ч.2 ст.247 ЦПК України у разі неявки в судове засідання
всіх учасників справи фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється
У відзиві на позовну заяву представником позивача ОСОБА_1 заявлено клопотання про залучення у якості третіх осіб без самостійних вимог щодо предмету спору до участі у справі Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Дніпропетровської області, правонаступником якого є Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області; Комунальний заклад «Обласний клінічний центр медико-соціальної експетризи» Дніпропетровської обласної ради.
Згідно зі ст.53 ч.1-7 ЦПК України - треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов'язки щодо однієї зі сторін.
У заявах про залучення третіх осіб і в заявах третіх осіб про вступ у справу на стороні позивача або відповідача зазначається, на яких підставах третіх осіб належить залучити до участі у справі.
Про залучення третіх осіб до участі у справі суд постановляє ухвалу, в якій зазначає, на які права чи обов'язки такої особи та яким чином може вплинути рішення суду у справі.
З огляду на викладене, суд відмовляє у задоволенні клопотання, оскільки представником відповідача не обгрунтовано заявлене клопотання. Відповідно до наданої довідки МСЕК, ОСОБА_2 встановлено первинно третю группу інвалідності 26.03.2001 року.
Керуючись ст.ст.53 ч.1-7 ЦПК України суд,-
Відмовити в задоволенні клопотання представника позивача ОСОБА_1 про залучення у якості третіх осіб без самостійних вимог щодо предмету спору до участі у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Приватного акціонерного товариства «Інгулецький гірничо-збагачувальний комбінат» про відшкодування моральної шкоди, завданої працівнику внаслідок ушкодження здоров'я , -Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України Дніпропетровської області, правонаступником якого є Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області; Комунальний заклад «Обласний клінічний центр медико-соціальної експетризи» Дніпропетровської обласної ради.
Ухвала набирає законної сили з моменту підписання суддею та оскарженню не підлягає.
Ухвала складена та підписана суддую 25 липня 2023 року.
Суддя: В.В.Мазуренко