Постанова від 13.09.2010 по справі 3-1234

П О С Т А Н О В А Справа № 3-1234/10 р.

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

13 вересня 2010 року смт. Козелець

Козелецький районний суд Чернігівської області в складі:

головуючого судді - Іванюк Т.І.

при секретарі - Дідовець М.І.

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний матеріал, що надійшов від Козелецького ВДАІ при УДАІ УМВС про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого в АДРЕСА_1, не працюючого за ст. 122 ч. 3 КУпАП.

ВСТАНОВИВ:

13.06.2010 року о 05 годині 35 хвилин на 101 км. автодороги Київ-Харків в с. Панфіли Київської області Яготинського району ОСОБА_1 керуючи автомобілем Шкода Фабіа д.н.з. НОМЕР_1 в населеному пункті перевищив встановлену швидкість руху більше ніж на 50 км/год., чим порушив п. 12.4 ПДР України, тим самим винний у скоєнні адміністративного правопорушення передбаченого ст. 122 ч. 3 КУпАП.

Особа, що до якої склали адміністративний протокол в судовому засіданні свою вину не визнав, пояснив, що він не їхав з такою швидкістю, а протокол підписав тому, що працівники ДАІ сказали, що буде попередження.

Суд не бере до уваги пояснення особи яка притягується до адміністративної відповідальності і ставиться до них критично, оскільки вважає, що ці пояснення дані з метою уникнення відповідальності.

Вина правопорушника підтверджуються наданими суду матеріалами, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення, а також поясненнями правопорушника в протоколі про адміністративне правопорушення.

З врахуванням конкретних обставин скоєного, особи, яка притягається до адміністративної відповідальності та керуючись ст.ст. 122 ч. 3 , 284 ч.1 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним в скоєнні адміністративного правопорушення за ст. 122 ч. 3 КУпАП та піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в сумі 680 гривень 00 копійок на користь держави.

Постанова суду може бути оскаржена до апеляційного суду Чернігівської області через Козелецький районний суд Чернігівської області шляхом подання апеляційної скарги або протесту прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя Козелецького районного суду Іванюк Т.І. Чернігівської області

Попередній документ
11220371
Наступний документ
11220373
Інформація про рішення:
№ рішення: 11220372
№ справи: 3-1234
Дата рішення: 13.09.2010
Дата публікації: 28.09.2010
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Козелецький районний суд Чернігівської області
Категорія справи: