Справа № 214/4409/23
3/214/2057/23
Іменем України
21 червня 2023 року суддя Саксаганського районного суду м. Кривого Рогу Дніпропетровської області Малаховська І.Б., розглянувши матеріали, які надійшли від відділення поліції № 4 Криворізького районного управління поліції Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, не працюючого, який проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ст. 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-
Встановив:
01.06.2023 року о 16-20 год. громадянин ОСОБА_1 перебуваючи у громадському місці, а саме біля відділення Укрпошта, що знаходиться за адресою: вул. Івана авраменка, 21 висловлювався нецензурною лайкою, штовхав громадян, порушував громадський порядок. чим скоїв дрібне хуліганство.
Особа, яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 в судовому засіданні обставини зазначені в протоколі визнав в повному обсязі. Розкаявся, просив суд суворо його не карати.
Вислухавши особу яка притягається до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 дослідивши письмові матеріали справи,вважаю,що в діях останнього вбачається склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП, що підтверджується дослідженими в судовому засіданні доказами:
-протоколом про адміністративне правопорушення серії ВАД № 058187 від 15.06.2023 року;
- рапортом;
-Письмовими поясненнями ОСОБА_2 ;
-Письмовими поясненнями ОСОБА_3
-Письмовими поясненнями ОСОБА_1 ;
Крім того, вина ОСОБА_1 підтверджується наданими в судовому засіданні усними поясненнями.
Приймаючи до уваги викладене, дослідивши всі докази у їх сукупності, суд дійшов до висновку про доведеність вини правопорушника ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП.
З урахуванням викладеного, а також характеру скоєного правопорушення, особи ОСОБА_1 його матеріальне становище та інші вимоги ст. 33 КУпАП, з метою виховання правопорушника та попередження наступних правопорушень,вважаю за необхідне накладення на винного адміністративного стягнення у виді громадських робіт у розмірі, передбаченому санкцією ст. 173 КУпАП.
Керуючись ст.ст. 33-35, ст. 173, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
Постановив:
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 173 КУпАП у вигляді 40 годин громадських робіт.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 536,80 грн.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова може бути оскаржена протягом десяти днів з дня винесення постанови особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником, а також прокурором у випадках, передбачених ч. 5 ст. 7 та ч. 1 ст. 287 КУпАП.
Постанова може бути оскаржена упродовж десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга подається до Дніпровського апеляційного суду.
Суддя І.Б. Малаховська