Ухвала від 14.07.2023 по справі 279/4257/23

Справа № 279/4257/23

1-в/279/276/23

УХВАЛА

іменем України

14 липня 2023 року

Коростенський міськрайонний суд Житомирської області в складі головуючого судді ОСОБА_1 , з секретарем ОСОБА_2 , розглянувши в приміщенні суду в місті Коростені спільне подання адміністрації Державної установи "Коростенська виправна колонія (№71)" та спостережної комісії виконкому Коростенської міської ради про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання засудженого ОСОБА_3 ,

ВСТАНОВИВ:

Вироком Подільського районного суду м. Києва від 02.02.2021 року, ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Мотійка, Народицького району, Житимирської області, проживав за адресою: АДРЕСА_1 , засуджено за ст.186 ч.2 КК України до 4 років позбавлення волі.

Станом на 23.06.2023 року засуджений ОСОБА_3 відбув 2/3 частини строку призначеного покарання. За час відбування покарання зарекомендував себе як особа, яка позитивно характеризується, сумлінно ставиться до праці та зразковою поведінкою довів своє виправлення.

Адміністрація Державної установи "Коростенська виправна колонія (№71)" та спостережна комісія виконкому Коростенської міської ради клопочуть про його звільнення від відбування покарання умовно-достроково.

Прокурор, засуджений, ініціатори подання належним чином повідомлені про час та місце розгляду подання, проти його задоволення не заперечили.

Відповідно до ст.81 КК України умовно-дострокове звільнення від відбування покарання може бути застосовано, якщо засуджений сумлінною поведінкою та ставленням до праці довів своє виправлення, за вчинений злочин, враховуючи вимоги ст.81,ч.3 КК України, відбув певну частини строку покарання, призначеного судом.

Враховуючи те, що ОСОБА_3 відповідно до вимог ст.81,ч.3 КК України відбув 2/3 частини призначеного судом покарання, характеризується як особа, яка сумлінною поведінкою та ставленням до праці довела своє виправлення, він може бути звільнений від відбування покарання умовно-достроково.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст.537,539 КПК України ,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , звільнити від відбування покарання, призначеного вироком Подільського районного суду м.Києва від 02.02.2021 року, умовно-достроково на 1 рік 3 місяці 9 днів.

Копію ухвали направити до Державної установи "Коростенська виправна колонія (№71)" для виконання, засудженому, суду, що постановив рішення, спостережній раді, прокурору - для відома.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку протягом 7 діб з моменту отримання її копії через Коростенський міськрайонний суд.

Подача апеляції прокурором зупиняє її виконання.

Суддя ОСОБА_1

Копія згідно з оригіналом

Попередній документ
112228070
Наступний документ
112228072
Інформація про рішення:
№ рішення: 112228071
№ справи: 279/4257/23
Дата рішення: 14.07.2023
Дата публікації: 19.07.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Кримінальне
Суд: Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Категорія справи: Кримінальні справи (з 01.01.2019); Справи в порядку виконання судових рішень у кримінальних провадженнях; про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено до судового розгляду (07.07.2023)
Дата надходження: 04.07.2023
Розклад засідань:
14.07.2023 09:25 Коростенський міськрайонний суд Житомирської області
Учасники справи:
головуючий суддя:
НЕДАШКІВСЬКА ЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА
суддя-доповідач:
НЕДАШКІВСЬКА ЛЕСЯ АНАТОЛІЇВНА
заявник:
ДУ "Коростенська виправна колонія № 71"
особа, стосовно якої розглядається подання, клопотання, заява:
Бирка Владислав Володимирович
прокурор:
Коростенська окружна прокуратура