Ухвала від 14.07.2023 по справі 755/14101/21

справа № 755/14101/22 головуючий у суді І інстанції Катющенко В.П.

провадження № 22-ц/824/9413/2023 суддя-доповідач у суді ІІ інстанції Фінагеєв В.О.

УХВАЛА

про відкриття апеляційного провадження

14 липня 2023 року м. Київ

Київський апеляційний суд у складі колегії суддів судової палати з розгляду цивільних справ Фінагеєва В.О. (суддя-доповідач), Кашперської Т.Ц., Яворського М.А., розглянувши матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАРКПРОМ» на рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 21 березня 2023 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАРКПРОМ», ОСОБА_2 , Товариства з обмеженою відповідальністю «Факторингова компанія «Укрфінресурс», треті особи: приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Татаринцева Євгенія Анатоліївна, приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Львівської області Новосад Ольга Петрівна, приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Джуринська Людмила Володимирівна, про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, витребування майна з чужого незаконного володіння, -

ВСТАНОВИВ:

До Київського апеляційного суду надійшла апеляційна скарга ТОВ «СТАРКПРОМ» на рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 21 березня 2023 року.

В апеляційній скарзі відповідач просить поновити строк на апеляційне оскарження та вказує про те, що копію оскаржуваного рішення було отримано 12 квітня 2023 року на електронну адресу. Разом з тим, строк на апеляційне оскарження відповідачем не пропущено, виходячи з наступного.

Згідно вимог ст. 354 ЦПК України апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, а на ухвалу суду - протягом п'ятнадцяти днів з дня його (її) проголошення. Якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частини судового рішення або у разі розгляду справи (вирішення питання) без повідомлення (виклику) учасників справи, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Учасник справи, якому повне рішення або ухвала суду не були вручені у день його (її) проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження, зокрема: на рішення суду - якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

З матеріалів справи вбачається, що 21 березня 2023 року було проголошено вступну та резолютивну частини рішення. 29 березня 2023 року було складено його повний текст. Перебіг строку на апеляційне оскарження розпочався 30 березня 2023 рокута закінчився 28 квітня 2023 року. Апеляційна скарга подана 28 квітня 2023 року, тобто, у межах встановленого законом строку.

За формою і змістом апеляційна скарга відповідає вимогам ст. 356 ЦПК України.

Згідно ст. 360 ЦПК України учасники справи мають право подати до суду апеляційної інстанції відзив на апеляційну скаргу в письмовій формі протягом строку, встановленого судом апеляційної інстанції в ухвалі про відкриття апеляційного провадження.

Відзив на апеляційну скаргу має містити: найменування суду апеляційної інстанції; ім'я (найменування), поштову адресу особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу, а також номер засобу зв'язку, адресу електронної пошти, за наявності; обґрунтування заперечень щодо змісту і вимог апеляційної скарги; у разі необхідності - клопотання особи, яка подає відзив на апеляційну скаргу; перелік матеріалів, що додаються.

До відзиву додаються докази надсилання (надання) копій відзиву та доданих до нього документів іншим учасникам справи.

Відсутність відзиву на апеляційну скаргу не перешкоджає перегляду рішення суду першої інстанції.

Керуючись статтями 359, 360, 361 ЦПК України, апеляційний суд, -

УХВАЛИВ:

Відкрити апеляційне провадження за апеляційною скаргою Товариства з обмеженою відповідальністю «СТАРКПРОМ» на рішення Дніпровського районного суду міста Києва від 21 березня 2023 року.

Надіслати учасникам справи копію ухвали про відкриття апеляційного провадження та копію апеляційної скарги з доданими до неї матеріалами.

Надати учасникам справи строк для подачі відзиву на апеляційну скаргу протягом десяти днів з моменту вручення ухвали.

Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.

Суддя-доповідач Фінагеєв В.О.

Судді Кашперська Т.Ц.

Яворський М.А.

Попередній документ
112203141
Наступний документ
112203143
Інформація про рішення:
№ рішення: 112203142
№ справи: 755/14101/21
Дата рішення: 14.07.2023
Дата публікації: 17.07.2023
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Київський апеляційний суд
Категорія справи: Цивільні справи (з 01.01.2019); Справи позовного провадження; Справи у спорах, що виникають із правочинів, зокрема договорів (крім категорій 301000000-303000000), з них; купівлі-продажу
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: (08.05.2024)
Результат розгляду: Приєднано до матеріалів справи
Дата надходження: 02.05.2024
Предмет позову: про визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки, витребування майна з чужого незаконного володіння
Розклад засідань:
22.11.2021 14:00 Дніпровський районний суд міста Києва
13.09.2022 14:00 Дніпровський районний суд міста Києва
17.10.2022 14:00 Дніпровський районний суд міста Києва
23.11.2022 14:00 Дніпровський районний суд міста Києва
12.12.2022 10:30 Дніпровський районний суд міста Києва
23.01.2023 10:30 Дніпровський районний суд міста Києва
21.02.2023 11:00 Дніпровський районний суд міста Києва
21.03.2023 11:00 Дніпровський районний суд міста Києва
Учасники справи:
головуючий суддя:
Катющенко В.П.
КАТЮЩЕНКО ВІТА ПЕТРІВНА
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА
Червинська Марина Євгенівна; член колегії
ЧЕРВИНСЬКА МАРИНА ЄВГЕНІВНА; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
суддя-доповідач:
Катющенко В.П.
КАТЮЩЕНКО ВІТА ПЕТРІВНА
КОРОТЕНКО ЄВГЕН ВАСИЛЬОВИЧ
відповідач:
Тисленко Олексій
ТОВ "Старкпром"
позивач:
Токар Ірина Вікторівна
представник позивача:
Курінний С.Ю.
Ненахов Олексій Олексійович
співвідповідач:
ТОВ "Факторингова компанія "Укрфінресурс"
третя особа:
приватний нотаріус Львівського міського нотаріального округу Львівської області Новосад Ольга Петрівна
Татаринцева Євгенія Анатоліївна приватний нотаріус
третя особа, яка не заявляє самостійні вимоги на предмет спору:
Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Джуринська Людмила Володимирівна
член колегії:
ЗАЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ
Зайцев Андрій Юрійович; член колегії
ЗАЙЦЕВ АНДРІЙ ЮРІЙОВИЧ; ЧЛЕН КОЛЕГІЇ
КОРОТУН ВАДИМ МИХАЙЛОВИЧ
ТІТОВ МАКСИМ ЮРІЙОВИЧ