Справа № 455/1417/23
Провадження № 1-кп/455/189/2023
24 липня 2023 року м. Старий Самбір
Старосамбірський районний суд Львівської області у складі судді ОСОБА_1 , розглянувши заяву обвинуваченого ОСОБА_2 у кримінальному провадженні №12023141320000331 від 03.07.2023 року за обвинуваченням ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених частиною 5 статті 27, частиною 1 статті 358, частиною 4 статті 358 КК України, про участь обвинуваченого в судовому провадженні у режимі відеоконференції, -
Старосамбірським районним судом Львівської області здійснюється судове провадження у вищевказаному кримінальному провадженні. Судове засідання призначено на 07 вересня 2023 року о 15:00 год.
21.07.2023 року на адресу суду надійшло клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 про проведення судового провадження в режимі відеоконференції з Інгулецьким районним судом м. Кривого Рогу Дніпропетровської області - тобдто за місцем проживання обвинуваченого. В обгрунтування клопотаня обвинувачений посилається на значну віддаленість Старосамбірського районого суду від його постійного місця проживання - м. Кривий Ріг, та скрутне фінасове становище, що не дозволяє обвинуваченому прибути в судове засідання.
Відповідно до частини 1 статті 336 КПК України судове провадження може здійснюватися у режимі відеоконференції під час трансляції з іншого приміщення, у тому числі яке знаходиться поза межами приміщення суду (дистанційне судове провадження), у разі: 1) неможливості безпосередньої участі учасника кримінального провадження в судовому провадженні за станом здоров'я або з інших поважних причин; 2) необхідності забезпечення безпеки осіб; 3) проведення допиту малолітнього або неповнолітнього свідка, потерпілого; 4) необхідності вжиття таких заходів для забезпечення оперативності судового провадження; 5) наявності інших підстав, визначених судом достатніми.
У зв'язку з введенням 24.02.2022 року на території України воєнного стану та з метою забезпечення можливості обвинуваченого на участь в судовому провадженні, забезпечення оперативності судового провадження та дотримання строків розгляду даного кримінального провадження, суд вважає за можливе та необхідне здійснювати судове провадження у даному кримінальному провадженні в режимі відеоконференції.
Керуючись статтями 336, 372 КПК України, суд,-
Клопотання обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 задовольнити.
Судове провадження у кримінальному провадженні здійснювати у режимі відеоконференції з Інгулецьким районний судом м. Кривого Рогу Дніпропетровської області.
Забезпечити участь обвинуваченого ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 у судовому засіданні Старосамбірського районого суду Львівської області, призначеному на 15:00 годину 07 вересня 2023 року у режимі відеоконференції із Інгулецьким районним судом м. Кривого Рогу Дніпропетровської області, за адресою: 50000, м. Кривий Ріг, вул. Груні Романової, 6, тип «А».
Доручити відповідальним особам Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області забезпечити участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції ОСОБА_2 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , поклавши процесуальний обов'язок перебувати поряд з ним до закінчення дистанційного судового провадження, вручити перед судовим засіданням пам'ятку про права та обов'язки обвинуваченого.
Копію ухвали надіслати на електронну адресу Інгулецького районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області - inbox@ing.dp.court.gov.ua.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя ОСОБА_1